עבור לתוכן
 • אירועים

  Worlds 2018 כבר כאן, הנה מה שאתם צריכים לדעת

  24 קבוצות מהפסגה העולמית מתחרות להיות הטובה ביותר

  האירוע הבינלאומי השלישי במשחק League of Legends והגדול ביותר לשנת 2018 יתקיים השנה בדרום קוריאה ויתחיל ב-1 באוקטובר, לאלה מכם שלא מבינים מה קורה ולחלקכם המתעניין הנה כל מה שצריך לדעת לקראת Worlds 2018.

   

  מה זה האירוע הזה ואיך הוא מתנהל?

  כפי שכבר ציינתי, אירוע זה הוא השלישי והגדול ביותר מהאירועים הבינלאומיים הרשמיים של League of Legends לקבוצות, האירוע כשמו (Worlds) הוא אליפות העולם במשחק שבו מתאספות כל הקבוצות הטובות ביותר מכל האזורים השונים בעולם להראות מי הטובה ביותר, בין האזורים המתחרים יש את קוריאה, סין, אירופה, אמריקה הצפונית ועוד איזורים אחרים. ב-1 באוקטובר יתחיל סבב ה-Play-in שבו 12 קבוצות מ-12 איזורים שונים יתחרו בשני סבבי משחקים (שלב בתים ושלב נוקאאוט) במטרה לתפוס את אחד מארבעת המקומות הנותרים בשלב הבתים של הטורניר.

   

  WhatsApp Image 2018-09-27 at 7.51.50 PM.jpeg

   

  לאחר שלב הPlay-in ייסגרו ארבעת הבתים בתחרות כשכל אחד מונה ארבע קבוצות, לשלב הבתים יעפילו ישירות: 3 הקבוצות המובילות מקוריאה, 2 הקבוצות המובילות מסין, אירופה, ה-LMS ואמריקה הצפונית (כשכל אחת מהאזורים האלו שולחת את הקבוצה במקום השלישי לשלב הPlay-in) ומתוך האיזורים הקטנים תישלח הקבוצה מהאיזור הקטן שהגיע הכי רחוק בטורניר ה-MSI (השנה וייאטנם). בשלב הבתים כל קבוצה תשחק מול קבוצה אחרת בבית פעמיים ובסוף השלב יוגרלו הקבוצות במקום הראשון והשני מכל בית לשלב הנוקאאוט ששם עד לגמר יתנהל הטורניר בצורת "הטוב מחמש".

   

  קוריאה

  37462389734_d93bdad79d_k-compressor.jpg

  (מקור: Lolesports)

  בשם איזור קוריאה יתחרו הקבוצות KT Rolster , Afreeca Freeks וGEN G. כיאה לאיזור חזק ודמיננטי בזירת הספורט האלקטרוני כמו קוריאה מדובר בקבוצות עם שחקנים בטופ העולמי, לא צריך לחפש יותר מדי בשביל לראות את השליטה הרבה שיש לאיזור בענף הגיימינג, קבוצות מהאיזור לקחו שש אליפויות עולם מתוך שמונה בלבד (ברציפות), כשהקבוצה הקוריאנית SK Telecom T1 (שאינה העפילה השנה) לקחה לבדה שלוש אליפויות עולם. אך השנה החוזק של הקוריאנים מתחיל להתערער, כשבטורניר הMSI ובטורניר הRift Rivals (שני הטורנירים הבינלאומיים האחרים של השנה) הפסיד האיזור לקבוצות הסיניות ששואפות לקחת את הכתר מהקוריאנים.

   

  אך כמו בכל שנה נראה שגם השנה הקוריאנים לא מתכוונים לוותר על הכתר בקלות רבה, KT Rolster יתחרו בפעם הראשונה באליפות העולם אך הפעם לאחר שהצליחו לשלוט ביד רמה בזירה הקוריאנית בשנה החולפת ולהרוויח מקום באליפות העולם כקבוצה במקום הראשון מקוריאה, גם השחקנים הצמאים לאליפות מAfreeca Freeks לא מתכוונים לוותר על כך בקלות, וכמובן שאיך אפשר שלא להסתכל על GEN G שכמעט ובקושי הצליחו להגיע לטורניר תוך כדי שהם ניצחו את SK Telecom T1 כשהם באים תחת אותו סגל שלקח את האליפות ב2017 מאותה הקבוצה.

