עבור לתוכן

ההתנהלות של הקהילה הזאת.

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות

אני רוצה לאמר משהו ואני מבקש בבקשה לא לתת לי אזהרה כי אני בן אדם שמכבד אתכם ורק  רוצה להביא דעה.

אני ואופיר (Apophis) עברנו קהילה זה נכון,אבל לא צריך לשחוט אותנו ולקחת אותנו שעיר ולהתנהג אלינו כאילו אנחנו חבורה של חיות ופשוט לתת לנו יחס מגונה ואף משפיל מחברי ההנהלה ומהטים ספיק.מעבר לזה אני רוצה להזכיר לכם שאנחנו לא מדינה אויבת ולא במלחמה פה בין קהילות,אנחנו בסה"כ אנשים שאוהבים את תחום הגיימינג ורוצים רק צדק.סתכלו לאן הגענו?לרמה כזאת שמישהו רוצה להיות בשרת טים ספיק עם החברים שלו וחושבים שהוא פירסם.

אני אומר את זה לא בגלל אף אחד ,אני אומר את זה בתור בן אדם ולא בגלל שום תפקיד.

בגלל דברים כאלה אני לא רוצה להיות בקהילה הזאת ואפילו לא נעים לי להיכנס אליכם לטים ספיק,פעם הבאה שאתם עושים משהו,תחשבו.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 4
  • כעס 1
  • עצב 1
  • חחחח 1
  • הממ 3
הצג חתימה
  • Johnny נעל את האשכול
  • Johnny פתח את נעילת האשכול
Johnny
  • .
  • 650
  • 1.7k הודעות

לפני שאגיב על מה שכתבת, על איזה יחס אתה מדבר שאתם מקבלים? כי אני לא רואה שמתייחסים אליך בצורה שונה כזו, או אחרת. 

אני מזהיר מראש לגבי תגובות של משתמש אחרים באשכול. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות
לפני 2 דקות Krass אמר:

לפני שאגיב על מה שכתבת, על איזה יחס אתה מדבר שאתם מקבלים? כי אני לא רואה שמתייחסים אליך בצורה שונה כזו, או אחרת. 

אני מזהיר מראש לגבי תגובות של משתמש אחרים באשכול. 

1.כשאנחנו באים לקהילה סתם בשביל לדבר נותנים פה באן ובסה"כ רצינו לדבר עם חבר

2.אנשים קוראים לי פה בוגד 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• עצב 1
הצג חתימה
Johnny
  • .
  • 650
  • 1.7k הודעות

אנחנו מדברים כאן עליך ואני לא זוכר שאתה הורחקת מהטימספיק. במידה וכן, כנראה עברת על החוקים ואתה מוזמן להתלונן על כך עם הטופס המתאים. 

לגבי הבוגד, מי קורא לך בוגד? אם זה מישהו מהצוות ו\או משתמש אתה מוזמן לפתוח עליו תלונה, גם ע"י הטופס המתאים. האשכול הזה מיותר ואתה לא מקבל שום יחס שהוא לא בסדר. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות
לפני 7 דקות Krass אמר:

אנחנו מדברים כאן עליך ואני לא זוכר שאתה הורחקת מהטימספיק. במידה וכן, כנראה עברת על החוקים ואתה מוזמן להתלונן על כך עם הטופס המתאים. 

לגבי הבוגד, מי קורא לך בוגד? אם זה מישהו מהצוות ו\או משתמש אתה מוזמן לפתוח עליו תלונה, גם ע"י הטופס המתאים. האשכול הזה מיותר ואתה לא מקבל שום יחס שהוא לא בסדר. 

אני מדבר באופן כללי,וזה מספיק לי התשובה שלך.

אפשר לנעול^^

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים