עבור לתוכן

מכבי תל אביב נגד הפועל חיפה- דעה שלי.

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול MegaMaor
  • מאור
  • 25
  • 134 הודעות

אז חברים, אני לא יודע אם אתם מעודכנים בליגה הישראלית אך מחר יש לנו משחק מאוד נחמד!

מכבי תל אביב VS הפועל חיפה, משחק מאוד טוב לפי דעתי. 

שתי קבוצות חזקות באות להילחם על מקומם, כמובן שמכבי תל אביב קבוצה טובה ואיכותית יותר, וגם אותם אני אוהד אך גם להפועל חיפה יש המון מה לתת והכל פתוח במשחק הזה.

הימור שלי? 2:0 למכבי תל אביב

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

*iLay*
  • איליי
  • 480
  • 2.2k הודעות
לפני 18 דקות MegaMaor אמר:

אז חברים, אני לא יודע אם אתם מעודכנים בליגה הישראלית אך מחר יש לנו משחק מאוד נחמד!

מכבי תל אביב VS הפועל חיפה, משחק מאוד טוב לפי דעתי. 

שתי קבוצות חזקות באות להילחם על מקומם, כמובן שמכבי תל אביב קבוצה טובה ואיכותית יותר, וגם אותם אני אוהד אך גם להפועל חיפה יש המון מה לתת והכל פתוח במשחק הזה.

הימור שלי? 2:0 למכבי תל אביב

לדעתי המשחק נגד הפועל חיפה זה המשחק הכי קל בפלייאוף ואני אסביר:

בש וביתר נלחמות איתנו על האליפות וזה מוכן מאילו שזה קשה.

לדעתי לנתניה יש את אחת משלושת ההתקפות הכי יעילות וטובות בליגה שלנו,כזכור בסיבוב הראשון בקושי ניצחנו אותם 3-2 עם 3 גולים שלא רואים כל יום,במשחק השני איתם לקח לנו 70 דקות לכבוש(3-0 אבל זה לא משנה)

ובני יהודה... אולי תצחק אבל לדעתי זה המשחק שיהיה לנו הכי קשה לנצח בפלייאוף,למה ? לבני יהודה יש את יוסי אבוקסיס( מוריניו הישראלי) והוא יבוא לעשות נגדינו בונקר כזכור בסיבוב השני בקושי היה לנו איום אחד משמעותי לשער של בני יהודה(דרך אגב יש להם את אחד ארבעת השוערים הכי טובים בארץ),בני יהודה הולכים לפתוח רגליים לבאר שבע,זה אומר שכנראה בש תוציא מהם 6 נקודות ומכבי וביתר יהיו צריכים לעבוד ממש קשה כדי להוציא מהם 6 נקודות

סטיתי קצת מהנושא אד אחזור אליו עכשיו,לדעתי תוצאת המשחק תהיה 3-0 למכבי #יאללהמכבי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים