עבור לתוכן

שרת הפקשיין  

37 הצבעות

1. 1. בניית שרת הפקשיין מחדש?

• בעד
      34
    • נגד
      1
    • לא בטוח (להגיב למה ומה)
      2

שרת הפאקשיין נפתח מחדש??

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Nevo
  • נבו
  • 1071
  • 2.9k הודעות
(נערך)

שלום שחקנים יקרים,

לאחרונה, צוות השרת הגיע לכמה מסקנות ורצה לשתף ולשאול אותכם מספר דברים.

אחרי לא מעט הסתכלות שלי אישית על השרת ועל שחקנים חדשים שמתי לב שהשרת פשוט קשה מידי למתחילים, ואני אסביר:

השרת מלא במערכות ובלה בלה בלה, עכשיו בתור שחקן חדש או ילד שלא יודע אנגלית, השרת נורא קשה ונורא קשה ללמוד אותו.

עכשיו פתרון אין, לצערי יש בעיות שאי אפשר לפתור במיינקראפט לא משנה כמה כסף, תכנות, הסברה וכל מה שיש ביכולות שלנו לא יפתרו.

עלה לנו רעיון שביקשו ממנו לא מעט וזה לפתוח פאקשיין מחדש, לתכנת לגמריי הכל מחדש ולמעשה להתחיל ללא כל המערכות האלה, להתחיל שרת פאקשיין איכותי ללא כל הבאגים, מערכות וכל המסביב, אנחנו לאט לאט כל עדכון נוסיף מערכות ועדכונים מגניבים, והכי חשוב נדאג שזה לא יקשה לכם על חווית המשחק כי אחרי הכל זה המטרה שלנו פה.

עכשיו זה לא אומר שנפתח עוד שרת פאקשיין משעמם, אלא נעשה לו שינויים מגניבים שלא יהפכו את זה למשהו קשה.

כי אחרי הכל המטרה שלנו היא ליצור בית חם וטוב לכל קהילת המיינקראפט בישראל, מה שהפאקשיין לא יוצר לצערי.

פתחתי פה סקר, מי שבעד לפתוח את הפאקשיין מחדש בלי כל הכישופים המיוחדים שיצביע, מי שלא שיצביע נגד.

תודה,

נבו

נערך על ידי Idoo
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 4
הצג חתימה
EvilByakugan
  • 107
  • 911 הודעות

הרעיון הכי טוב שהיה כאן. מאוד אשמח שתחזירו לעונה 3 או 2 שהיה עוד גוד אפלים ושבאמת הכי כיף לשחק, מאמין שכל השחקנים שהפסיקו לשחק יחזרו.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
  • עצב 1
הצג חתימה
ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות

אני הצבעתי לא בטוח.

מצד אחד אני בעד ההצעה,

זה הגיע למצב שאנחנו עם 8 מיליון כסף ומלא ספאונרים ורק השבוע העונה התחילה.

וגם בגלל הכישופים נוצרים באגים, לדוגמה הבאג שהיה של ה One tap.

מצד שני אני נגד ההצעה,

הכישופים נותנים יכולת שלא רק מי שטוב ממש בפיופי ינצח, זה נותן שמי שיודע לשחק כנראה ינצח בסופו של דבר.

בנוסף, מערכות חדשות יכולות לגרום לבעיות הבנה של חלק מהשחקנים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Nevo
  • נבו
  • 1071
  • 2.9k הודעות
לפני כעת DivineNoam אמר:

אני הצבעתי לא בטוח.

מצד אחד אני בעד ההצעה,

זה הגיע למצב שאנחנו עם 8 מיליון כסף ומלא ספאונרים ורק השבוע העונה התחילה.

וגם בגלל הכישופים נוצרים באגים, לדוגמה הבאג שהיה של ה One tap.

מצד שני אני נגד ההצעה,

הכישופים נותנים יכולת שלא רק מי שטוב ממש בפיופי ינצח, זה נותן שמי שיודע לשחק כנראה ינצח בסופו של דבר.

בנוסף, מערכות חדשות יכולות לגרום לבעיות הבנה של חלק מהשחקנים.

הקישופים המיוחדים זה דבר שהופך את השרת למאוד מסובך, אבל כמו שאמרתי אנחנו נוסיף מערכות לאט לאט ומי יודע אולי נוסיף קישופים מיוחד אבל כמות מאוד קטנה ולאט מאוד ובצורה שלא תשנה את צורת המשחק.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• Nevo שינה את הכותרת ל שרת הפקשיין נפתח מחדש??
PizZa_B
  • כפיר
  • 11
  • 77 הודעות

אני חושב שכן כי אני אהבתי מאוד את הימים שבהם אתה יכול באמת להראות את יכולות הPVP שלך לשרת ועכשיו זה פשוט למי שיש דברים יותר טובים הוא לוקח אותך

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

EvilByakugan
  • 107
  • 911 הודעות
לפני 1 דקה Nevo אמר:

הקישופים המיוחדים זה דבר שהופך את השרת למאוד מסובך, אבל כמו שאמרתי אנחנו נוסיף מערכות לאט לאט ומי יודע אולי נוסיף קישופים מיוחד אבל כמות מאוד קטנה ולאט מאוד ובצורה שלא תשנה את צורת המשחק.

היה את הכישופים של עונה 3 שהיו בערך איזה 15 כישופים בסך הכל והם היו ממש קשים להשגה ולא זכור לי שהיה בכלל באג איתם, רוב השחקנים נהנו לשחק ככה. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Nevo
  • נבו
  • 1071
  • 2.9k הודעות
לפני 1 דקה Skraaa אמר:

היה את הכישופים של עונה 3 שהיו בערך איזה 15 כישופים בסך הכל והם היו ממש קשים להשגה ולא זכור לי שהיה בכלל באג איתם, רוב השחקנים נהנו לשחק ככה. 

עד היום יש לי את המערכת הישנה שלנו שמורה, במקרה וכל העניין הזה יקרה אני יחשוב על להוסיף את המערכת שוב.

מה שכן אשמח אם כולם יפרסמו את האשכול הזה כמה שיותר כדי לקבל כמה שיותר דעות!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

originalvan
  • יאיר
  • 38
  • 232 הודעות
לפני 2 שעות PizZa_B אמר:

אני חושב שכן כי אני אהבתי מאוד את הימים שבהם אתה יכול באמת להראות את יכולות הPVP שלך לשרת ועכשיו זה פשוט למי שיש דברים יותר טובים הוא לוקח אותך

ידוע לכם שאם זה יחזור אני יכסח את כולם

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות

הצבעתי כן,לא צריך לפרט.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

guardian1
  • אלון
  • 16
  • 149 הודעות

אני בעד שתפתחו את זה כמו הפייראט ביי שאפשר יהיה להיכנס ל שניהם או כמו שמיילס אמר לחזור לעונה 2

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ItzMort_YT
  • איו לי
  • 21
  • 202 הודעות

אני הצבעתי כן, כי אני אישית יותר אהבתי כשנכנסתי לשרת, ולא היה מסובך מדי, ויש באמת סיבה להיות טוב ב PVP.

עכשיו יש עוד 50 כישופים, ש 95% אני לא באמת מבין מה הם עושים.

כמובן הכישופים יוצרים מלא באגים, שאיתם בא הבאג קלייב (cleave), והוואן טאפ.

אני חוזר על עצמי, פעם, אם היית מתאמן מלא ב PVP, היית יכול לקחת את כולם. עכשיו, ילד בן 3, שנותנים לו ללחוץ על העכבר מחסל אותך, אם יש לו ביד גוד סורד. עכשיו, אם יהיה את העדכון הזה, באמת יהיה שווה יכול לקחת אותך.

פעם אם הייתי מציע למישהו PVP, אז ההודעה שאני (ומלא אנשים) יקבל זה "אתה חזק", או "אין לי כוח" אבל זה לא קשור...

היום זה "יש לך חרב עם 17 כישופים, שולחת אותי לספאון בליטוף אחד שלך".

בנתיים זה רק הכישופים, אבל אותו דבר ה gkits, אין צורך לעשות העתק הדבק לכל התגובה עכשיו, כי זה אותו דבר.

שמתי לב בזמן האחרון, שאתם מקלים על שחקנים חדשים.

פעם אחת ראיתי מישהו נכנס, נבו נותן לו קסדת ריבורן, שגם אם אני ישחק כל העונה בלי לעשות לוג אווט, לא יהיה לי את זה. 

לא מתלונן או משהו, אני יודע שזה דברים אישיים של נבו, ושיעשה מה שבא לו איתם, אבל באמת, זה פקשנס, השחקן רק נכנס, בום, מקבל את הדבר הכי שווה במשחק. זה באמת גרם לי לרצות לפרוש, אבל לשמחתי לא פרשתי.

אשמח גם לעוד DP, כי הבטחתם שיהיה מלא DPs בחופש פסח, אני לא זוכר אפילו אחד, אם היה, אז רק אחד (בפקשנס). 

אני יודע שאני אומר דברים לא קשורים, אבל אני רואה את זה כהזדמנות להציע לכם לשפר.

אני באמת מציע להוסיף כישופים, אבל לא פלאגין שלם, נגיד 5 לחרב, 5 לארמור, וכאלה, שלא יצא 5,000,000 כישופים, ששוב, גם מי שלא יודע לשחק מיינקראפט לוקח אותך.

לפני 3 שעות PizZa_B אמר:

תראה, גם אם יהיה את זה, עדיין יהיו שחקנים עם דברי איירון וכאלה עם דברי דיימונד, וכן, רוב הסיכויים הדיימונד מנצח, אבל אם יהיה את זה, יש לאיירון עוד סיכוי.

אם יהיו עוד כישופים, אז אישית, תעיפו את ה overload, enghlited, shockwave וכל אלה, ותשאירו כאלה שיעזרו לך, אבל לא ממש ידפקו את היריב, צריך להגיע למצב שעושים /fix לחרב! זה 1600 מכות, בלי שום כישוף, ואני עדיין מגיע למצב שאני מתקן את החרב!

בעונה 3 או 2 היה הכי טוב, שהיה פשוט כמה כישופים, אבל מקסימום 3 מיוחדים על החרב, זהו! לא צריך יותר.

טוב חפרתי...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

originalvan
  • יאיר
  • 38
  • 232 הודעות

שמעו הרסתם את שרת הפקשאנס אין עוד מה להגיד...... אני זוכר את עונה שלוש שהיה gaint ו space ארמור ואותי מקבל באן כל כמה שניות על האקים כי נבו וכספי נירגשים כשהיה קרבות זה היה באמת קרבות ולא סתם אני בא למישהו לוחץ על העכבר ופיתאום הוא מת אני הייתי מעף כימעט את כל הכישופים מחזיר לעונה השלישית ומוסיף רק drunk ו overload וזהו אין כל כך עוד מה להוסיף

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Viper
  • אריאל
  • 127
  • 440 הודעות
לפני 34 דקות originalvan אמר:

שמעו הרסתם את שרת הפקשאנס אין עוד מה להגיד...... אני זוכר את עונה שלוש שהיה gaint ו space ארמור ואותי מקבל באן כל כמה שניות על האקים כי נבו וכספי נירגשים כשהיה קרבות זה היה באמת קרבות ולא סתם אני בא למישהו לוחץ על העכבר ופיתאום הוא מת אני הייתי מעף כימעט את כל הכישופים מחזיר לעונה השלישית ומוסיף רק drunk ו overload וזהו אין כל כך עוד מה להוסיף

אתה מודה לזה שאם יהיה drunk זה 6 heart dmg בטאפ כן?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

originalvan
  • יאיר
  • 38
  • 232 הודעות
לפני 10 דקות Viper12 אמר:

אתה מודה לזה שאם יהיה drunk זה 6 heart dmg בטאפ כן?

שמע לדעצי צריך לעוש מקס 2 ואז יהיה סטרנגף 2 תמידי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ofek10
  • אופק אברהם
  • 3
  • 97 הודעות

מתי יהיה הריסט?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב