עבור לתוכן

תחרויות

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול PerBay
  • אלכס
  • 3
  • 6 הודעות

אני תוהה לעצמי שבהחלט יש לכם תקציב וצוות שמסוגל להרים פה אחלה תחרות ואני לא מבין למה שלא תעשו את זה הרי כל הקהילה דורשת ואם תעשו את זה תקדימו את כולם ותרוויחו ויכירו אותכם יותר...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

RiNoX
  • נדב
  • 2
  • 9 הודעות

אכן אכן.....

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nevo
  • נבו
  • 1071
  • 2.9k הודעות

יש לנו שרת דיסקורד במיוחד לתחריות PUBG
https://discord.gg/WDAapZf

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sp Ne0n
  • דניאל
  • 209
  • 2k הודעות
לפני 7 שעות PerBay אמר:

אני תוהה לעצמי שבהחלט יש לכם תקציב וצוות שמסוגל להרים פה אחלה תחרות ואני לא מבין למה שלא תעשו את זה הרי כל הקהילה דורשת ואם תעשו את זה תקדימו את כולם ותרוויחו ויכירו אותכם יותר...

פרגיי ♥

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

gilronen
  • 1.5k הודעות

אנחנו מודדים את פעילות , כמות ורצון הקהילה לפי פעילות הפורום.

בפורום יש כמו שאני רואה עכשיו, מעט מאוד פעילות מה שמביא לזה שיש מעט מאוד שחקנים שבאמת מתעניינים.

כבר עשינו טורנירים עם פרס כספי שמנוהלים היטב ושאנחנו היינו היחידים בארץ עם שרת פרטי ועדיין למרות זאת הפורום הזה לא היה פעיל יותר מידי.

לכן אם הקהילה רוצה לראות טורנירים עם פרס כספי ושמישהו ישקיע בה, היא גם צריכה להראות נכונות ופעילות.

וזה ההבדל בין "קהילה" לבין גוף אחר עם מטרות רווח ואינטרס אישי.

בכל מקרה תודה על הפוסט

שיהיה אחלה סופש 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• 3 weeks later...
יוצר/ת האשכול PerBay
  • אלכס
  • 3
  • 6 הודעות
(נערך)
לפני ב-3.8.2018 ב 08:30 gilronen אמר:

אנחנו מודדים את פעילות , כמות ורצון הקהילה לפי פעילות הפורום.

בפורום יש כמו שאני רואה עכשיו, מעט מאוד פעילות מה שמביא לזה שיש מעט מאוד שחקנים שבאמת מתעניינים.

כבר עשינו טורנירים עם פרס כספי שמנוהלים היטב ושאנחנו היינו היחידים בארץ עם שרת פרטי ועדיין למרות זאת הפורום הזה לא היה פעיל יותר מידי.

לכן אם הקהילה רוצה לראות טורנירים עם פרס כספי ושמישהו ישקיע בה, היא גם צריכה להראות נכונות ופעילות.

וזה ההבדל בין "קהילה" לבין גוף אחר עם מטרות רווח ואינטרס אישי.

בכל מקרה תודה על הפוסט

שיהיה אחלה סופש 

תקשיב אתה צודק והכל אבל הייתה רק תחרות אחת היא לא מספיקה כדי שיהיה פה פעילות וגם לא כולם ידעו שהיא הייתה תחתיכם כולם חשבו שהיא הייתה תחת ליאור דיין,

אבל זה לא משנה אתם צריכים לעשות עוד כמה תחרויות ולהבהיר לקהילת הפאבגי שצריך שיהיה פה פעילות בפורום כי הם לא ידעו זאת,

אין לי בעיה אפילו בעצמי לארגן תחרות ונהל אותה ולדאוג לקבוצות שיבואו כי אין תחרויות בארץ,

אבל נגיד לא תחרויות אז אפשר לפתוח משהו אחר משהו תחרותי שיתבצע בעונות כמו משחקי סקרימס,

נפתח פורום וכל שבוע יהיה 2 משחקים וביום של המשחק הקבוצות ירשמו בפורום למשחק כמו סוג של נייטקאפ הקבוצות ישחקו והצוות יחשב ניקוד,

ואז בסוף חודש מקום ראשון יקבל פרס כספי של 50$ ומקום שני יקבל 20$ ושלישי יקבל 10$(אפשר לעשות אותו דבר בלי פרס כספי המטרה היא לגבש את הקהילה ולהחיות אותה אולי לא הרבה ינסו לנצח אבל אפאחד לא ירצה לפספס משחק של הקהילה שכולם יבואו להשתתף),

אפשר לנסות להתחיל לחודש אחד ולהפסיק לתקופה ולהגיד לקהילה שאם הפורום יהיה פעיל ויפרסו פה פוסטים מעניינים וסרטונים וכדומה... נמשיך בעוד עונות.

אני חושב שזה יהיה מאוד מועיל ויחיה את הקהילה של הפאבגי של יורגיימ ובכללי של קהילת פאבגי ישראל מקווה לתשובה בהקדם...

נערך על ידי PerBay
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול PerBay
  • אלכס
  • 3
  • 6 הודעות

וגם יש להוסיף שכרגע אין קהילה של פאבגי שבאמת מאחדת את כל הקהילה בארץ ויש לפחות 500 יש אז אתם יכולים להרוויח בפעילות ובקהילה דיי מרווחת שווה לנסות , דרך אגב בהרבה ארצות יש הרבה מאוד טורנירים של הקהילה שלהם ולאנים אם הייתם עושים לאן זה היה מאוד נחמד...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

HaikeOhana
  • חייקה
  • 2
  • 5 הודעות

@PerBay אנחנו מארגנים טורנירים פעם ב3 ימים לכיף ופעם בשבוע עם פרסים! כמובן שזה ב mobile אבל זה מה שרץ חזק עכשיו.

אתה מוזמן להיכנס לתת פורום "Pubg mobile" ולהתעדכן שם, יש טורניר היום ב

18:00 מקווה לראות אותך באחד מהטורנירים שלנו ?

https://www.yourgame.co.il/index.php?/topic/32312

אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ואסביר וארחיב על הנושא.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• 2 weeks later...
Dorroz
  • דור רוזנטל
  • 0
  • 1 הודעות

0ol

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Bar Morad
  • בר