עבור לתוכן

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול GoshToza
  • sagi
  • 11
  • 22 הודעות

שם מגיש התלונה: שגיא

SteamID: STEAM_1:1:128713824

סוג ההרחקה (מיוט\גאג\באן): באן

השרת שבו הוא קיבל את ההרחקה: פאן

האדמין שביצע את ההרחקה: CHABOY

אורך ההרחקה: יום

סיבת ההרחקה: Ignoring admin

תיאור המקרה: האדמין אמר עוד פעם אחד מישהו קורא לי ככה הוא מקבלל מיוט/גאג אז סבבה אני מודע שקראתי לו איך שהוא לא רצה אבל זו לא סיבה להביא לי באן אלה את העונש שהאדמין אמר שבמקרה הזה זה צריך להיות גאג.

הוכחות ( במקרה ויש) אין

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

yakir 3
  • יקיר
  • 8
  • 46 הודעות
(נערך)

היי, הבאתי לך את הבאן ( שהוא ל 12 שעות ולא ליום) מהסיבות הבאות:

1. בזמן שיש בלגן בשרת והאדמין שהיה בשרת לא מצליח להשתלט על השרת ועושים, בעיות באותו רגע העונשים מכפילים את עצמם בשביל להסדיר סדר.

2. אמרו לי שיש בלגן בשרת אז אני וסגני rpg נכנסו לשרת בשביל לעזור לו ואמרתי את הדברים הבאים:

א. הבא שעושה בעיות מקבל עונש

ב. במידה ושתי שחקנים מדברים ביחד מקבלים מיוט ליום ( זה גם מוכיח שהעונשים מכפילים את עצמם)

3. האדמין KING עשה muteall לשרת ואמר במפורש:"הבא שמציק לי,ויורד עלי שאני בן 9 מקבל גג".

ושנייה אחרי זה אתה כמובן התגרת בו שזה מעשה של ילד קטן..... וכתבת "קינג בן 9".......

4. הבאן מוצדק מפני שבמפורש אמרנו שמי שאומר את זה יקבל גאג ואתה אמרת במכוון. (בלי שום קשר אתה יורד על האדמין הזה הרבה פעמים)

הבאן לא יורד. 

אפשר לנעול !

נערך על ידי yakir 3
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
יוצר/ת האשכול GoshToza
  • sagi
  • 11
  • 22 הודעות
לפני 2 דקות yakir 3 אמר:

היי, הבאתי לך את הבאן ( שהוא ל 12 שעות ולא ליום) מהסיבות הבאות:

1. בזמן שיש בלגן בשרת והאדמין שהיה בשרת לא מצליח להשתלט על השרת ועושים, בעיות באותו רגע העונשים מכפילים את עצמם בשביל להסדיר סדר.

2. אמרו לי שיש בלגן בשרת אז אני וסגני rpg נכנסו לשרת בשביל לעזור לו ואמרתי את הדברים הבאים:

א. הבא שעושה בעיות מקבל עונש

ב. במידה ושתי שחקנים מדברים ביחד מקבלים מיוט ליום ( זה גם מוכיח שהעונשים מכפילים את עצמם)

3. האדמין KING עשה muteall לשרת ואמר במפורש:"הבא שמציק לי,ויורד עלי שאני בן 9 מקבל גג".

ושנייה אחרי זה אתה כמובן התגרת בו שזה מעשה של ילד קטן..... וכתבת "קינג בן 9".......

4. הבאן מוצדק מפני שבמפורש אמרנו שמי שאומר את זה יקבל גאג ואתה אמרת במכוון. (בלי שום קשר אתה יורד על האדמין הזה הרבה פעמים)

הבאן לא יורד. 

אפשר לנעול !

נתחיל בזה שאני צוחק עם קינג אני לא עושה דברים להעליב אותו ואני חושב שהוא יודע את זה ולא רק אני הגבתי על זה ורק אני קיבלתי באן על זה ולא אמרת שהבא שעושה בעיות מקבל עונש ובסדר תביא לי מיוט ליום אני לא רואה צורך להביא באן. ואני עוד הילד שעשה באותו רגע הכי פחות בעיות.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

x_steve_X3
  • ????????
  • 7
  • 169 הודעות
לפני 2 דקות GoshToza אמר:

נתחיל בזה שאני צוחק עם קינג אני לא עושה דברים להעליב אותו ואני חושב שהוא יודע את זה ולא רק אני הגבתי על זה ורק אני קיבלתי באן על זה ולא אמרת שהבא שעושה בעיות מקבל עונש ובסדר תביא לי מיוט ליום אני לא רואה צורך להביא באן. ואני עוד הילד שעשה באותו רגע הכי פחות בעיות.

עכשיו אני והמנהל של הפאן היינו בשיחה עם האדמין וזה מעליב אותו, ואין כזה דבר לצחוק עם אדמין ברגע שזה מעליב אותו.

לפי דעתי העונש מוצדק וברגע שאדמין לא מצליח להסדיר את מה שקורה בשרת הוא יוכל להכפיל את העונש.

ואם אתה רוצה עוד פרטים לגבי זה אתה יוכל לפנות אלי או אל מנהל שרת הפאן @yakir 3

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול GoshToza
  • sagi
  • 11
  • 22 הודעות
לפני 1 דקה x_steve_X3 אמר:

עכשיו אני והמנהל של הפאן היינו בשיחה עם האדמין וזה מעליב אותו, ואין כזה דבר לצחוק עם אדמין ברגע שזה מעליב אותו.

לפי דעתי העונש מוצדק וברגע שאדמין לא מצליח להסדיר את מה שקורה בשרת הוא יוכל להכפיל את העונש.

ואם אתה רוצה עוד פרטים לגבי זה אתה יוכל לפנות אלי או אל מנהל שרת הפאן @yakir 3

משתגיד

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

x_steve_X3
  • ????????
  • 7
  • 169 הודעות

השחקן לא מתייחס למה שנאמר בכבוד.

אפשר לנעול.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים