עבור לתוכן

האנימות האהובות עליכם?

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

Nexicy
  • מתן
  • 140
  • 648 הודעות
לפני 1 שעה Delirious אמר:

שמע אני רואה שאתה לא אוהב אנימות כי באנימות אין הגיון ברור הסדרה הזאת היא לא כמו וואן פיס דרגון בול או נארוטו שיש להם יותר מ200 פרקים זוהי סדרה נורמלית מבחינת אנימה בעלת  24 פרקים לעונה והם פיצלו את זה של 12-12 לכל חלק סך הכל 4 סאגות איך אתה רוצה שב12 פרקים הם יגיעו למעלה כי הם לא יכולים לעשות כל פרק קומה זה כבר היה משעמם לא אכפת להם בכלל ממטרת המשחק כל הקטע היה ההשרדות והרומנטיקה עכשיו לגבי החלק עם הפיות אתה גבר אתה לא חייב לאהוב פיות אבל אנימה זה לא רק לבנים!!! לגבי זה שהיה לו את הכוח של האדמין סבבה הם רצו שבאיזה שהוא מצב לא מוסבר טוב הוא יצא משם מה זה מעניין אותך אתה לוקח חלקים קטנים וקורא לסדרה חרא. אני רוצה ש
@NadavOhana @Venomens @Nexicy יאשרו את מה שאמרתי כאן.

מאשר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 18
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
לפני 4 שעות Delirious אמר:

שמע אני רואה שאתה לא אוהב אנימות כי באנימות אין הגיון ברור הסדרה הזאת היא לא כמו וואן פיס דרגון בול או נארוטו שיש להם יותר מ200 פרקים זוהי סדרה נורמלית מבחינת אנימה בעלת  24 פרקים לעונה והם פיצלו את זה של 12-12 לכל חלק סך הכל 4 סאגות איך אתה רוצה שב12 פרקים הם יגיעו למעלה כי הם לא יכולים לעשות כל פרק קומה זה כבר היה משעמם לא אכפת להם בכלל ממטרת המשחק כל הקטע היה ההשרדות והרומנטיקה עכשיו לגבי החלק עם הפיות אתה גבר אתה לא חייב לאהוב פיות אבל אנימה זה לא רק לבנים!!! לגבי זה שהיה לו את הכוח של האדמין סבבה הם רצו שבאיזה שהוא מצב לא מוסבר טוב הוא יצא משם מה זה מעניין אותך אתה לוקח חלקים קטנים וקורא לסדרה חרא. אני רוצה ש

מאשר

ותשמע אני מצדיק את שניכם מצד אחד כמו ש @animeboy אומר האנימה די מפגר מבחינת איך שעשו את הדמויות המרכזיות שאין להם שום בעיה וקיריטו פאקינג mlg pro הורג את כולם מבלי לדאוג אבל מצד שני כמו שלירון אומר יש סיבה שזאת האנימה רומנטיקה המובילה כרגע מבחינת פולוריות כי בכללי הסיפור עצמו איך שהסדרה עובדת זה אנימה ממש מגניב 

ויש משהו שאני חייב להגיד לאנימה בוי אנחנו ממליצים את האנימה הזאתי להתחלה!!! מהסיבה שהיא הכי קלה והכי מובנת להתחלה חחח

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול animeboy
  • ליאם
  • 0
  • 7 הודעות
לפני ב-5.8.2018 ב 08:51 Delirious אמר:

איך זה חלקים קטנים? זה בדיוק מה שהרס את הסדרה ואם הראיון המרכזי הוא המשחק SWORD ART ONLINE שנגמר תוך 12 פרקים ואז עברו בכלל למשחק אחר ועוד השם של הסדרה לא משתנה זה כישלון כסדרה, ובלי הכוחות של האדמין הוא היה מת וגם החלק הראשי היה אמור להיות לסיים את המשחק לא להציל את אסונה למי אכפת ממנה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Delirious
  • לירון
  • 85
  • 443 הודעות

שמע אני לא יודע מה עובר עליך בראש אבל כל מי שאני מכיר שאוהב אנימה בערך 70 נערים התהלב מהסדרה הזאת והם אוהבים את אסונה ברמות אחרות עכשיו אתה מכיר סידרה שאשכרה שינתה את השם שלה באמצע רק כדי לדבר על משהו אחר הסדרה במקור נקראת SAO-Project שהם עשו על עצמם משימה ליצור אנימה טובה למה שהם ירצו לשנות את השם בגלל שזה מדבר על המשך הסדרה לאחר המשחק. ושוב לגבי האדמין אני משאר שהם לא חשבו על זה מספיק כדי לעשות משם משהו הרבה יותר מעניין אבל בסדר זה פרק אחד מתוך כמעט 50 בסה"כ ואני לא מחשיב את העונה החדשה שיצאה לgun gale online alternative. 

אתה לא חייב לאהוב את הסדרה אבל אל תשכנע אחרים שזה חרא זה לא המטרה של האשכול הזה תקן אותי אם אני טועה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים