עבור לתוכן
על־מנת להציג סטטיסטיקות, מחוברים וקישורים שימושיים, לחץ על האייקונים של הסטטיסטיקות והקישורים בתפריט העליון.

הוספת פורום

הקלידו את שם הפורום שתרצו להוסיף למועדפים שלכם
באיזור זה מופיעים פורומים נבחרים ופורומי הקטגורייה האישית שלך. על־מנת להוסיף פורום לקטגורייה האישית, לחצ/י על הפלוס. על־מנת להסיר, לחצ/י על הכוכב הצהוב.
במקרה של תקלות, תמיד ניתן לפנות לפורום משוב ועזרה.

לוח תוצאות


תוכן פופלארי

מציג תוכן עם הכי הרבה מוניטין ב-15/10/18 מכל המקומות בפורום

 1. 4 נקודות
 2. 4 נקודות
  שלום לכולם וערב טוב, עם גדילת הקהילה, אשר במסגרתה מצטרפים מנהלים חדשים לצוות האתר, הוחלט לצרף מנהלים נוספים אשר הוכיחו את עצמם בתור משתמשים משקיענים. מנהלים חדשים Hard Style CaptainHadar דויד, שהתקדם לניהול בפורום Overwatch והדר, שהתקדם לניהול בפורום משחקים וקונסולות - כללי, אשר הוכיחו את עצמם כאחראיים, שאפתניים וללא ספק משקיענים, מתקדמים לתפקיד הניהולי בקהילה תוך הפגנת ידע בנושאים השונים. אני ושאר צוות ההנהלה הבכירה בטוחים כי תוכיחו את עצמכם ותבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר. בהצלחה, הנהלת יורגיים. מעוניינים להצטרף לצוות ההנהלה של יורגיים? מוזמנים להציע את עצמכם בטופס כאן!
 3. 2 נקודות
  שלום שחקנים יקרים! אז דינרבון הוציא את 2 בטוויטים האלה: הראשון השני בשני התמונות זה נראה כאילו עומד להיות שלטים לכל סוג של עץ, שלדעתי זה גרסה ממש טובה למשחק ולבידרים במשחק. בראשון רואים שהוא לא אהב את זה שהטקסט בצבע שחור כי לא רואים את זה כזה טוב ובשני רואים שהוא שינה לצבע לבן. יכול להיות שיהיה לנו גישה לשנות צבעים של טקסט בשלטים? אז... התאריך של הסנאפשוט הראשון? האם? לא יודע... מנחש לפחות... תנו לי להראות את הנקודה שלי. סתכלו על העמוד טויטר הזה (לחץ כאן), רואים שיש שמה מלא תמונות של כל העובדים של מוג'נג מסתכלים על התמונות האלה? אז כן... יכול להיות שזה לוח שנה? אפילו הכריפר נמצא ביום רביעי, ביום שהם תמיד מוציאים בו סנאפשוטים... אז ה-24.10.2018 זה התאריך של הסנאפ שוט? אנחנו נראה... מה אתם חושבים על השלטים בצבעים? האם לדעתכם הדבר הזה זה בכלל משהו אחר? אשמח לשמוע את דעתכם בתגובות! המשך יום נעים, עוז.
 4. 2 נקודות
 5. 1 נקודה
  @Lady מפקחת גלובאלית מאי בעלת יידע, עבר ועניין בפורומים ואף כיהנה לזמן בקצר בעבר באתר באחד התפקידים, חוזרת והפעם לתפקיד המפקחת הגלובאלית. בנימה אישית, אני בטוח שתוכיחי את עצמך בתפקידך החדש וכי תובילי את צוות ההנהלה צעד נוסף קדימה לצד המפקח הנוכחי, אריק (Mr.Green). בהצלחה.
 6. 1 נקודה
 7. 1 נקודה
 8. 1 נקודה
 9. 1 נקודה
  זו חברה בחברה של אחות נבו?
 10. 1 נקודה
 11. 1 נקודה
 12. 1 נקודה
 13. 1 נקודה
  שם מגיש ההצעה:Not Jeff תאריך הגשת ההצעה:14.10 הצעה לשרת: (שם השרת)jail פירוט על ההצעה:במידה ושחקן סיטי הורג טרור באלאר והוא לא מוותר לו,הסיטי יקבל סיטי באן על כל סיטי שהטרור הפסיד.לדוגמא:סיטי הרג טרור והוא בחיים 3 סיטי חיים,הסיטי יקבל סיטי באן ל45 דקות. מדוע אני חושב שההצעה שלי טובה:לא יתכן שיהיו 3 סיטי והסיטי באן יהיה רק 15 דקות אם גם כשיש סיטי אחד חי אז הסיטי באן הוא גם ל15 דקות. קישור לפלאגין (במידה ויש): הערות:כשזה קורה זה ממש מעצבן כי הפסדת ראונד טוב בגלל אחד מהסיטי
 14. 1 נקודה
  שלום לכולם, צוות יורגיים שמח להודיע על מנהל מגזין חדש שרק במקרה אוהב מאוד פורטנייט @.Tal טל ינהל את המגזין של הקהילה וידאג לעלות לכם תוכן מעניין לכל סוגי הגיימרים! בהצלחה תותח!
 15. 1 נקודה
 16. 0 נקודות
 17. 0 נקודות
לוח התוצאות מכוון ל ירושלים/GMT+03:00
×
×
 • צור חדש...