עבור לתוכן
על־מנת להציג סטטיסטיקות, מחוברים וקישורים שימושיים, לחץ על האייקונים של הסטטיסטיקות והקישורים בתפריט העליון.

הוספת פורום

הקלידו את שם הפורום שתרצו להוסיף למועדפים שלכם
באיזור זה מופיעים פורומים נבחרים ופורומי הקטגורייה האישית שלך. על־מנת להוסיף פורום לקטגורייה האישית, לחצ/י על הפלוס. על־מנת להסיר, לחצ/י על הכוכב הצהוב.
במקרה של תקלות, תמיד ניתן לפנות לפורום משוב ועזרה.

לוח תוצאות


תוכן פופלארי

מציג תוכן עם הכי הרבה מוניטין ב-02/08/17 מכל המקומות בפורום

 1. 3 נקודות
  שם מגיש התלונה:Goblins SteamID:STEAM_0:1:176105263 שחקן\אדמין עליו אתה מתלונן: #Shekel Fucker# קישור לסטים של השחקן עליו אתה מתלונן: http://steamcommunity.com/id/ShekelFucker תאריך המקרה: 1/8/17 תיאור המקרה: שקל נכנס לשרת,וניהיה בריון על כולם,עושה פרוטקציות ואחרכך מתעצבן צורח גורם לאנשים לאי נעימות משתמש בגישותיו לרעה והולך. הוכחות תומכות: סרטון שלו צורח בשרת ומקבל רייג וכל השאר אפשר להסתכל בסורס באן שבזמן שאני ועוד חבר קיבלנו מיוט מישהו אחר שקילל באותה מידה לא קיבל מיוט ואפילו לא קיבל אזהרה הערות:אני חושב שזה ממש לא בסדר שמישהו בתפקידו מתנהג ככה בצורה בוטה כלכך שזה גורם לאנשים לא לרצות לשחק,בנוסף אני חושב שזה לא בסדר לעשות פרוטקציות אני קיבלתי מיוט מוצדק אבל מי שקילל אותי אפילו לא קיבל אזהרה בטענה "שהוא לא שמע אותו מקלל " ואחר-כך יוצא ברייג מהשרת אחרי שצרח כמו מטורף שאם אני או שחקן אחר ההינו עושים את זה ההינו מקבלים מיוט מזמן בקיצור ההיתי שמח עם הוא יטופל ולא יקבל פרוטקציות כמו שהוא עושה.
 2. 2 נקודות
  טוב אני אשלח בקשה בפניות למתכנת תודה על המידע
 3. 2 נקודות
  אני צריך דבר אחת, אם אתה בטוח שהם השתמשו בציטים תביא באן. אבל רק אם אתה בטוח. סומך עליך.
 4. 2 נקודות
 5. 1 נקודה
  פקשיין זה מתעסק בעיקר בלמצוא חומרים להתפתח ותהרוג את כל האנמיס שלנו D: יש לנו אנשים שיש להם חלקים משלהם (דברים לעשות בפקשיין). אנחנו רוצים להיות הפקשיין הכי טוב בשרת ולהראות לכולם דוגמא אישית כדי שיכלו לפתוח פקשיין משלהם ולא יצתרכו אחרים שיכלו לעבוד עליהם. חוקי הפקשיין: 1.להיות נחמד לכל השרת ולא רק לחברי הפקשיין. 2.לעזור לכל חברי הפקשיין (ועם אפשר למי שצריך בשרת). 3.להקשיב למנהלי הפקשיין. 4.לא לקלל בשרת ובפקשיין. 5. והכי חשוב לכייף. סגל: יוצר הפקשיין: Doron2072 מנהל הפקשיין: SaDax_Yt, Whracing, Conceptive חברי הפקשיין: BakaDolev, Killer_Pro_Xx, ProDva מגוייסים חדשים: אין Allies:
 6. 1 נקודה
  פאקשיין זה מתעסק בעיקר להילחם ולבנות בסיס ותאמת להיות הכי חזקים בשרת אנחנו יותר אוהבים תקטע של ההריסות כמו שצריכים לשחק בפאקשינס בנוסף יש לנו אנשים שטובים בתותחים שזה אומר דבר שיכול לפוצץ בסיס מוגן ולעקוף את ההגנות שלו. מה שאנחנו רוצים זה להיות הפאקשין הכי טוב בשרת ולהראות לאחרים שאנחנו טובים אנחנו הרוב משחקים בשרת ואוהבים לשחק בשרת אנחנו משתפרים מדי יום כרגע הפאקשין לא צריך אנשים לפאקשין אבל מי שרוצה בכל זאת יכול לבקש ממני לנסות להיכנס. חוקי הפקשיין: 1.להיות נחמד לכל חברי הפאקשיין ולכולם! 2. לעזור לכל מי שיצטרך ויבקש עזרה. 3. להקשיב למנהלים ולאופסירים. 4. לא לקלל בצ'אט הפקשיין (חלק מחוקי השרת גם). 5. אנחנו פאקשין דמוקרטי שאם מישהו רוצה להיצטרף שואלים את כולם. 6. לא לשכוח שאנחנו תמיד משחקים לכיף כך שבמידה וקרה משהו שלא לטעמכם תנסו לומר לנו בנימוס. סגל: יוצר הפקשיין: ItsMeCaspi מנהל הפקשיין: NetaJY , NinjaAviram חברי הפקשיין: ElectroWater מגוייסים חדשים: אין Allies: YourGame
