עבור לתוכן

מה מקור האוכל הכי טוב במיינקראפט?

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול LuckyCake1
  • עוז
  • 109
  • 526 הודעות

שלום שחקנים יקרים!

אני חשבתי לעצמי מה האוכל הכי טוב לאכול בסורביבל רגיל במיינקראפט?

אז ישר ניכנסתי לוויקי (הזאת) וגיליתי מה האוכל שמביא לך הכי הרבה נקודות וזה עוגה שלמה, הבעיה היא שעוגות הם קשות להכנה ואי אפשר בדיוק להכין את כל המצרכים שלהם אוטומטית. המאכל הבא הוא המרק ארנבים, אבל אותו הדבר גם לו, אי אפשר להכין אותו אוטומטית והוא גם לא עושה סטאק. אחרי זה הם הבשר חזיר המבושל והסטייק. הם שניהם מביאים לך 8 נקודות אוכל. אפשר לעשות להם חוות, אבל הבעיה שהם לא אוטומטיות לגמרי כי צריך שחקום שירבה בינהם, כמובן שאפשר לעשות גזרים אוטומטיית וחיטה אוטומטית אבל זה עדיין לא שווה את זה כי החוות האלה בדרך כלל גדולות מאוד... גם פאמפקין פאי מביא 8 נקודות אוכל, אבל אותו הדבר לו, אי אפשר להכין אותו בצורה אוטומטית לגמרי. עכשיו יש את קבוצת ה-6 נקודות אוכל. והם: מרק ביטרוט, עוף מבושל, כבש מבושל, סלמון מבושל, גזר מוזהב ומרק פטריות. אז ככה, מרק הביטרוט הוא כמו האלה בהתחלה לא עושה סטאק ואי אפשר להכין אותו אוטומטית. אותו הדבר למרק הפטריות. בשר הכבש כמו הסטייק והחזיר המבושל שצריך ששחקן יעזור להרבות את החיות. אז נשארנו עם העוף המבושל הסלמון המבושל והגזר המוזהב. לגזר המוזהב אפשר להכין 2 חוות, חוות גזרים וחוות גולד, הבעיה היא שצריך לחבר בינהם עם כראפטינג טייבל ושחווה אחת צריכה להיות בנדר ואחת חייבת להיות באוברוורד ושתי החוות האלה צורכות הרבה משאבים וקשה לבנות אותם. הסלמון המבושל, אפשר להכין חוות עץ אוטומטית עם ווידר בשביל לבשל את הסלמון, אבל בשביל להשיג את הסלמון צריך להכין פיש פארם ולהיות בה אייפקיי. וגם שוב. חוות עץ אוטומטית היא ממש קשה להכנה. ועכשיו נשארנו עם העוף המבושל, אפשר להכין חווה בשבילו באופן אוטומטי לגמרי בלי שום עזרה של שחקן, והחוות האלה בדרך כלל דורשות לא הרבה משאבים, למרות שכן תצתרכו לבקר בנדר בשביל קצת קוורץ אבל זה רק כמה אחדים.

אז זהו, עוף מבושל זה האוכל הכי טוב במיינקראפט. אפשר להכין אותו אוטומטית והוא מביא הרבה נקודות של אוכל.

בקרוב אפרסם אשכול שיראה לכם איך להכין את החוות תרנגולות המושלמת. החווה הזאת היא: קטנה, לוזלס (לא מאבדת שום דבר בזמן שהיא פועלת) וקלה להכנה!

אתם חושבים שאני טועה ויש אוכל אחר שהוא הרבה יותר טוב במיינקראפט? אשמח שתרשמו לי מהו ולמה אתם חושבים כך!

מקווה שלימדתי משהו חדש (:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות

תע"ה אלוף!
מקווה למדריך על החוות תרנגולות.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

dvirov
  • דביר
  • 117
  • 883 הודעות

תע"ה 

אבל אני כמעט בטוח שאפשר גם לעשות חוות דגים אוטומטית ב 1.13 בלי לדוג כי דגים עושים ספאון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול LuckyCake1
  • עוז
  • 109
  • 526 הודעות
לפני 3 דקות dvirov אמר:

תע"ה 

אבל אני כמעט בטוח שאפשר גם לעשות חוות דגים אוטומטית ב 1.13 בלי לדוג כי דגים עושים ספאון

אבל שחקן חייב להיות אייפקיי שם בשביל שהם יעשו ספאון, וגם החוות האלה בדרך כלל ענקיות

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

bluejoker
  • דיוויד
  • 21
  • 79 הודעות

החווה של העוף המבושל תיהיה בעיצוב שלך?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

dvirov
  • דביר
  • 117
  • 883 הודעות
לפני 1 דקה LuckyCake1 אמר:

אבל שחקן חייב להיות אייפקיי שם בשביל שהם יעשו ספאון, וגם החוות האלה בדרך כלל ענקיות

אבל זה אפשרי 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול LuckyCake1
  • עוז
  • 109
  • 526 הודעות
לפני כעת bluejoker אמר:

החווה של העוף המבושל תיהיה בעיצוב שלך?

בשיטות שלי כן

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים