עבור לתוכן

יש לי וידוי.

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Miss.Shadow
  • לא
  • 12
  • 184 הודעות

שלום לכולם. (נכתב באשכול דיבורים כי חשוב לי שעוד אנשים חוץ מקהילת TF2 יראו זאת).

היום רציתי לדבר על נושא שחשוב מאוד לליבי. אני אדמינית בשרת הג'יילבריק של קהילת TF2. הרבה זמן הכירו אותי בשרת, ואני בטוחה שיש פה עוד אנשים שמקירים אותי בדיוק כמוהם. בזמן האחרון היה נושא שקצת הציק לי. העובדה שבשרת הג'ייל אנשים התחילו לשים לב שהשתנה לי הקול, שיש לי קול שיותר קרוב לקול של בן. הרבה אנשים התחילו לחשוב שאני בן. העליבו אותי מרוב הייתי בת, אך כאילו אני "מתחזה", או בן שמתחזה לבת מאחורי מסך המחשב. ונכון, בשרת ובשאר המקומות התייחסתי לזה לא ברצינות, כאילו לא אכפת לי. אבל פה ב-3> זה כואב. גם אם זו בדיחה וגם אם לא. הרבה שואלים אותי בת כמה אני? ועוד אשלות מוזרות שלא אמורות לעניין אתכם. אתם צריכים להתמודד אם העובדה שאני בת, וה"מין" שלי הוא נקבה, ואי אפשר לשנות את זה. אבל לא רק בגלל זה, ואם הגעתם עד לפה, אז אתם בטח טועים למה הכותרת היא "יש לי וידוי"? אז אני אסביר לכם. הנושא הזה פוגע בי, כי אני מאמינה בקהילה כמו משפחה שלי. אני אוהבת את כולם, ורק מנסה לתרום ולעזור. והקהילה זה מקום שאני יכולה לפתוח את הלב ולספר כל מה שיש לי, כי אני מרגישה בטוחה. ואני יספר לכם את "הוידוי" שלי:

אני ילדה מאוד ביישנית. אני שקטה בשיעורים, ואני לא אוהבת כלום. הרבה קוראים לי "גותית", שאני לא, כי הם לא מבינים את משמעות המילה. יש שקוראים לי "ילדת הצללים" או "הצל", אני בטוחה ששמעתם את השמות האלו איפשהו, לא סתם זה ה"ניק" שלי. אני לא אוהבת את העולם, ואם תקירו אותי פנים מול פנים, אף פעם לא תחשבו שאני כזו. אני אתאר לכם אותי, רק כדי שתבינו. יש לי שיער שחור, וארוך, שמכסה לי את רוב הפרצוף. אני לובשת בגדים שחורים לרוב, בנעלים לבנות\שחורות. אני די גבוהה, רזה. ולא, כפי שאמרתי, אני לא גותית. אני לא מעשנת, לא שותה, יש לי ציונים טובים מאוד, יותר טוב מכל ילד בכיתה, ועדיין אף אד לא שומע, לא מכיר אותי. אין לי חברים, ואני גם לא רוצה חברים. יש לי את המחשב שלי, ויש לי מספיק חברה. אני שונאת פעילויות גיבוש, טיולים וכו... אני אוהבת לטייל בעצמי, ולא צריך את כל הילדים המציקים האלה (שכמעט נפלתי מצוק פעם בגלל ילדים כאלו). אני לא עוסקת בהרבה דברים, לומדת תכנות ועוסקת בפריצת מערכות ובדיקת מערכות בטיחות. אני מרוויחה כסף מלעבוד בתכנות, ואני מסופקת מכל מה שיש לי. אבל זו לא הנקודה. הנקודה היא שאני "חבויה" לעולם. ואני לא רוצה להיות "הבת הטיפוסית". לא פלא שאני משחקת משחקי מחשב. עכשיו רוב העולם חושב שאני בן. הילדים בכיתתי יודעים שאני בת, רק בגלל העובדה שזה פשוט להבדיל בת מבן לפי מראה חיצוני. אבל אם לא זה, אף אחד לא יודע. יש לי ערוץ יוטיוב (שגם בו אני מדברת בלשון זכר, ולא ידוע שאני בת). ערוץ Twitch שגם שם אני ידוע בתור בן. והאנשים היחידים שנפתחתי בפניהם עם הנושא הזה אלא רק אתם, רק אתם מכירים את הצד "הטוב" שלי. אף אחד אחר לא. לכן אני מכירה אתכם כמו משפחה, מספיק טוב כדי לסמוך עליכם. ועדיין, אני מבקשת, תשימו לב למעשים ולמילים שלכם. לכל אדם יש סיפור שונה במינו, ואני בטוחה שאף אחד פה לא חשב אפילו עלי מנקודה כזאת, ולכן זה חשוב שתכבדו אותה.

לסיום,

אני מקווה שהעברתי לכם איזה שהו מסר היום, כי חשוב לי שתבינו שכן, אני בת, אבל הזהות שלי היא לא כמו של כל בת אחרת, אז אל תכלילו אותי בתור כל בת בעולם. כולם שונים ומגוונים. וגם אם איפו שהוא אתם נתקלים במודעה שלי כ-בן, או פוסט מסויים, או אפילו אם אתם נתקלים בערוץ שלי, אל תתחילו להספים אותי בזה. כי אני יודעת, ועד עכשיו לא היה לי אומץ לספר את זה פשוט, אז המצאתי כל מיני תירוצים. אז רק שתדעו, שאני בת, זה נכון, אבל אני לא באמת מנסה להיות בת טיפוסית, לכן, בשבילי הזהות שלי היא כמו בן, אבל יש הבדל בין "זהות" ל-"מין".

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 12
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

ימים פופלאריים

משתמשים מובילים באשכול זה

The Donger
  • Tomer
  • 325
  • 1.2k הודעות

אהבתי את ההשקפת עולם.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

wagreN
  • שוהם
  • 67
  • 1.8k הודעות

טוב לדעת

לי לא אכפת הקול של הילדים שמשחקים בשרת או של אדמינים או של בנות.

העיקר שהוא נחמד

את אדמינית ממש טובה כיף לשחק איתך בשרת הjail וזהו תמשיכי כך!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• לא
  • 12
  • 184 הודעות
ציפיתי יותר לראות ביש לי וידוי "i am a guy"

כמו מי שזוכר..

http://yourgame.co.il/showthread.php?t=8576

[h=1](-‸ლ)[/h]

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

EYT
  • heisenberg
  • 215
  • 2.1k הודעות
Wow זה פשוט... אין מילים לתאר את זה. כל הכבוד לך!

and always remember - are world is worth fighting for

Our*??

בכל מקרה

שאפו שדאו(לא יודע אם יש לך בעיה עם חשיפת השם

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• לא
  • 12
  • 184 הודעות
Our*??

בכל מקרה

שאפו שדאו(לא יודע אם יש לך בעיה עם חשיפת השם

אין לי בעיה עם זה xD

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sp Ne0n
  • דניאל
  • 209
  • 2k הודעות

ריגשת.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

S4muRaY
  • נוי
  • 14
  • 484 הודעות

ריגשת

חבל שיש כאלה שלועגים.. פשוט עצוב..

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

gilronen
  • 1.5k הודעות

אחת הסיבות שהחלטתי להקים את הקהילה הזאת זה בשביל להעיף את הנגע רע הזה שחושב שבגיימינג צריך לעשות הפרדה בין בנים בנות או בין ילד בן 10 לילד בן 25.

תמיד אני דוגל בזה שיש להתייחס לכל אדם באשר הוא אדם ולכבד אותו.

זה שיש ילדים בכיתה שמתבריינים עליך ומתנהגים לא יפה זה אומר שהם לא בסדר וזה לא קשור אליך, ואם את לא היית כנראה הם היו מוציאים את זה על מישהו אחר.

את יכולה להתייחס לעצמך באיזה מין שאת רוצה כל עוד זה מה שאת באמת מרגישה (הכוונה היא שזה לא למטרות ציניקניות ולא בשביל 'סתלבט').

אני לא יודע אם התכוונת בתזמון אבל בדיוק עכשיו נגמר שבוע הגאווה שמדבר בדיוק על הדברים האלה (במיוחד על עניין הזהות) - וחשוב מאוד להעלות את הדברים האלה למודעות ולזכור שכולנו קודם כל בני אדם.

תודה שעזרת לנו בשביל זה ואני מקווה שתמשיכי להנות ולבטא את עצמך כמו שאתה מאמינה בקהילה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

PaPa Smurf # Krov
  • idan
  • 23
  • 838 הודעות

אפשר להגיד לך משהו? אני מגמגם, ובעבר הרבה ילדים צחקו עלי על זה שאני מגמגם ( מאחורי מסך ) ובהתחלה זה פגע בי למה הייתי ילד קטן וירדו עלי יותר מ 20 ילדים, התחלתי לשים ז*ן ( סליחה על המילה ) על כול הירידות שלהם וזה לא התחיל להזיז לי, אחרי כמה זמן הם הבינו שזה לא היה במקום והתחילו להצטער על זה..

* אל תקחי שום דבר ממה שאומרים עלייך מאחורי מסך ללב*

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

UnderZero
  • שחר
  • 10
  • 34 הודעות

זה לא משנה מי אנחנו באינטרנט אני יכול להיות שחור, לבן בן 10 או בן 20 אנחנו לא באים לפה כדי שיציקו לנו אנחנו באים לפה כדי להיות עם האנשים שאנחנו בוחרים להיות. הקול שלנו הוא אמצעי תקשורת ואמצעי תקשורת לעולם אסור לקטלג, אסור לאפלות ואסור להבדיל בנינו בגלל איך שאנחנו מדברים או איך שאנחנו נשמעים כי כלנו פה כי בחרנו להיות שווים כי פה כולנו בסך הכל שורות של אפס ואחת.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ShmendoZ
  • 11
  • 45 הודעות

באמת אני לא יודע מה להגיד.

זאת הפעם הראשונה שבאמת יוצא לי דימעה

באמת ריגשת אותי ורציתי להגיד לך

שכל הכבוד שאת לא מפחד לדבר ולהוציא מה שיש לך בפנים זה נשמע פשוט וקל אבל זה ממש לא מעט מאוד האנשים שיכולים זאת.

פשוט מעריץ אותך על זה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

מנהלי הפורום