עבור לתוכן

שרת הפקשיין  

37 הצבעות

1. 1. בניית שרת הפקשיין מחדש?

• בעד
      34
    • נגד
      1
    • לא בטוח (להגיב למה ומה)
      2

שרת הפאקשיין נפתח מחדש??

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

EvilByakugan
  • 107
  • 911 הודעות
לפני 7 שעות originalvan אמר:

שמע לדעצי צריך לעוש מקס 2 ואז יהיה סטרנגף 2 תמידי

חרב עם Criple IV ו Lifesteal 3 ו Aerial IV חחחחחחח אני עדיין זוכר את הכישופים. ודרך אגב הדראנק בעונה 3 מביא בכלל ליריב סחרחורת וכל מיני דברים, לא סטרנגף

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

originalvan
  • יאיר
  • 38
  • 232 הודעות
לפני 54 דקות Skraaa אמר:

חרב עם Criple IV ו Lifesteal 3 ו Aerial IV חחחחחחח אני עדיין זוכר את הכישופים. ודרך אגב הדראנק בעונה 3 מביא בכלל ליריב סחרחורת וכל מיני דברים, לא סטרנגף

דיברתי על להעביר או לשנות

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

xShakedDev
  • שקד
  • 55
  • 208 הודעות
לפני 17 שעות Skraaa אמר:

הרעיון הכי טוב שהיה כאן. מאוד אשמח שתחזירו לעונה 3 או 2 שהיה עוד גוד אפלים ושבאמת הכי כיף לשחק, מאמין שכל השחקנים שהפסיקו לשחק יחזרו.

לפני 14 שעות ItzMort_YT אמר:

אני הצבעתי כן, כי אני אישית יותר אהבתי כשנכנסתי לשרת, ולא היה מסובך מדי, ויש באמת סיבה להיות טוב ב PVP.

עכשיו יש עוד 50 כישופים, ש 95% אני לא באמת מבין מה הם עושים.

כמובן הכישופים יוצרים מלא באגים, שאיתם בא הבאג קלייב (cleave), והוואן טאפ.

אני חוזר על עצמי, פעם, אם היית מתאמן מלא ב PVP, היית יכול לקחת את כולם. עכשיו, ילד בן 3, שנותנים לו ללחוץ על העכבר מחסל אותך, אם יש לו ביד גוד סורד. עכשיו, אם יהיה את העדכון הזה, באמת יהיה שווה יכול לקחת אותך.

פעם אם הייתי מציע למישהו PVP, אז ההודעה שאני (ומלא אנשים) יקבל זה "אתה חזק", או "אין לי כוח" אבל זה לא קשור...

היום זה "יש לך חרב עם 17 כישופים, שולחת אותי לספאון בליטוף אחד שלך".

בנתיים זה רק הכישופים, אבל אותו דבר ה gkits, אין צורך לעשות העתק הדבק לכל התגובה עכשיו, כי זה אותו דבר.

שמתי לב בזמן האחרון, שאתם מקלים על שחקנים חדשים.

פעם אחת ראיתי מישהו נכנס, נבו נותן לו קסדת ריבורן, שגם אם אני ישחק כל העונה בלי לעשות לוג אווט, לא יהיה לי את זה. 

לא מתלונן או משהו, אני יודע שזה דברים אישיים של נבו, ושיעשה מה שבא לו איתם, אבל באמת, זה פקשנס, השחקן רק נכנס, בום, מקבל את הדבר הכי שווה במשחק. זה באמת גרם לי לרצות לפרוש, אבל לשמחתי לא פרשתי.

אשמח גם לעוד DP, כי הבטחתם שיהיה מלא DPs בחופש פסח, אני לא זוכר אפילו אחד, אם היה, אז רק אחד (בפקשנס). 

אני יודע שאני אומר דברים לא קשורים, אבל אני רואה את זה כהזדמנות להציע לכם לשפר.

אני באמת מציע להוסיף כישופים, אבל לא פלאגין שלם, נגיד 5 לחרב, 5 לארמור, וכאלה, שלא יצא 5,000,000 כישופים, ששוב, גם מי שלא יודע לשחק מיינקראפט לוקח אותך.

תראה, גם אם יהיה את זה, עדיין יהיו שחקנים עם דברי איירון וכאלה עם דברי דיימונד, וכן, רוב הסיכויים הדיימונד מנצח, אבל אם יהיה את זה, יש לאיירון עוד סיכוי.

אם יהיו עוד כישופים, אז אישית, תעיפו את ה overload, enghlited, shockwave וכל אלה, ותשאירו כאלה שיעזרו לך, אבל לא ממש ידפקו את היריב, צריך להגיע למצב שעושים /fix לחרב! זה 1600 מכות, בלי שום כישוף, ואני עדיין מגיע למצב שאני מתקן את החרב!

בעונה 3 או 2 היה הכי טוב, שהיה פשוט כמה כישופים, אבל מקסימום 3 מיוחדים על החרב, זהו! לא צריך יותר.

טוב חפרתי...

לפני 14 שעות originalvan אמר:

שמעו הרסתם את שרת הפקשאנס אין עוד מה להגיד...... אני זוכר את עונה שלוש שהיה gaint ו space ארמור ואותי מקבל באן כל כמה שניות על האקים כי נבו וכספי נירגשים כשהיה קרבות זה היה באמת קרבות ולא סתם אני בא למישהו לוחץ על העכבר ופיתאום הוא מת אני הייתי מעף כימעט את כל הכישופים מחזיר לעונה השלישית ומוסיף רק drunk ו overload וזהו אין כל כך עוד מה להוסיף

תקשיבו אתם מבינים שאי אפשר להחזיר פשוט הכל אחורה זה לא עובד ככה :D זה קוד שהתפתח והתפתח והתפתח וניהיה ענק, אתה לא פשוט לוחץ על כפתור וזה חוזר לתאריך X.X.XXXX

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MegaMaor
  • מאור
  • 25
  • 134 הודעות
לפני 18 שעות originalvan אמר:

ידוע לכם שאם זה יחזור אני יכסח את כולם

צפוי. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MegaMaor
  • מאור
  • 25
  • 134 הודעות

יש לי עוד הצעת רעיון, במידה ויפתח פאקשן חדש לתת לכל אלה שבבאן תמידי עוד הזדמנות לחזור לשרת. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

originalvan
  • יאיר
  • 38
  • 232 הודעות
לפני 1 שעה MegaMaor אמר:

יש לי עוד הצעת רעיון, במידה ויפתח פאקשן חדש לתת לכל אלה שבבאן תמידי עוד הזדמנות לחזור לשרת. 

אני דיי בטוח שאתה אחד מהם XD

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MegaMaor
  • מאור
  • 25
  • 134 הודעות
לפני 1 דקה originalvan אמר:

אני דיי בטוח שאתה אחד מהם XD

אתה צודק! 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים