עבור לתוכן

פתיחתו של שרת ה- KZ !

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול MolteN
  • אסף
  • 346
  • 278 הודעות
(נערך)

yourgamenew.png.8bb45834d0d32d85727ecc3519783499.png

שלום לכולם, אני שמח להכריז על פתיחתו של שרת הKZ החדש !

השרת מכיל בתוכו קרוב ל350 מפות KZ.

שרת הKZ הוא בעצם שרת טיפוס, המטרה היא לקפוץ על משטחים ובין מכשולים ולסיים את המפה.

עקב פתיחתו של השרת, הוחלט על סגירתו של שרת הסארף, בגלל חוסר הביקוש. שרת הסארף כמובן יחזור בעתיד והוא לא נסגר לצמיתות.

בנוסף, השרת בקרוב מאוד יתווסף למסד הנתונים הגלובאלי של הפלאגין (GOKZ) שנמצא בשרת.

סרטון של המוד : 

תודה רבה ל@shavit על העזרה עם פתיחת השרת ותכנותו.

line.png.b68e632c402eeadb181739d7c4f060d1.png

אייפי השרת : 199.203.87.134:27106

line.png.b68e632c402eeadb181739d7c4f060d1.png

מוזמנים להיכנס ולהנות,

הנהלת קהילת CS:GO.

נערך על ידי MolteN
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 7
  • חחחח 1
  • אהבה 2
הצג חתימה
EvilByakugan
  • 107
  • 911 הודעות

בהצלחה תותחים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
Alex
  • אלכס
  • 350
  • 1.7k הודעות

בהצלחה:happy:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות

נשמע מעולה!

בהצלחה יפים שלי :muted:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות

בהצלחה בשרת!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

HaRemez
  • שמשון
  • 358
  • 2.1k הודעות
(נערך)

בהצלחה בשרת, רק בואו נודע באמת - כמעט ולא השקיעו בסארף אז אני לא מתפלא שהורידו אותו. 

כשהסארף חזר אחרי תקופה של כמה חודשים לא היה שום אשכול לגבי זה, אך, מתי ששרת יותר פופולרי חוזר, מודיעים על זה. 

יש לי עוד הרבה מה להוסיף אבל אני אוסיף אחר כך...

עכשיו אוסיף את שאר הדברים, אני הייתי סגן מנהל שרת ולאחר פחות משבוע , נודע לי שמורידים אותי מהתפקיד ומעלים מישהו אחר שאף פעם לא שיחק בקהילה. רוצים לדעת מה המחשבה הראשונה שעברה לי בראש? טוב, זה לא כזה מעניין כי אם באמת ההנהלה הגבוהה היית שמה על האדמינים אז אולי באמת היה יוצא משהו. אני מדבר על זה שהמנהלים הגבוהים מעלים משתמשים שרק שבוע בקהילה וכבר הם בדרגה של מנהל שרת ומעלה. 

האדמינים בשרת לא אמורים לקלל אבל בשיחות צוות, המנהל של ה-CSGO מתחיל לקלל חופשי. לפי מה שידוע לי, אנשים בד"כ אמורים לשמש דוגמא אחד בשביל השני. אז כאשר מנהל קהילה, מתחיל לקלל מול מעל ל-50 אדמינים זה בסדר אבל כשאדמין מקלל או משהו בכללי הוא מקבל אזהרה. 

לפני שאתם חוטפים עליי טריגרד, אני רוצה להבהיר שאני לא מדבר על מולטן מפני, שבהיכרות הקצרה שהיית לי איתו הוא היה ממש נחמד אליי ובא לקראתי כשהוא הבין שמשהו לא בסדר. הוא עזר לי בכל מיני דברים שאפילו אם הייתי פונה למנהל קהילת CS:GO הוא היה אומר לי "אתה לא השפעת בשרת, לכן הייתי צריך להוריד אותך." 

שמעתי שיצא חוק בקהילה שרק מי שמעל 15 יכול להיות מנהל שרת ומעלה. זה ממש מצחיק אותי, מפני, שאם כמה שאנשים כאן מאמינים שבני 15 ומעלה יכולים לנהל שרת ומעלה הם ממש טועים. אני מכיר שחקנים שבגיל קטן מ-15 יכולים לעשות ביום אחד משהו שמנהל אחר שיותר גדול מהם עשה בשבוע. בנוסף לזה, מצחיק אותי שאנשים מעלים שחקנים שהיו כאן רק יום אחד למנהל שרת. אנשים שהיו כאן רק יום אחד לא באמת רשאים לקבל את הזכות להיות מנהלי שרת. מנהל שרת חדש יכול להעלות את חברים שלו שבכלל לא שיחקו כאן בעבר וזה פשוט הורס את השרת. 

מנהל שרת חדש עולה + אדמינים חדשים שלא שיחקו בקהילה בעבר = מנהלים עצבניים שבסוף, צורחים על כל הקהילה אפילו שהם אלה שהתחילו את הטעות הזאת.

פעם אמרו לי, שאם יושב לי משהו על הלב אז אני צריך לספר למבוגר כלשהו אבל זה לא אומר שמבוגרים לא יכולים להעזר בילדים שיותר קטנים מהם. מה זה קשור לקהילה? אל תתנו לאלה שבוגרים יותר בגיל לנהל, אלא תתנו לאלה שבוגרים באופי מאשר לבוגרים בגיל. אתם צריכים לתפוס את עצמכם בידיים ולהבין שאם כמה שאתם חושבים שמשתמשים קטנים בגיל לא טובים בלנהל אתם צריכים לשנות את המחשבה שלכם. תפוצצו את הבועה שבה אתם חושבים שמי שבוגר בגיל הוא יותר טוב. כיום, זה כבר לא נכון. 

אני לא אשקר, כן היה לי כיף לשחק ולעזור לאנשים בשרתים. כן היה לי כיף למצוא חברים חדשים, וכן, היה לי כיף גם כאשר לא הייתי אדמין.

אבל במשך כל הזמן הזה שאני כאן, לא שמעתי אפילו פעם אחת התעניינות לגבי האדמינים ומעלה. תנסו לשאול מידי פעם את האדמינים/מנהלי שרת ועוד כמה אנשים מה שלומם. מפני, שאם לא תתעניינו בחייהם הפרטיים דברים נוראיים יכולים לקרות. לדוגמא: מישהו מהמשפחה של איזה שהוא אדמין או מנהל שרת בבית חולים והוא לא הודיע לאף אחד שהוא בבית חולים. אז המנהלים יחשבו שאותו אחד (הזה שבתפקיד) לא ממלא את תפקידו וישר יורידו אותו. לאחר מכן, שאותו האחד שבתפקיד שואל למה הורידו אותו, יגידו שהוא לא היה פעיל וכאשר, שהם (אלה שהורידו את האחד שבתפקיד) יגלו על המקרה המשפחתי שקרה הם יקבלו כאפה לפנים וירגישו הרגשה נעימה, או שלא כי אנשים עושים כאן מה שהם רוצים.

המקסימום, שאתם יכולים לעשות זה להתעניין בצוות שלכם ולשאול אותם מה שלומם.

עוד משהו, אתם מעלים אנשים שהם מעל לגיל 15 למנהלי שרת ומעלה רק שחסר להם טיפה בגרות.

חברי הטוב, @Venomens, עלה לפני יום/יומיים לאחראי צוות. וצר לי לאכזב את מי שקורא את זה אבל הוא קיבל יחס חרא. הרבה אנשים שונאים את זה ומדברים עליו מאחורי הגב/באים ואומרים לו את זה. נכון, יש באמת כאלה שפחות יעדיפו שהוא יהיה אחראי צוות אבל לפני מה שאני יודע, הוא באמת משקיע בשרת שלו. בעבר, השרת קרס, והוא היחיד שהודיע שהשרת בתהליכים לאפשרות לשחק שוב בשרת. 

בטח אחרי כל מה שרשום כאן, יעיפו אותי מהאתר/אני אקבל באן משרתי CS:GO אבל זה רק יוכיח עד כמה שאני צודק שלא שמים על השחקנים ועל האדמינים. אל תתחילו לבוא ולהגיד לי שרק בגלל שאני כבר לא אדמין אז אני כותב את כל זה. ובשיא הרצינות? ככה גם חשבתי כשהייתי אדמין וסגן מנהל.

יש לי עוד כמה דברים להוסיף, אבל זה יותר מידי חפירה.

לפי מה שידוע לי, הקהילה של ה-CS:GO היית פצצה בעבר. הגיע הזמן להחזיר אותה למי שהיא היית :)

נערך על ידי OneEyed
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 4
  • אהבה 1
הצג חתימה
Mr.Green
  • אריק
  • 804
  • 5.3k הודעות

בהצלחה :)

קישור ישיר להודעה