עבור לתוכן

הניחוש שלי ל-1.14

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול LuckyCake1
  • עוז
  • 109
  • 526 הודעות
(נערך)

אוקי אז כפי שאתם יודעים 1.13 יצא.

בקרוב יגיע 1.14 ואני אישית די מתרגש לאפדייטים חדשים כל הזמן. אז יצרתי תאוריה של מה אני חושב שיהיה ב-1.14

הכתבה היא סיכום של הידע שלי ושל הטוויטר של עובדי מיינקראפט וגם על היוטיוב שלהם, אז הכתבה מוכחת כנכונה ואני רק רציתי לסכם לכם במקום שאתם תחפשו.

1. האפדייט יצא במיינכון, אם אתם לא יודעים מוג'נג אמרו שהם רוצים להוציא 2 אפדייטס בכל שנה וזה אומר שהשנה צריך לצאת עוד אחד, ואיזה זמן יותר מתאים מהמיינכון?

2. שינוי סודי ב-1.13, אם לא ידעתם, 1.13 מחק לגמרי את ה ID של כל האייטמים והבלוקים במשחק. שזה צעד ענקי למוג'נג! למי שלא יודע למה, כשהיה ID לבלוקים ואייטמים אז היה מספר מסוים שמוג'נג היו יכולים להגיע אליו, אם הם היו יוצאים מהמספר הזה אז המשחק היה קורס כל פעם שהיו נכנסים אליו בערך, אז הם עשו צעד מאוד חכם ומחקו את כל ה ID במשחק וזה אפילו כולל את ה ID של גיימודים וזה אומר שאי אפשר לעשות יותר /gamemod 1 חייבים לעשות עם השם כי אין יותר ID במשחק, עכשיו שהם מחקו את ה ID במשחק הם יכולים להוסיף אינסוף בלוקים ואייטמים.

3. אז מה אני חושב שיהיה ב-1.14?, זה מאוד פשוט, לדעתי מוג'נג פשוט יוסיפו חצאי בלוקים ומדרגות כמעט לכל בלוק במשחק וזה רק דבר ראשון, הם גם בטח עומדים להוסיף כל מיני בלוקים חדשים ואני מקווה שראויים לבניה ויש גם המון סיכויים שהם יוסיפו כל כך הרבה אייטמים חדשים שאתם כבר לא תדעו במה לשתמש בסורביבל ולא תדעו את כל הכראפטינג של כל האייטמס... קיצור שיגוע אחד ענקיסטי, וזה עומד ליצור המון רעש סביב המשחק.

4. השינוי שהאפדייט הזה יעשה למיינקראפט, לדעתי כל מי שהפסיק לשחק מיינקראפט זה בגלל שהוא ישתעמם מהמשחק וכבר ידע הכל בעל פה ולא ידע כבר מה חדש ללמוד במשחק, אז כשכל הבלוקים והאייטמים האלו יצאו אז מלא שחקנים ישנים ישמעו על זה ויחזרו לשחק וילמדו על הדברים החדשים וילמדו להשתמש באייטמים ובבלוקים החדשים שיהיו. וזה עומד לשגר את מיינקראפט לפסגה עד שישתעממו כולם שוב ואז מיינקראפט יצטרכו להוציא עוד אפדייט כזה.

5. אפדייטים אחרים, אז מוג'נג כבר אמרו שיש את כל האפדייטים עד 1.16 מוכנים וכתובים ורק צריך לתכנת את זה. הם אמרו שיהיה באפדייטים האלו סטינג חדש שיקרא סופר פאנסי ואני מאוד מסוקרן מה זה אומר, הם גם הודיעו שהפי וי פי ישתנה!! לא... לא אמרו שיחזירו לאיך שהיה... רק אמרו שישתנה... ראיתי את החיוכים שלכם כבר. ?

אז זהו זה בערך מה שאני יודע ומנחש לעתיד של מיינקראפט, מקווה מאוד שסיקרנתי אותכם גם לגבי האפדייטים החדשים, ואני מקווה שמיינקראפט ימשיך להיות משחק טוב.

תגיבו "עוגה" אם סקרנתי אותכם לגבי העתיד של מיינקראפט (:

נערך על ידי luckCake1
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

DanielTheLord
  • דניאל
  • 15
  • 66 הודעות

אההה עכשיו הבנתי למה הם מחקו ת הid

אז מגניב יהיה לנו הרבה בלוקים חדשים

בטח האפדייט יצא בסוף 2018

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MorielM
  • מוריאל
  • 506
  • 3.7k הודעות

מעניין!

יצא ככל הנראה בשנת 2019

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• עצב 1
  • אהבה 1
הצג חתימה
supergil12
  • gil
  • 61
  • 794 הודעות

עוגה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה
Tal
  • Tal
  • 226
  • 1.1k הודעות

נחמד ?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה
ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות

אחלה השקעה,

בכל מקרה, בנוגע לזה שעד 1.16 הכל מוכן,

זה לא בדיוק נכון,

בטוח שכשהם יתכנתו את זה יהיה בעיות 

וגם הם ישנו הרבה דברים, אבל להרבה גרסאות יש כבר נושא,

סתם דוגמאות : אוכל, אוויר וכ"ו

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה
dvirov
  • דביר
  • 117
  • 883 הודעות

יהיו דברים מטורפייייםםםםםם!!!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול LuckyCake1
  • עוז
  • 109
  • 526 הודעות

@ItsMeNoam אני התכוונתי לזה שהאפדייטים כבר כתובים ויודעים מה יהיה בהם, כי כמו שכל סרט צריך לכתוב לפני אז ככה גם מיינקראפט,

והתכוונתי שצריך עוד להכין אותם ולא אמרתי שלא יהיו בעיות או שלא יוסיפו דברים תוך כדי הכנת האפדייט, להפך אני מעדיף שיוסיפו כמה שיותר.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם