עבור לתוכן

מה קרה??

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Tupac 2.0
  • Ariel
  • 15
  • 26 הודעות

מה קרה לימים של הגייל שהיה מפוצץ אני עזבתי את הקהילה לפני חצי שנה בערך והיא הייתה אז מדהימה אתמול חזרתי לשרתים רייקים מה קרה לקהילה אחרי כל כך הרבה צעדים קדימה חוזרים אחורה?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 2
הצג חתימה
.Gal
  • Gal
  • 16
  • 128 הודעות

האמת שמה שקרה זה שהיו בעיות עם ה איי פיי ולא היה אפשר לפרסם בכללי אני רואה את זה עכשיו אחרי שתיקנו את הבעיה והגייל עדיין לא פעיל כולכך אני לא יודע מה להגיד

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Tupac 2.0
  • Ariel
  • 15
  • 26 הודעות
לפני 1 דקה DoGGi_StylE אמר:

האמת שמה שקרה זה שהיו בעיות עם ה איי פיי ולא היה אפשר לפרסם בכללי אני רואה את זה עכשיו אחרי שתיקנו את הבעיה והגייל עדיין לא פעיל כולכך אני לא יודע מה להגיד

אחי בעיה עם השרתים תמיד יהיה אם הם יהיו בישראל הייתי היום בגייל והיה 6 אנשים בשעה שאמור להיות עומס פעם תמיד היה אנשים שם

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
.Gal
  • Gal
  • 16
  • 128 הודעות

כע אני יודע לפני איזה שבוע כול הזמן היה שם 20 איש+ כנראה להרבה אנשים ירד החשק לשחק כי גם לא הייתה יכול להכנס דרך הקומיוניטי סרברס 

יש מצב שאנשים עדיין לא יודעים שתיקנו את הבעיה וגם עכשיו אתה צריך להכנס דרך הסורס באן כדי שהשרת יחשב ויחזור לקומיוניטי סרברס

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

GolDy
  • שון
  • 5
  • 33 הודעות

רוב הקהילה הישראלית משחקת בשרתים אחרים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

simsmack
  • ליעד
  • 69
  • 434 הודעות
(נערך)

מילה אחת : ד י ד ו ס י ם...

נערך על ידי simsmack
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shahar
  • שחר
  • 1576
  • 5.3k הודעות
לפני 6 שעות simsmack אמר:

לצערי העבירו את האחסון לצרפת ואז היה בעיה עם הפינג וככה זה הרחיק ילדים אז החזירו את האחסון לישראל ועכשיו זאת העבודה של הצוות שלנו לפרסם את השרת מחדש ולהגיד לכולם שהשרת חזר לכמו שהיה לפני העברת האחסון לצרפת..

תאמין לי זה שהעבירו את האחסון לצרפת לא אומר שלא יודעים על השרתים...

כל מה שרשמת לא קשור 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

pitpiton
  • תומר
  • 119
  • 724 הודעות

הסיבה שאין הרבה שחקנים בכללי זה הסיבה שמדסדסים אותנו כל דקה. השרתים כרגע לא מצליחים להחזיק את זה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

*iLay*
  • איליי
  • 480
  • 2.2k הודעות
(נערך)
לפני ב-3/15/2018 ב 15:45 Tupac 2.0 אמר:

מה קרה לימים של הגייל שהיה מפוצץ אני עזבתי את הקהילה לפני חצי שנה בערך והיא הייתה אז מדהימה אתמול חזרתי לשרתים רייקים מה קרה לקהילה אחרי כל כך הרבה צעדים קדימה חוזרים אחורה?

הרבה אשים מתחילים לפרוש מקונטר,לדעתי האדמינים לא מביאים חוויה כיפית לשרת ורק מחפשים להעניש כל דקה,כל שעה לפחות יש דדוס על השרת ולא כיף לשחק ככה.

לפני ב-3/16/2018 ב 00:33 simsmack אמר:

לצערי העבירו את האחסון לצרפת ואז היה בעיה עם הפינג וככה זה הרחיק ילדים אז החזירו את האחסון לישראל ועכשיו זאת העבודה של הצוות שלנו לפרסם את השרת מחדש ולהגיד לכולם שהשרת חזר לכמו שהיה לפני העברת האחסון לצרפת..

אמממ,השרת היה באחסון צרפתי לפחות חצי שנה פעם וזה לא השפיעה על מצב השחקנים,תאמין לי שזה רק תירוץ עלוב...

פעם הייתי משחק שמונה שעות רצוף ביום בערך והיום פשוט לא כיף לי..

נערך על ידי fAdE fReEcSs
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 3
הצג חתימה
יוצר/ת האשכול Tupac 2.0
  • Ariel
  • 15
  • 26 הודעות
לפני 3 שעות fAdE fReEcSs אמר:

הרבה אשים מתחילים לפרוש מקונטר,לדעתי האדמינים לא מביאים חוויה כיפית לשרת ורק מחפשים להעניש כל דקה,כל שעה לפחות יש דדוס על השרת ולא כיף לשחק ככה.

אמממ,השרת היה באחסון צרפתי לפחות חצי שנה פעם וזה לא השפיעה על מצב השחקנים,תאמין לי שזה רק תירוץ עלוב...

פעם הייתי משחק שמונה שעות רצוף ביום בערך והיום פשוט לא כיף לי..

צודק גם אני פעם הייתי משחק מלא אם אתה זוכר blackshadow  והיום שה הרבה פחות כיף שהיה באחסון צרפתי הכל היה טוב הפינג היה טיפה גבוהה אבל זה לא היה משנה כל כך כי שה לא היה מפריע 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Tupac 2.0
  • Ariel
  • 15
  • 26 הודעות
לפני 4 שעות pitpiton אמר:

הסיבה שאין הרבה שחקנים בכללי זה הסיבה שמדסדסים אותנו כל דקה. השרתים כרגע לא מצליחים להחזיק את זה.

ראיתי את האשכול שפתחת בנוגע למצב ובלי לשפוט או משהו זה לא צעד טוב כל כך כרגע אם מורידים עכשיו את השרתים ובחופשת פסח לא יהיה אותם אנשים יעברו לקהילה אחרת וישארו שם 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

*iLay*
  • איליי
  • 480
  • 2.2k הודעות
לפני 1 שעה Tupac 2.0 אמר:

צודק גם אני פעם הייתי משחק מלא אם אתה זוכר blackshadow  והיום שה הרבה פחות כיף שהיה באחסון צרפתי הכל היה טוב הפינג היה טיפה גבוהה אבל זה לא היה משנה כל כך כי שה לא היה מפריע 

בטח שאני זוכר! ♥♥

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

simsmack
  • ליעד
  • 69
  • 434 הודעות
לפני 7 שעות Tupac 2.0 אמר:

ראיתי את האשכול שפתחת בנוגע למצב ובלי לשפוט או משהו זה לא צעד טוב כל כך כרגע אם מורידים עכשיו את השרתים ובחופשת פסח לא יהיה אותם אנשים יעברו לקהילה אחרת וישארו שם 

יש בזה משהו

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Allison
  • שחר
  • 582
  • 2.4k הודעות

יש גם הרבה אנשים טובים מהניהול שהתגייסו, ועלה ניהול קצת פחות טוב לשרתים כמו אדמינים ומנהלי שרת שעושים מה שהם עושים.. אני לא יכנס לזה יותר מיזה., אבל בכללי cs:go מתחיל למות זה היה קודם סורס אחרי זה 1.6 ונראה שגייבן הגיע גם ל go

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Tupac 2.0
  • Ariel
  • 15
  • 26 הודעות
(נערך)
לפני 15 שעות pitpiton אמר:

יש מה לעשות עם דידוסים אתם יכולים לחזור לשרתים הצרפתים ואם אתם רוצים להישאר בישראל אז אם אתם יודעים מי עושה דידוסים פתחו נגדו תלונה במשטרה

ואני מעריך את זה שהגבת וענית פה  

נערך על ידי Tupac 2.0
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו