עבור לתוכן

מעייף כבר

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

WackThat
  • כן
  • 311
  • 1.1k הודעות
לפני 6 שעות Allison אמר:

טכנאי מסוקים נטחן מניאק אפס לוזר

מה אתה בוכה אתה יודע איזה קשה זה לגרבץ בכיתה בכיתה ט'

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 20
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

*iLay*
  • איליי
  • 480
  • 2.2k הודעות
לפני 8 שעות zYx #D10S אמר:

אני עייף כבר מהעונשים הטיפשיים שהצוות נותן, יכול להיות שהתגרתי קצת ויכול להיות שאפילו התלהבתי אבל הכל היה בתוך המשחק ולדעתי אין צורך בלתת עונשים על כל מילה שנייה שיוצאת מהפה של השחקנים. אני פותח את האשכול פה כי הפורום של הדיווחים סגור.

אם תרצו רקורד אין לי כי אני עייף מכל הזמן לערוך רקורדים ולהעלות אותם כדי שבסוף יגידו יטופל והדבר חוזר על עצמו.

מסכים איתך,שלא יתפלאו שאין אנשים בשרתים,אדמינים חושבים שהם אלוהים או משהו...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ella
  • ella
  • 326
  • 1k הודעות
לפני 9 שעות JustSean אמר:

אני יודע שאני לא אמור להגיב כאן אבל אני בכל זאת אגיב כאן רק בשביל לעזור לכם להבין מה הולך כאן.

מנקודת מבט אישית שלי כל פעם שאני נכנס לגייל ועושה משהו הכי  קטן אני מקבל גאג או מיוט על אף שאני מכיר את האדמינים ומכיר אותם

והם יודעים שאני צוחק איתם הם ממשיכים לתת גאגים ומיוטים,יכול להיות שלפעמים אני מקלל/מעליב אנשים בצורה קשה ואז הענישה היא יותר נכונה אבל רוב הפעמים אדמינים לא מנוסים/חדשים בכל שרת בקהילה ואני לא מדבר רק על הגייל (למרות שהרבה מהם הם בגייל) מענישים על הדברים הכי קטנים בעולם.אני מבין שבכל זאת יש חוקים שצריך לשמור עליהם ואסור להגזים אבל אפילו אם אני משנה שם ישר אומרים לי לשנות שם גם אם הם לא באמת יודעים למה שיניתי לשם הזה או מה זה בכלל השם הזה.לפי דעתי ההנהלה הגבוהה והאשכרה אנשים שיכולים להשפיע פה צריכים לעשות שיחת צוות ענקית ולדבר על ההתנהלות שלהם ועל הענישה שלהם בעיקר.

חשוב לי לאמר שאני לא בא לרדת/לפגוע בקהילה אבל אם אתם תמשיכו ככה זה לא יתקדם לשום מקום טוב.

מבקש בבקשה לא למחוק לי את התגובה ויתרה מזאת גם לשים לב עליה.

תפסיק לעשות בעיות לא תקבל ישר גאגים ומיוטים. מנקודת מבט של אדמין אתה עושה יותר מדי בעיות ואני מוותרת לך מלא.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 2
הצג חתימה
Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות
לפני 11 דקות ella אמר:

מנקודת מבט של אדמין אתה עושה יותר מדי בעיות ואני מוותרת לך מלא.

סתכלי תתגובה הזאת למטה

לפני 1 שעה fAdE fReEcSs אמר:

אדמינים חושבים שהם אלוהים או משהו...

+1

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Delux
  • מקסים
  • 255
  • 1k הודעות

שמע אם אתה בא לשרת כדי לעשות בעיות זה די ברור שתקבל עונש אני לא רואה בזה שום בעיה ואתה תצריך לפתוח אשכול תודה על זה שאדמינים מוותרים בכלל לאנשים הם לא חייבים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MolteN
  • אסף
  • 346
  • 278 הודעות

אם אתה רוצה אתה מוזמן לדבר איתי בפרטי ולהסביר לי מה קרה, כרגע כל האשכול הזה הפך לספאם מיותר.

ננעל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• MolteN נעל את האשכול
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...