עבור לתוכן

מיתוג חדש שלי, דעתכם?

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Haim
  • חיים
  • 561
  • 1.8k הודעות

32623037_10211798730873026_5051333520979

אשמח לתגובות בונות.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה
Cactus
  • אורי
  • 444
  • 2.2k הודעות

מכוער תאמת. מה זה זמין בווטסאפ מה אתה אמא בת 50?

סתם יחנון יפה. אתה הכנת?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• הממ 2
הצג חתימה
Allison
  • שחר
  • 582
  • 2.4k הודעות

איך אני אוהב את התגובות הבונות שאנשים נותנים פה ייתן לך ממש להתקדם העלאה..

לא אהבתי את החלק איפה שהשורות הוורודות אין רווחים שווים וזה נורא בולט ומציק בעין,

בחלק הכחול איפה שהמכתב לפי דעתי היה יכול להוסיף אם המכתב היה מתפרס על יותר שטח שם,

יש הרבה מקומות שחסר לי סימטריות,

מתחת לזכוכית מגדלת נעלם חלק מהגרף לא יודע אם רצית שזה יהיה ככה אבל זה פשוט נראה כאילו חתכת את הגרף שם

הטלפון ממש ממש ממש לא סימטרי בצורה שכל החלקים שלו נוטים לצד שמאל, יש מקום רב לשיפור בעבודה הזאת מאחר שהיא מורכבת רק מ 

Shapes ומ Pentool אז סימטריות ו מיקום הוא אלמנט נורא חשוב בעבודות האלה כי זה בסה"כ כל מה שיש להן להציע, אבל זה דעה שלי כמובן אני לא חושב שאיזה מישהו ירים גבה ויחשוב שזה לא רציני בגלל דברים כאלה אחרי הכל זה כולה פרסומת ואני אומר את זה רק בגלל שאני מאוד אוהב להתעסק ב Pentool ו Shapes,

זהו סה"כ שיהיה לילה טוב אני גמור.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
יוצר/ת האשכול Haim
  • חיים
  • 561
  • 1.8k הודעות
לפני 1 דקה Allison אמר:

לא אהבתי את החלק איפה שהשורות הוורודות אין רווחים שווים וזה נורא בולט ומציק בעין,

בחלק הכחול איפה שהמכתב לפי דעתי היה יכול להוסיף אם המכתב היה מתפרס על יותר שטח שם,

מתחת לזכוכית מגדלת נעלם חלק מהגרף לא יודע אם רצית שזה יהיה ככה אבל זה פשוט נראה כאילו חתכת את הגרף שם

הטלפון ממש ממש ממש לא סימטרי בצורה שכל החלקים שלו נוטים לצד שמאל, יש מקום רב לשיפור בעבודה הזאת מאחר שהיא מורכבת רק מ 

Shapes ומ Pentool אז סימטריות ו מיקום הוא אלמנט נורא חשוב בעבודות האלה כי זה בסה"כ כל מה שיש להן להציע, אבל זה דעה שלי כמובן אני לא חושב שאיזה מישהו ירים גבה ויחשוב שזה לא רציני בגלל דברים כאלה אחרי הכל זה כולה פרסומת ואני אומר את זה רק בגלל שאני מאוד אוהב להתעסק ב Pentool ו Shapes,

אלוף, תודה!
אעבור על זה ואשנה את הדברים שהצגת ואציג מחדש, שוב תודה על התגובה הבונה!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
לפני 3 דקות Allison אמר:

באתי לתת ביקורת ואז ראיתי את זה.

אני אני כן אגיד מה שהפריע לי הרוב זה הצבעים אולי תחדד אותם קצת!

בהצלחה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

WackThat
  • כן
  • 311
  • 1.1k הודעות

לי דווקא לא הפריע כלום, נראה מצויין :wink:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

RyZ
  • ROI C
  • 1321
  • 4.2k הודעות

הריבוע בצד שמאל קצת מפריע שהוא לא סימטרי וגם השורות בפנקס , חוץ מזה נראה סבבה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות

לי הפריע שהכיתוב של הwab בצד כזה, היה יותר מתאים לפי דעתי אם הוא היה בצד שמאל למטה כזה, תאמר לדוד שיתקן את זה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים