עבור לתוכן

אתם קובעים: מה חסר בקהילת YourGame?

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Haim
  • חיים
  • 561
  • 1.8k הודעות
(נערך)

שלום לכולם,

החלטתי לפתוח את הדיון הנ"ל בכדי לשמוע מכם, המשתמשים (כולל הצוות) מה לדעתכם חסר ב-YourGame, זה יכול להיות חיסרון מבחינת שרתים, קהילות, פורומים או כל דבר אחר.

ככל שהתגובה יותר מושקעת מהצד שלכם ככה נדע באמת מה לשפר ואיפה.

שבוע טוב.

נערך על ידי כרישה
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות

מנהלי שרת איכותיים, אם תצטרכו פירוט בפרטי:)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 4
הצג חתימה
*iLay*
  • איליי
  • 480
  • 2.2k הודעות
(נערך)

ב-jail להוסיף lr's חדשים,ממליץ גם לעשות איוונט אחד לשבוע או בכל פעם שיש מספר מסוים של אנשים בשרת (עבד דיי טוב בקהילה אחרת לפני משהו כמו שנתיים)..

נערך על ידי fAdE fReEcSs
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

WackThat
  • כן
  • 311
  • 1.1k הודעות

אנשים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Haim
  • חיים
  • 561
  • 1.8k הודעות
לפני 3 שעות Binkushi ❤ אמר:

אשמח לפירוט בפרטי ?

עוד אנשים?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Delux
  • מקסים
  • 255
  • 1k הודעות
לפני 15 שעות Binkushi ❤ אמר:

שמע אני לא יודע מי אמר לך שאתה היית מנהל שרת טוב ואיכותי שאתה כל פעם בא בטענות לקהילה שכל המנהלים גרועים.

שמע מה שאני חשוב שחסר זה את האנשים הישנים שפעם שיחקו.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני 1 שעה De1ux אמר:

שמע אני לא יודע מי אמר לך שאתה היית מנהל שרת טוב ואיכותי

זאת אחת הסיבות שפרשתי, כי לי יש מוגעות עצמית וכי אני רציתי באמת לעזור לקהילה וידעתי שאם אני אשאר בתפקיד זה נטו יזיק...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• עצב 1
הצג חתימה
Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
(נערך)
לפני 6 שעות Binkushi ❤ אמר:

אוי כמה שאתה צודק...

בנוסף, כל שרתי ה CSGO תקועים בדיוק באותו מקום שהם היו לפני שנתיים, תסתכלו על קהילות אחרות. הם השתנו, והרבה. לטובת השחקנים שלהם והצרכים והדרישות של השחקנים. אף אחד לא יבוא לשחק פה אם יש לו גרסא משופרת של שרת Fun או Jail בקהילה אחרת. 

עוד דבר, לא שאני אומר שהמתכנתים לא טובים, אבל קצת קשה להשקיע את המידה הנדרשת כשאתה ממתכנת גם מיינקראפט וגם CSGO. שקלתם את האפשרות לשלם למתכנת כמו שהיה פעם עם Shavit לתקופה? 

אני אשמח לפרט בפרטי עוד, חלק מהדברים שאגיד עלולים לפגוע באנשים מסוימים...

נערך על ידי Shtoota
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Haim
  • חיים
  • 561
  • 1.8k הודעות

עוד תגובות?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• הממ 1
הצג חתימה
Apophis
  • אופיר
  • 226
  • 1.4k הודעות

קבוצות.

לפני 50 דקות כרישה אמר:

עוד תגובות?

(פסט פסט אם בא לך רעיון טוב בוא לדיסקורד)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ליאל המלך
  • ליאל
  • 311
  • 714 הודעות

לדעתי חובה לפרסם יותר, במיינקראפט זה הולך מצוין,המון שתפים ושיתופי פעולה עם יוטיוברים וכנסים וכו',בקונטר,בכלל לא,לפי מה שאני רואה מהיומיום מצפים מכל שרת להגיע ל15 אנשים בממוצע,מבלי עזרה של האנשים היותר גבוהים ממנהל שרת(חוץ מאיתי,יש לו יותר שעות מרוב הקהילה) ,ומבלי עזרה בפרסום של השרתים ושל קהילת הקונטר,חובה להשקיע יותר בטריילרים,ובפרסום מחוץ לקהילה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 3
  • אהבה 1
הצג חתימה
יוצר/ת האשכול Haim
  • חיים
  • 561
  • 1.8k הודעות

אשמח אם תציצו בכל הנאמר כאן.

@gilronen @Venomens @xMASTER

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Lift
  • Yonatan
  • 19
  • 38 הודעות

גיבושי קהילה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

xMASTER
  • רועי
  • 89
  • 542 הודעות
לפני ב-24.6.2018 ב 16:54 Shtoota אמר:

אוי כמה שאתה צודק...

בנוסף, כל שרתי ה CSGO תקועים בדיוק באותו מקום שהם היו לפני שנתיים, תסתכלו על קהילות אחרות. הם השתנו, והרבה. לטובת השחקנים שלהם והצרכים והדרישות של השחקנים. אף אחד לא יבוא לשחק פה אם יש לו גרסא משופרת של שרת Fun או Jail בקהילה אחרת. 

עוד דבר, לא שאני אומר שהמתכנתים לא טובים, אבל קצת קשה להשקיע את המידה הנדרשת כשאתה ממתכנת גם מיינקראפט וגם CSGO. שקלתם את האפשרות לשלם למתכנת כמו שהיה פעם עם Shavit לתקופה? 

אני אשמח לפרט בפרטי עוד, חלק מהדברים שאגיד עלולים לפגוע באנשים מסוימים...

אני לא חושב שקהילות אחרות (יותר נכון קהילה אחרת) מציגה פה איזה מוד ייחודי של Jail או Fun. 
נכון יש להם כמה תוספות נחמדות וחדשניות אבל הם לא וואו והמוד הקיים לא נופל בכזה הרבה. כן יש מה לשפר וכן יש מה לשנות, עובדים על זה.

בקשר למנהלי שרת, אם היו באמת בעיות רציניות עם מנהלים הם לא היו נשארים בתפקיד שלהם. 
הרוב זה הפרסום שכרגע מנסים לדחוף בכל הכוח. זה לא משהו שהולך כ"כ בקלות ולהביא שחקנים חדשים לגמרי לקהילה דורש הרבה מאמץ, גם על זה עובדים. 
כרגע אנחנו קצת במצוקת מתכנתים אז מנסים יותר לתקן באגים מאשר להוסיף תוספות. ברגע שהכל יתקתק בצורה חלקה נעבוד גם על זה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
  • אהבה 1
הצג חתימה
Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 2 שעות xMASTER אמר:

אני לא חושב שקהילות אחרות (יותר נכון קהילה אחרת) מציגה פה איזה מוד ייחודי של Jail או Fun. 
נכון יש להם כמה תוספות נחמדות וחדשניות אבל הם לא וואו והמוד הקיים לא נופל בכזה הרבה. כן יש מה לשפר וכן יש מה לשנות, עובדים על זה.

בקשר למנהלי שרת, אם היו באמת בעיות רציניות עם מנהלים הם לא היו נשארים בתפקיד שלהם. 
הרוב זה הפרסום שכרגע מנסים לדחוף בכל הכוח. זה לא משהו שהולך כ"כ בקלות ולהביא שחקנים חדשים לגמרי לקהילה דורש הרבה מאמץ, גם על זה עובדים. 
כרגע אנחנו קצת במצוקת מתכנתים אז מנסים יותר לתקן באגים מאשר להוסיף תוספות. ברגע שהכל יתקתק בצורה חלקה נעבוד גם על זה.

העניין הוא לא להביא מוד חדש ( מה שהם גם עשו עם ה RP, שהוא נכון לכרגע השרת הכי מצליח שלהם ), לפחות כשמסתכלים על השרתים פה. כל מה שיש פה אתה יכול למצוא שם רק כששם יש יותר פיצ'רים פחות באגים צוות נחמד ופעיל יותר וכו...לתקן באדים זה יפה, אבל לי בתור שחקן אין שום סיבה לבוא לשחק פה כאשר אני יכול למצוא בקהילה אחרת שרת גייל עם צוות יותר נחמד, פינג נמוך, WS/Knife/Gloves מערכות הימורים, פחות באגים, Runes ( משהו חדש שלא היה אף פעם אצל אף קהילה והוא ייחודי להם. והרשימה עוד נמשכת... אני בספק שמה שיעזור להביא אנשים זה פרסום, האנשים היחידים שיגיעו זה אנשים שעדיין לא היו בקהילות אחרות וילכו מהר מאוד כשהם יגלו עליהן. בשביל שבאמת תצליחו למשוך אליכם שחקנים חדשים צריך לא רק להשתוות אליהם אלא להתעלות מעליהם. כרגע, המצב הוא שאתם אפילו לא יכולים להגיד שאתם משתווים אליהם.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

מנהלי הפורום

בפורום זה אין מנהלים