עבור לתוכן

משוב על הKITPVP החדש

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול SaarC
  • סער
  • 128
  • 597 הודעות

אז הקיט פיויפי החדש נפתח.

אני רוצה קצת לתת לכם טעימה מאיך שאני הרגשתי להיות בו.

אז דבר ראשון, כמובן כשנכנסים אפשר לראות את הבנייה המעולה, הרעיון המדהים של הפורטנייט. באמת כל הכבוד וכיף מאוד לשחק במפה.

עכשיו אבל אדבר על הדברים הטכניים יותר.

הקיטים - לדעתי הם לא כלכך שווים. (מה הכוונה?) הכוונה היא שיש קיטים שהרבה יותר טובים מאחרים, אני כמובן אומר את זה לקיטים שבחינם כי נכון לכרגע לאף אחד אין קיט שהוא לא חינמי.

לדוגמא - הקיט הירו (סוג של הקיט הדיפולט) הוא סבבה. דרויד, גם סבבה בערך באותה רמה של ההירו. אבל סקאוט לדוגמא, כמובן שיש לו ספיד וזה יתרון גדול. אבל החלשתם לו את הארמור (בסדר, זה מתקזז עם הספיד) וגם הבאתם לו שאבל מעץ. זה היה הגיוני אם הייתם שמים עליו אולי שארפנס אבל לא שמתם, והוא בקושי מוריד לב לקלאסים אחרים ולדעתי צריך קצת שיפור. וראמבו, טוב ראמבו אני מניח שבכוונה עשיתם אותו ככה אבל שימו לב, שהוא כמו דרויד בנשק, אבל דרויד עם ארמור ורג'ן ולראמבו אין כלום. אני מקווה מאוד שהקיטים שבשופ טובים אבל לא אוכל לתת עליהם ביקורת כי כמובן לאף אחד אין אותם (כמו שאמרתי).

עכשיו נמשיך לדבר הבא, ראיתי שאמור להיות סיזונים וגם יש לידרבורד, לגבי הלידרבורד זה ממש חמוד ואחלה רעיון, לגבי הסיזונים זה רעיון מעולה, ואני אסביר, אומנם אתם לא השרת היחיד שזה קיים בו (כמובן זה עוד לא יצא אבל אני יודע איך זה בערך אמור להיות) אבל אם באמת זה יהיה טוב, עם ראנקים וכו' זה הולך להיות אדיר ואני ממש מצפה לזה, אל תאכזבו פליז :P.

עכשיו לדבר האחרון שהכי הכי הרס לי את החוויה. זה כמובן האפשרות ליצור פארטי ולעשות טים. כמובן שזה לא גורם לזה שאי אפשר להרביץ לחברים לפארטי, אבל הרבה אנשים (בדרך כלל גרועים שתמיד הורגים אותם) עושים טים ואז יוצאים עליך 2על1 וזה ממש לא פייר ולא כיף. עכשיו תגידו "תעשה גם אתה טים" אז זהו שלא באלי וזה FFA זה אמור להיות בלי טימים. תחשבו לדוגמא שתכנסו למשחק FORTNITE/PUBG וכולם יהיו לבד, אבל אתה וחבר שלך ביחד. מה הסיכוי שלכם להפסיד? ועוד תחשבו שבמיינקראפט זה ביותר קטן, זה במקום 2 מתוך מאה זה 2 מתוך בערך 20 וזה המון. ועוד לדוגמא במשחקים האלה יש המון סקיל אבל במיינקראפט זה להתקרב אחד לשני וככה הסיכוי לנצח 2 על אחד הוא קלוש.

זאת דעתי על השרת, בכללי נחמד מאוד וכיף לשחק, ממליץ לבוא ?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 7
הצג חתימה
ליאל המלך
  • ליאל
  • 311
  • 714 הודעות

תותח!

שמח מאוד שהבאת ביקורת והעברת את החוויה שלך מהשרת החדש שלנו,יעבור הלאה,מבטיח.

ליאל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
יוצר/ת האשכול SaarC
  • סער
  • 128
  • 597 הודעות
לפני 3 שעות TwistLiel אמר:

תותח!

שמח מאוד שהבאת ביקורת והעברת את החוויה שלך מהשרת החדש שלנו,יעבור הלאה,מבטיח.

ליאל.

תודה ?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• 1 year later...
ליאל המלך
  • ליאל
  • 311
  • 714 הודעות
המשתמש SaarC אמר:

תודה ?

נודר העברתי הלאה ומאז לא זוכר