 7. 1 נקודה
  חחח תודה מדגעגע לזה שהייתה מנהל קהילה כושל עם מיק כושל
 8. 1 נקודה
 9. 1 נקודה
  לירון ונדב ביחד? rip jailbreak. בהצלחה תותחים מתגעגע לימים של פעם.
 10. 1 נקודה
  שם מדווח על הבעיה\באג: Baljeet השרת בו קרתה הבעיה: surf פירוט על הבעיה\באג: לא ניתן להיכנס לשרת דרך הip. צילום של הבעיה (במידה ויש):http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1097524726 הערות:
 11. 1 נקודה
  הצדעו לחייל
 12. 1 נקודה
  גובלין אירוע זה קרה בשרת שלי לכן אני יגיב על זה אז דבר ראשון לגבי זה שהוא טוען שהוא לא שמע גם אני אחרי שאני שומע שרת שלם שצועק ומקלל אין לי מושג מי מקלל ומי לא בזמן שאני עסוק לתת עונש לאנשים שמעליבים אנשים אחרים קשה להקשיב גם למה שהם עושים לכם לכן אם למישהו מכם יש רקורד של צאבי מקלל/ מעליב/ עושה משהו לא נאה לכם הוא יקבל את העונש שלו ודבר שני שקל פה בתפקיד שבו הוא לא חייב כלום לאף אחד הוא פה רק כדי לוודות שאנשים עושים את התפקיד שלהם לצערי הכמות אדמינים שיש לי בנתיים לא מספיקה כדי שיהיה אדמין מחובר כל הזמן לכן הוא משתדל גם לעזור אני מכיר אותך מאוד טוב גובלין ואחרי שהיה איפוס השרת אתה אחד האנשים שאומרים כל הזמן שהקהילה קורסת בגלל ההנהלה של הסיאס גו וגם שקל. לכן אני מבקש ממך לא לחפש אחריו אחרי כל טעות או לא טעות שהייתה לו ואתה אומר שהוא יוצא ברייג עליכם גם אני עצבני לפעמים אחרי שאתם מתלוננים על כל מיוט קטן שאני מביא כל דבר אתם אוהבים לחפש נכון זה לא נעים שיש מישהו שצועק בשרת ויש לו גישות אבל אני מסוגל להבין אותו תודה רבה ובבקשה לא לחפש אחרי הצוות אלה תעזרו להם לירון חדד מנהל שרת הגייל ובעל ניסיון רב
 13. 1 נקודה
 14. 1 נקודה
  https://giphy.com/gifs/dumb-cory-baxter-5xYc45ly7QduU
 15. 1 נקודה
 16. 1 נקודה
 17. 1 נקודה
 18. 1 נקודה
  אם אתה צריך משהו אני תמיד פה בישבילך .
 19. 1 נקודה
  יפה, 10 שניות רקורד, מודה שחטפתי קצת רייג'... סורי על זה :) חבל שאתה לא מראה את החלק שאתה וחבר שלך קיללתם וירדתם על מישהו, ואחר כך קיללת אותו גם באדמין צ'אט וחבר שלך קילל אותי באדמין צ'אט, אתה בוחר חלקים מאוד נוחים להראות כאן. עריכה - רשמת בתלונה שאני בריון על כולם, עושה פרוטקציות ומשתמש בגישות שלי לרעה, איפה זה נמצא ברקורד? תשלח רקורד מלא ותראה כמה אתה יורה לעצמך ברגל עם התלונה הזאת וכולם יראו שיצאתי רחמן שהבאתי לך ולחבר שלך רק מיוט לחצי שעה.
 20. 1 נקודה
  שלום לכולם, האייפי של השרת שונה עקב סיבות הנהלה, אנחנו מצטערים על האי נוחות. ip; yourgame.mchosting.pro תודה והמשך יום נעים
 21. 1 נקודה
  בתקופה שפייד לא היה וויאבו וששיפי כן היה
 22. 0 נקודות
 23. 0 נקודות
  טוב אחרי שסיימנו עם כל המתאבדים. יותר מדיי לילות ודברים מצחיקים עם חברים שכבר אני לא זוכר. אבל האחרון שקרה הוא שאני וחבר נסענו לאכול ואני הייתי על הוויז ובדרך חזרה כמעט הגענו לצפון כי חשבתי שאני יותר חכם מהוויז והוא טועה. ועכשיו עלה לי גם משהו על איזה קומבינה שעשינו עם איזה מבחן ונתפסנו ואנחנו צוחקים על זה כל כך. ועוד מליון ואחת דברים.
 24. 0 נקודות
לוח התוצאות מכוון ל ירושלים/GMT+03:00
×
×
 • צור חדש...