עבור לתוכן

ARTWORK לחבר

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Allison
  • שחר
  • 582
  • 2.4k הודעות
(נערך)

https://steamcommunity.com/profiles/76561198059990760/

האמת אני ממש מרוצה מיזה שחזרתי לעצב, למרות שזה לא בדיוק עיצוב, יותר עריכה הייתי אומר :tongue:

נ.ב - כרגע אצלי בפרופיל כי במשתמש שלו יש תמונות של משהו שאסור לפרסם פה, לכן זה ישאר אצלי בפרופיל כמה ימים ויחזור לסקסי שלי

נערך על ידי Allison
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

HaRemez
  • שמשון
  • 358
  • 2.1k הודעות

מדהים, כמו תמיד!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
Apophis
  • אופיר
  • 226
  • 1.4k הודעות

אם ציירת את האישה ברקע אז כל הכבוד, אבל אם לא אין בזה יחוד או מקוריות מעט תזוזה, פונט בסיסי שיש נראה לי בWORD אפילו, קצת אפקטים בצדדים וזהו. מקווה שלקחת משהו לפני שפרסמת את האשכול הזה כי אם לא, יש פה הדרדרות קלה...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

simsmack
  • ליעד
  • 69
  • 434 הודעות
לפני 5 דקות Apophis אמר:

אם ציירת את האישה ברקע אז כל הכבוד

למה נראה לך שהוא צייר את זה 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Apophis
  • אופיר
  • 226
  • 1.4k הודעות
לפני כעת simsmack אמר:

למה נראה לך שהוא צייר את זה 

כי הוא אחלה צייר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Allison
  • שחר
  • 582
  • 2.4k הודעות
לפני 24 דקות Apophis אמר:

אם ציירת את האישה ברקע אז כל הכבוד, אבל אם לא אין בזה יחוד או מקוריות מעט תזוזה, פונט בסיסי שיש נראה לי בWORD אפילו, קצת אפקטים בצדדים וזהו. מקווה שלקחת משהו לפני שפרסמת את האשכול הזה כי אם לא, יש פה הדרדרות קלה...

לא ציירתי את זה ואם אתה חושב שזה כל כך קל הייתי רוצה לראות אותך מכין את זה, למישהו שלא מבין איך זה עובד אין לך מושג אפילו כמה האנימציה הזאת מורכבת... אני מוכן אפילו להתערב על סקין ששווה 100$ שאתה לא לומד להכין דבר כזה גם עוד שבועים, אל תבוא לתת ביקורת אם אתה לא באמת מבין.. אם היית איזה מעצב דגול בafter effect לא הייתי אומר כלום אבל אין לך מושג בשיט אפילו כמה זמן דבר כזה לוקח.

בהצלחה :).

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 2
  • אהבה 1
הצג חתימה
Apophis
  • אופיר
  • 226
  • 1.4k הודעות
לפני 2 שעות Allison אמר:

לא ציירתי את זה ואם אתה חושב שזה כל כך קל הייתי רוצה לראות אותך מכין את זה, למישהו שלא מבין איך זה עובד אין לך מושג אפילו כמה האנימציה הזאת מורכבת... אני מוכן אפילו להתערב על סקין ששווה 100$ שאתה לא לומד להכין דבר כזה גם עוד שבועים, אל תבוא לתת ביקורת אם אתה לא באמת מבין.. אם היית איזה מעצב דגול בafter effect לא הייתי אומר כלום אבל אין לך מושג בשיט אפילו כמה זמן דבר כזה לוקח.

בהצלחה :).

יא חתיכת מתלהב אני לא אמרתי שאני מעצב טוב בAE אבל אם אתה בא ופותח על זה אשכול תצפה לשני דברים, אחד שתקבל ביקורות (שכדי מאוד גם שתדע לקבל אותם) ושתיים שייצפו ממך לרמה גבוהה אם אתה מעלה את זה.

ואגב מה שאמרת זה בולשיט גדול, לא צריך לדעת לבנות למבורגיני בשביל לדעת שזו מכונית יפה, וגם לא צריך לדעת לבנות טויוטה קורולה 96' בשביל לדעת שזו לא מכונית יפה.

עובדתי:

Screenshot_60.png.64416937634eb6b4a9de1ce6e5d947ef.png

Screenshot_61.png.911b6eef36760059fcde10bdd4392616.png

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• הממ 2
הצג חתימה
יוצר/ת האשכול Allison
  • שחר
  • 582
  • 2.4k הודעות
לפני 1 שעה Apophis אמר:

יא חתיכת מתלהב אני לא אמרתי שאני מעצב טוב בAE אבל אם אתה בא ופותח על זה אשכול תצפה לשני דברים, אחד שתקבל ביקורות (שכדי מאוד גם שתדע לקבל אותם) ושתיים שייצפו ממך לרמה גבוהה אם אתה מעלה את זה.

ואגב מה שאמרת זה בולשיט גדול, לא צריך לדעת לבנות למבורגיני בשביל לדעת שזו מכונית יפה, וגם לא צריך לדעת לבנות טויוטה קורולה 96' בשביל לדעת שזו לא מכונית יפה.

עובדתי:

Screenshot_60.png.64416937634eb6b4a9de1ce6e5d947ef.png

Screenshot_61.png.911b6eef36760059fcde10bdd4392616.png

חחחחחחחחחחחחח שמע אתה הילד הכי מוזר שראיתי בחיים שלי באימא שלי, אתה לא יכול לתת ביקורת אם אתה לא יודע אפילו את התהליך "שיצפו ממך לרמה גבוהה" שאתה עובד עם קובץ שהוא יכול להיות מקסימום 8 MB לא מותיר לך הרבה אפשרויות, ומה שכתבת זה הדבר הכי אני אפילו לא רוצה מה לומר על מה שאני חושב על זה.. אתה באמת לא מבין מה אתה מדבר, אני הייתי מפסיק להגיב באשכול הזה אם הייתי אתה אנשים רואים את זה וצוחקים עליך

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה
simsmack
  • ליעד
  • 69
  • 434 הודעות

@MolteN אני חושב שאפשר לנעול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.