לוח תוצאות


תוכן פופלארי

מציג תוכן עם הכי הרבה מוניטין ב-26/12/18 מכל המקומות בפורום

 1. 6 נקודות
  שלום לכולם, להלן השינויים השבוע. [תוקן] מיקום הפרסומות וגודלן - חשוב לדעת שעדיין לא הכל בשליטה שלנו, במקרה ויש עדיין בעיות נא לפנות לרוי @Hepi בהודעה פרטית! [שינוי] פורום יוטיוב ומוזיקה התמזגו ועכשיו משמשים כפורום מוזיקה ו-Youtube [נוסף] פורום אטלס לשם המשחק החדש שיצא. [נוסף] פורום עזרה בלימודים העוסק בתמיכה למשתמשים שמתקשים בשיעורי הבית שלהם - להסבר מלא לחץ כאן אנסה לעשות עוד כאלה, לא תמיד יש לי את הזמן לזה ואני יודע שזה עוזר לכם המשתמשים לדעת מה חדש - צפו לשינויים גדולים בחודש הקרוב!!
 2. 2 נקודות
  לדעתי ירדנה היא שרה טוב יותר
 3. 1 נקודה
  קרמבו זה שילוב של של @crembo27 ו @LuckyCake1 מכיוון שבקרמבו יש עוגיה, שזה האח הקטן של העוגה. וזה יוצר מוטציה מטורפת: זינח(הקרמבו בכללי) + בן אדם עצבני (העוגיה, בקיצור לאקיקייק)= קרמבו..
 4. 1 נקודה
  שלום, החנות עודכנה, בקשר לבעיה השנייה היא בטיפול. במשך שבוע טוב, טל.
 5. 1 נקודה
  Tokyo Ghoul V1 אבל קראתי לכיף חחחח
 6. 1 נקודה
  האמת אני גם כבר הפסקתי להגיב בפורום כי הוא ניהיה ספאם, בשרתים הייתי משחק פעם אבל הפסקתי כי לא אהבתי את הניהול שם, למרות שבפורום הייתי מאוד פעיל, אני עדיין מתוך הרגל נכנס לפורום פעם בשלוש שעות לבדוק אם יש משהו מעניין (אין..), אבל כמו שאמרו מעלי אנשים שנמצאים בפורום משתנים ופחות או יותר כל האנשים שעניינו אותי פה עזבו או פרשו, אז מן הסתם גם איבדתי עניין, אני חושב שזה כבר יותר עניין אישי מכללי.. באיזשהו מקום חבל לי אבל.. לכל דבר טוב יש סוף.. אני בספק גדול שהוא יחזור לגדולתו של לפני שנתיים +-, BUT HEY.. WHO AM I TO JUDGE ?
 7. 1 נקודה
  שלום ותודה על התלונה, אני אישית ידבר עם הצוות בקשר לתלונה זו המשך שבוע טוב ננעל
לוח התוצאות מכוון ל ירושלים/GMT+03:00