עבור לתוכן

הצעות

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות

מקבץ הצעות שהצעתי באשכול שחיים פתח, לפני כמה זמן. ולא קיבלתי תשובה לגבי ההצעה אז אכתוב אותן שוב.

1. הייתי רוצה לראות כתבות תוכן איכותיות בפורומים של משחקים, הן יהיו זמינות יותר ומזמינות יותר. אם אני פחות מתעניין ב:"אילו סודות מחזיק הארגון Overwatch" ויותר מתעניין רק במשחק מסויים אני אדע איפה למצוא תוכן מעניין שעולה באופן קבוע. ושיהיה על זה מישהו שזה התפקיד שלו, לא מנהל פורום שיעשה את זה חפיף. לכל פורום יהיה כתב משלו ( שלא קשור כמובן למגזין ) שיהיה בקיא באותו משחק. ובמידת הצורך ימונה גם אחראי כתבים לפי קטגוריות, למרות שלדעתי אין צורך.

2. הייתי שמח אם יהיהו ערכות נושא לפורום, עיצובים מוכנים ובעיצוב אישי. אני לא מדבר עכשיו על כל מני ציורים או שטויות כאלה, רק ברמה של הצבעים הבסיסיים. לדוגמא: הסרגלים, הרקע, כפתורים כמו "שמור", "שלח".

3. תחזירו את הדיסלייק!

*אפילו היה על זה פעם סקר בפורום והרוב רצו להחזיר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Hepi
  • רוי
  • 1355
  • 1.4k הודעות

לגבי 1, אם האתר היה יותר גדול והיה במגזין תוכן באופן יום יומי היינו עושים דבר כזה, במצב הנוכחי עדיף לפרסם כתבות למגזין במקום כשאפשר. 

2. אני אבדוק מה אפשר לעשות לגבי זה, זה רעיון לא רע. 

3. כרגע הדיסלייקים לא יחזרו, בפעם האחרונה שהיו דיסלייקים אנשים היו עושים דיסלייקים לאנשים שהם לא אוהבים במקום לתגובות שלא אהבו. כרגע יש את הרגשות ואין צורך בדיסלייק. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 5
הצג חתימה
יוצר/ת האשכול Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 12 שעות Hepi אמר:

לגבי 1, אם האתר היה יותר גדול והיה במגזין תוכן באופן יום יומי היינו עושים דבר כזה, במצב הנוכחי עדיף לפרסם כתבות למגזין במקום כשאפשר. 

2. אני אבדוק מה אפשר לעשות לגבי זה, זה רעיון לא רע. 

3. כרגע הדיסלייקים לא יחזרו, בפעם האחרונה שהיו דיסלייקים אנשים היו עושים דיסלייקים לאנשים שהם לא אוהבים במקום לתגובות שלא אהבו. כרגע יש את הרגשות ואין צורך בדיסלייק. 

אז פשוט בלי מוניטין, כשירדו הדיסלייקים אמרתם שזה בגלל שכל דיסלייק היה מוריד את המוניטין, אז פשוט אל תחזירו את הפונקציה הזאת. או אפילו אופציה שאני בתור גולש באתר אוכל לבחור בפרופיל שלי האם אני רוצה לתת/לקבל דיסלייקים. ( כמובן מי שרוצה לתת חייב גם לקבל ). ומי שלא רוצה לא יוכלו לתת לו דיסלייקים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Hepi
  • רוי
  • 1355
  • 1.4k הודעות

כרגע אתה יכול לסמן רגש שמראה שאתה לא אוהב את התגובה, כמו "כעס". בהמשך נוסיף רגשות נוספים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים

מנהלי הפורום