• חדשות
  krass

  ערוץ הילדים ייפרד גם מהוט, לאחר 29 שנה

  ערוץ הילדים נפרד גם מחברת HOT לאחר 29 שנות שידור, איפה הוא ישודר החל מ-2018?

  כידוע, ערוץ הילדים (או בעבר - ערוץ 6) נפרד ב-1 בינואר 2017 מ-yes עקב סכסוכים (5 ערוצי ספורט) ועקב כך שהתשלום שהערוץ דורש לשידורו ותכניו, הוא יקר מידי. הסכסוך בניהם עדיין לא נגמר ואף הוביל לבית המשפט בין היתר על זכויות הפקות שעשתה RGE (ערוץ הילדים) ל-yes לאורך השנים.

  גם בחברת הוט החליטו לסיים את החוזה עם הערוץ, וצפוי שירד ב-1 בינואר 2018. הערוץ היה אמור לחגוג כ-30 שנות שידור, אך כנראה זה לא יקרה.


  w-4iYghGQsei3N8szmcq5w.png 

  הלוגואים של ערוץ הילדים לאורך כל תקופת השידור עד 2017

   

  הערוץ התחיל את שידוריו בפרטנר TV ביוני 2017, וכנראה רק שם הוא ישודר החל משנת 2018. את ערוץ הילדים ב-HOT, יחליף ערוץ הילדים של סלוצקי, שמופק ומשודר גם בחברת yes עקב כך שהוא זול יותר מערוץ הילדים של חברת RGE. 

   

  ערוץ הילדים של סלוצקי, שיופעל ב-HOT החלט מ-2018, צפוי לפעול בדומה לערוץ הילדים המשודר ב-yes, עם אותם הפקות פחות או יותר. 

  הפקות נוספות ישודרו ויופקו עבור HOT בלבד. 

   

    O6c9hEYVT1O65Wns77pacg.png 

  הלוגו החדש מאז 2017 של ערוץ הילדים (מתוך הפייסבוק הרשמי של ערוץ הילדים)

   

   

  ערוץ הילדים, המקום האמיתי - חגיגת 20 שנה לערוץ (מתוך ערוץ נוסטלגיות טלוויזיוניות)

   

  נערך על-ידי Krass

  • עצב 5
  • חחחח 2  תגובות משתמשים


  חבל שככה סוגרים, הערוץ חושב שמגיע לו יותר אז הם מנסים להעלות את המחיר והם לא מבינים שיס והוט לא מעניין אותם הדבר הזה והריב הזה ואם צריך הם גם יפסיקו לשדר אותם וזה לא ממש יזיז להם. מי לא זוכר את התקופה שרוב הקהילה פה הייתה יותר קטנה (גיל 15-17) שכל צהריים אחרי בית הספר היה את ה"מקום האמיתי" שהיו צופים בזה והיו תוכניות באמת אכותיות שעד היום זוכרים, כמה חבל שבשנים האחרונות הערוץ הדרדר לתוכניות (לדעתי) שלא אכותיות בעליל. אבל אין מה לעשות... רק מזל שזה קרה אחרי שמגיעים לגיל שבקושי צופים בערוץ הזה או שאין זמן.

  שתף תוכן זה


  קישור לתוכן
  שתף באתרים אחרים


  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו