עבור לתוכן

מה דעתכם כרגע על המצב של המשחק?

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Sp Ne0n
  • דניאל
  • 209
  • 2k הודעות

אחרי שנה וחצי (כמעט) שהמשחק בחוץ, מה דעתכם על המצב שלו היום? הרבה מאוד שחקנים נטשו את המשחק לטובת פורטנייט 

אבל יש כמה כמוני שפשוט מעדיפים פאבגי למרות כל הבעיות שיש כרגע

מה אתם חושבים על המשחק היום? הוא עומד למות בקרוב? או שהוא פשוט ישאר במצב שלו כרגע שזה מקום 2 אחרי פורטנייט

דיון מהנה!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

משתמשים מובילים באשכול זה

Spok3y
  • Stav
  • 421
  • 937 הודעות

הרמתי וקטור ולא הרים לי את הוקטור המשחק על הפנים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Delux
  • מקסים
  • 255
  • 1k הודעות

שיחקתי בהתחלה רק כש-PUBG היה זמין לקניה לפי דעתי המשחק היה נהדר למרות שלא הייתה בו אופטימיזציה לא היה אכפת לי כי יש לי מחשב יחסית חזק וזה לא עיניין אותי.

אחרי שהוסיפו את המפה החדשה פה התחילו הבעיות נכון שעכשיו יש אפשרות לבחור ( לא לעוד הרבה זמן ) אבל זה היה פשוט סיוט ! 

המפה יותר מדי גדולה , פחות נשקים, מפה די מגעילה כיוון שאני שונא חול (רק דעתי) וכל המכוניות המוזרות האלה שהוסיפו עם 8 מקומות שממש useless לדעתי וזה פשוט גמר אותי.

סבבה הוסיפו עם הזמן אפשרות לבחור מפות , אבל לאחר מכן הוסיפו סקינים , אימוטים ועשו ככה שאי אפשר לעשות ספריי נורמאלי עם רוב הנשקים וזה מה שגרם לי לפרוש מהמשחק.

אבל הדבר שהכי לא הבנתי במשחק זה שאתה פשוט ליטרלי במקום למצוא נשקים או אילים אתה פשוט יכול למצוא בגדים !  (אני לא זוכר אם זה עכשיו נמצא במשחק אז אל תחנקו אותי ) הדבר הזה פשוט מוריד לך את האחוז למצוא נשקים.\

בקיצור אני מאמין שהשקיעו במשחק הרבה יותר כסף מבפורטנייט אבל פורטנייט מביא לך אפשרות לשחק חינם וההנהלה שלו יודעת לבצע החלטות נכונות יותר.

ואם לא יתחילו לשפר את המשחק ולא לחשוב איך עוד להרוויח כסף.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Sp Ne0n
  • דניאל
  • 209
  • 2k הודעות
לפני 10 שעות Spok3y אמר:

הרמתי וקטור ולא הרים לי את הוקטור המשחק על הפנים

הווקטור בעייתי אחייי 

@Forrest Gump

הרמתי ווקטור קיבלתי QBZ..

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Sp Ne0n
  • דניאל
  • 209
  • 2k הודעות
לפני 7 שעות De1ux אמר:

שיחקתי בהתחלה רק כש-PUBG היה זמין לקניה לפי דעתי המשחק היה נהדר למרות שלא הייתה בו אופטימיזציה לא היה אכפת לי כי יש לי מחשב יחסית חזק וזה לא עיניין אותי.

אחרי שהוסיפו את המפה החדשה פה התחילו הבעיות נכון שעכשיו יש אפשרות לבחור ( לא לעוד הרבה זמן ) אבל זה היה פשוט סיוט ! 

המפה יותר מדי גדולה , פחות נשקים, מפה די מגעילה כיוון שאני שונא חול (רק דעתי) וכל המכוניות המוזרות האלה שהוסיפו עם 8 מקומות שממש useless לדעתי וזה פשוט גמר אותי.

סבבה הוסיפו עם הזמן אפשרות לבחור מפות , אבל לאחר מכן הוסיפו סקינים , אימוטים ועשו ככה שאי אפשר לעשות ספריי נורמאלי עם רוב הנשקים וזה מה שגרם לי לפרוש מהמשחק.

אבל הדבר שהכי לא הבנתי במשחק זה שאתה פשוט ליטרלי במקום למצוא נשקים או אילים אתה פשוט יכול למצוא בגדים !  (אני לא זוכר אם זה עכשיו נמצא במשחק אז אל תחנקו אותי ) הדבר הזה פשוט מוריד לך את האחוז למצוא נשקים.\

בקיצור אני מאמין שהשקיעו במשחק הרבה יותר כסף מבפורטנייט אבל פורטנייט מביא לך אפשרות לשחק חינם וההנהלה שלו יודעת לבצע החלטות נכונות יותר.

ואם לא יתחילו לשפר את המשחק ולא לחשוב איך עוד להרוויח כסף.

מסכים עם מה שאתה אומר למרות שאני עדיין משחק

באמת אחרי היציאה של המפה החדשה נהיה לי קצת פחות כיף (בכלל מכל העדכון של ה1.0 כי אין לי בעיה עם המפה עצמה)

השינוי של הריקויל מבורך אחי סוף סוף לא כל טמבל יכול לרסס אותי ממאה מטר עם 8x..

ולמצוא בגדים קודם כל זה היה בנוסף לנשקים כלומר שזה לא משנה את הספאוון של הנשקים אבל בכל מקרה העיפו את זה כבר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים