עבור לתוכן
  • אירועים

    שלב ה- New Challengers של Faceit Major - כל מה שתצטרכו לדעת

    קבוצות, שדרנים, לוח זמנים וכל הדברים שהצופים צריכים לדעת

    מחר(5.9) יתחיל שלב ה- New Challengers לטורניר ה- CS:GO הגדול: Faceit Major. לכבוד המאורע, סיכמנו לכם את כל מה שתצטרכו לדעת על האירוע.

    טורניר ה- Faceit Major הוא ה- Major השלושה עשר והוא ייארך בלונדון בתאריכים: 5.9-23.9 כשבסופו תוכרז הקבוצה המנצחת.

     

    מתי ואיפה?

    שלב ה- New Challengers ייערך באצטדיון טוויקנהאם(Twickenham) בלונדון בתאריכים 5-9.9.

     

    פורמט שלב ה- New Challengers

    שלב ה- New Challengers ישתמש בשיטה השוויצרית. כלומר, על מנת לעלות על הקבוצה לנצח 3 משחקים. במידה והקבוצה הפסידה 3 משחקים הקבוצה מודחת מהתחרות. לא ניתן לשחק נגד אותה קבוצה פעמיים. ניתן לשחק רק נגד קבוצה שיש לה אותם כמות נצחונות והפסדים כמו לקבוצה השנייה(לדוגמה: קבוצה עם 2 נצחונות והפסד 1 תוכל לשחק רק נגד קבוצות עם 2 נצחונות והפסד 1)

    לפורמט זה 5 מחזורים כשבכל מחזור כל קבוצה משחקת משחק אחד. בסוף חמשת המחזורים, שמונת הקבוצות עם שלוש נצחונות יעפילו לשלב ה- New Legends.

    כל המחזורים למעט המחזור החמישי ישוחקו בשיטת הטוב מ-1. כלומר, מפה אחת כשבסופה הקבוצה המנצחת ניצחה במחזור זה ומקבלת נקודה. המחזור החמישי יישוחק בשיטת הטוב מ-3 ובה הקבוצות ייצטרכו לנצח שתי מפות על מנת לנצח את הקבוצה השנייה(בין אם בתוצאה 2-0 או תוצאה 2-1).

     

    קבוצות

    לשלב ה- New Legends העפילו כבר 8 קבוצות מכיוון שעלו לשלב רבע הגמר ב- Major הקודם.

    רשימת הקבוצות:

    United States Cloud9 - הקבוצה המוכרת ביותר באר"הב. זוכת ה- Major הקודם, ממוקמת במקום העשרים ואחת בעולם נכון לרגע זה.

    Europe FaZe - הקבוצה האירופאית משלבת את השחקנים ברמות הכי גבוהות וממוקמת במקום השישי בעולם נכון לרגע זה.

    France G2 - קבוצה מעולה הידועה בשחקני ה- AWP שלה. ממוקמת במקום הארבע עשר בעולם נכון לרגע זה.

    Brazil MIBR - הקבוצה הברזילאית הטובה ביותר נכון לרגע זה. ממוקמת במקום השביעי בעולם נכון לרגע זה.

    Ukraine Natus Vincere - קבוצה מצויינת ששיחקה בכל טורנירי ה- Major עד כה. ממוקמת במקום השני בעולם נכון לרגע זה.

    Russia Winstrike - קבוצה עם המון פוטנציאל שהפתיעה את כולם עם העפלה ל- Major הקודם ועוד יותר כאשר העפילה לרבע הגמר. ממוקמת במקום הארבעים ושבע בעולם נכון לרגע זה.

    Sweden fnatic - הקבוצה עם הכי הרבה נצחונות ב- Major וכרגע עם 3 תארי Major. ממוקמת במקום העשירי בעולם נכון לרגע זה.

    Europe mousesports - קבוצה שמשלבת 5 מדינות מאירופה(שחקן אחד מכל מדינה) והשילוב הזה עובד פשוט מצויין. ממוקמת במקום החמישי בעולם נכון לרגע זה.

     

    בשלב ה- New Challengers ישנם 16 קבוצות ומתוכם 8 יעפילו לשלב ה- New Legends בסיום שלב ה- New Challengers. ההעפלה לשלב ה- New Challengersהתבצעה באמצעות טורנירי ה- Minors ובנוסף גם קבוצות שהגיעו לשלב ה- New Legends ב- Major הקודם אך לא העפילו לשלב רבע הגמר.

    רשימת הקבוצות:

    Denmark Astralis - על הנייר, הקבוצה הכי טובה בכל שלב ה- New Challengers. ממוקמת במקום הראשון בעולם נכון לרגע זה.

    Germany BIG - הקבוצה הגרמנית השתתפה בשלב ה- Legends רק ב2 טורנירי Major ומקווה להפוך את ה- Faceit Major לטורניר השלישי. ממוקמת במקום האחד עשר בעולם נכון לרגע זה.

    Kazakhstan Gambit - קבוצה עם המון אופי ונחישות. זכתה פעם אחת בטורניר Major. ממוקמת במקום התשעה עשרה בעולם נכון לרגע זה.

    North America Liquid - קבוצה צפון אמריקאית מצויינת המשלבת 3 מדינות ועם סגל יחסית חדש. ממוקמת במקום השלישי בעולם נכון לרגע זה.

    Denmark North - הדנים יידועים בשחקנים המצויינים שלהם וגם North השתבחה בשחקנים מצויינים אך עם אפס זכיות ב- Major ומקווה להפוך את טורניר ה- Major הזה לזכייה הראשונה שלה. ממוקמת במקום הרביעי בעולם נכון לרגע זה.

    Turkey Space Soldiers - הקבוצה הטורקית היחידה שנמצאת ב50 הקבוצות הטובות בעולם. ממוקמת במקום השלושים ואחת בעולם נכון לרגע זה.

    Russia Vega Squadron - קבוצה שבזמן האחרון הולכת ומשתפרת ועם מאזן של 3 נצחונות בחמשת המשחקים האחרונים. ממוקמת במקום המאתיים ואחד עשרה בעולם נכון לרגע זה.

    Poland Virtus.pro - הפולנים לא החליפו רוסטר הרבה מאוד שנים עד שלא מזמן החליפה שני שחקנים. ממוקמת במקום העשרים בעולם נכון לרגע זה.

    North America compLexity - קבוצה צפון אמריקאית שהתפרקה ונבנה מחדש לא מזמן. מאז זכתה להרבה שבחים. ממוקמת במקום העשרים ותשע בעולם נכון לרגע זה.

    United States Rogue - אחת הקבוצות מרשימה מאוד מצומצת שמצליחה לשחק טוב עם שחקנים משלוש יבשות שונות במקור. ממוקמת במקום השלושים בעולם נכון לרגע זה.

    Australia Renegades - קבוצה עם הרבה מאוד אופי אך עם הופעה אחת בלבד בטורניר Major. ממוקמת במקום ה16 בעולם נכון לרגע זה.

    China TYLOO - הקבוצה היחידה מהמזרח הרחוק ומצליחה לממש מצויין את הפוטנציאל של השחקנים שלה. ממוקמת במקום השניים עשר בעולם נכון לרגע זה.

    Other HellRaisers - הקבוצה היחידה שאין לה 3 שחקנים מאותה היבשת. ממוקמת במקום החמש עשרה בעולם נכון לרגע זה.

    Russia Spirit - הקבוצה הרוסית השנייה בטורניר זה והרביעית מברית המועצות לשעבר. ממוקמת במקום השלושים ושש בעולם נכון לרגע זה.

    Sweden Ninjas in Pyjamas - קבוצה מצויינת שנחשבה לקבוצה הטובה ביותר בעולם לזמן מאוד ארוך. ממוקמת במקום השמיני בעולם נכון לרגע זה.

    Denmark OpTic - הקבוצה הדנית השלישית בטורניר זה ומשלבת בה בין היתר גם שחקנים ששיחקו בשתי הקבוצות הדניות האחרות. ממוקמת במקום השבע עשרה בעולם נכון לרגע זה.

     

    רשימת המשחקים

     

    מחזור 1:

    יום רביעי, 5.9

    12:00 -  Space Soldiers vs.  United States Rogue | BO1 Turkey
    13:30 -  Virtus.pro vs.  Sweden NiP | BO1 Poland
    15:00 -  Gambit vs.  China TYLOO | BO1 Kazakhstan
    16:30 -  BIG vs.  Australia Renegades | BO1 Germany
    18:00 -  Vega Squadron vs.  Russia Spirit | BO1 Russia
    19:30 -  North vs.  Other HellRaisers | BO1 Denmark
    21:00 -  Liquid vs.  Denmark OpTic | BO1 North America
    22:30 -  Astralis vs.  North America compLexity | BO1 Denmark

     

    מחזור 2:

    יום חמישי, 6.9

    BO1 - 12:00 | משחק 1(מאזן 1-0)
    BO1 - 13:30 | משחק 2(מאזן 1-0)
    BO1 - 15:00 | משחק 3(מאזן 1-0)
    BO1 - 16:30 | משחק 4(מאזן 1-0)
    BO1 - 18:00 | משחק 5(מאזן 0-1)
    BO1 - 19:30 | משחק 6(מאזן 0-1)
    BO1 - 21:00 | משחק 7(מאזן 0-1)
    BO1 - 22:30 | משחק 8(מאזן 0-1)

     

    מחזור 3:

    יום שישי, 7.9

    BO1 - 12:00 | משחק 1(מאזן 2-0)
    BO1 - 13:30 | משחק 2(מאזן 2-0)
    BO1 - 15:00 | משחק 3(מאזן 1-1)
    BO1 - 16:30 | משחק 4(מאזן 1-1)
    BO1 - 18:00 | משחק 5(מאזן 1-1)
    BO1 - 19:30 | משחק 6(מאזן 1-1)
    BO1 - 21:00 | משחק 7(מאזן 0-2)
    BO1 - 22:30 | משחק 8(מאזן 0-2)

     

    מחזור 4:

    יום שבת 8.9

    BO1 - 12:00 | משחק 1(מאזן 2-1)
    BO1 - 13:30 | משחק 2(מאזן 2-1)
    BO1 - 15:00 | משחק 3(מאזן 2-1)
    BO1 - 16:30 | משחק 4(מאזן 1-2)
    BO1 - 18:00 | משחק 5(מאזן 1-2)
    BO1 - 19:30 | משחק 6(מאזן 1-2)

     

    מחזור 5:

    יום ראשון 9.9

    12:00 - BO3 | משחק 1(מאזן 2-2)

    16:30 - BO3 | משחק 1(מאזן 2-2)

    21:00 - BO3 | משחק 1(מאזן 2-2)

     

    מנחים/מראיינים:

    United Kingdom אלכס "Machine" ריצ'רדסון - מנחה
    United Kingdom פרייה ספיירס - מראיין/מנחה במה
    United Kingdom פאלה גילרוי סאן - מראיין

     

    שדרנים:

    United Kingdom דניאל "ddk" קאפדיה - שדרן

    United Kingdom ג'יימס ברדולף - שדרן

    Denmark אנדרס בלום - שדרן

    United States ג'ייסון "Moses" אוטוול - שדרן

    United Kingdomהנרי "HenryG" גריר - שדרן

    Canadaמת'יו "Sadokist" טריווט - שדרן

     

    פרשנים:

    Sweden ביורן "THREAT" פרס - פרשן

    United States שון "[email protected]" גארס - פרשן

    Australia צ'אד "SPUNJ" בורצ'יל - פרשן

    Canada דאמיאן "daps" סטיל - פרשן

    Denmark יעקב(ג'ייקוב) "Pimp" ווינצ' - פרשן

     

    כתבה זו בעצם סיכמה לכם את כל מה שתצטרכו לדעת על שלב ה- New Challengers של Faceit Major.

    את המשחקים תוכלו לראות בערוץ הטוויץ של Faceit, דרך המשחק עם אפשרות לקבל קופסא של המפה אותה משחקים וגם דרך פלטפורמת ה- steam.tv החדשה שגם דרכה ניתן לקבל קופסאות.

     

    נשמח לשמוע את דעתכם על שלב ה- New Challengers בתגובות.

    צפייה מהנה!

    Steve

    תחביבים:
    המוטו שלי לחיים:

    הודעה פרטית כתבות שכתבתי



    התחבר או הרשם על מנת להגיב.

    עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

    צור חשבון

    צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

    רישום חשבון חדש

    התחבר

    משתמש קיים? התחבר.

    התחבר עכשיו
×
×
  • צור חדש...