   

  סין

  RNG-Win-1068x713.jpg

  (מקור: Lolesports)

  נראה שהשנה היריבה הבולטת ביותר של קוריאה תהייה סין, סין הצליחה להציג את הדומיננטיות והחוזק שלה בשני האירועים הבינלאומיים שקדמו לאליפות העולם, ובשניהם גם הצליחה לקחת מהקוריאנים את המקום הראשון. סין הייתה ידועה רבות כאזור קשה מאוד שמוציא קבוצות ושחקנים בטופ העולמי אך מעולם לא הצליחו לקטוף מקוריאה את אליפות העולם וזה רק עניין של עבודה קשה ושמירה על אותו קצב התקדמות של הסינים ונראה אותם מרימים את הגביע.

   

  בטופ הסיני נמצאת אחת מהפייבוריטיות הגדולות לגביע, Royal Never Give Up. הקבוצה הצליחה לקטוף בMSI את המקום הראשון מהקבוצה הקוריאנית Kingzone DragonX (שלבסוף לא הצליחה להעפיל לאליפות העולם) ועמדה בראש הקבוצות שלקחו את הניצחון מקוריאה באירוע ה-Rift Rivals, ועל זה כמובן כדאי להוסיף את הדומיננטיות הכמעט מוחלטת שלה בזירה הסינית, ייתכן שWorlds 2018 יהיה המקום של Royal Never Give Up לשים סוף לדומיננטיות הקוריאנית.

   

  אירופה

  29639898667_8d6af960ad_k-compressor.jpg

  (מקור: Lolesports)

  הניצחון הראשון והיחיד של אירופה באליפות העולם נמצא ממש באליפות העולם הראשונה ב2010, כשהמשחק בזירת הספורט האלקטרוני שלו היה כמעט ולא מפותח הצליחו קבוצת Fnatic לקטוף את המקום הראשון ומאז לא ממש שמענו מהאיזור הזה. ואכן, כבר הרבה זמן שלא ראינו קבוצה אירופאית שמגיעה למקום משמעותי בטורניר, אך השנה עבר האיזור האירופאי תהפוכות רבות ונראה הרבה פרצופים חדשים (לצד כמה ותיקים) שיעזרו לאיזור לרענן את צורת המשחק ולהגביר את הפוטנציאל שלו להגיע רחוק בטורניר.

   

  במקום הראשון הגיעו ישירות לשלב הבתים קבוצת Fnatic שאמורה לנצח את הבית בו היא נמצאת שנחשב להגרלה "קלה" בשבילם כיוון שלא תיפגש מול אף קבוצה קוריאנית בשלב הבתים, חשוב לציין שבאף הגרלה לא התכוונה הקבוצה לוותר בקלות והצליחה השנה לחזור לעצמה בפסגה האירופאית. תתלווה אליה בשלב הבתים Team Vitality, שתחווה לראשונה את אליפות העולם כקבוצה במקום השני באיזור האירופאי. הקבוצה מאופיינת בסגנון המשחק האגרסיבי שלה והיא עשתה לעצמה שם כקבוצה שבהחלט מעניין לראות.

   

  צפון אמריקה

  44583858571_961b1f77d5_k-compressor.jpg

  (מקור: Lolesports)

  האכזבה של כל טורניר ספורט אלקטרוני בסופו של דבר הן הקבוצות הצפון אמריקאיות, לא משנה כמה הן עובדות קשה תמיד הן מפסידות ברגעי האמת מול הטיטאנים הקוריאניים, הסיניים וגם האירופאים. השנה הצליחו האמריקאים להרשים קצת יותר בכל המדובר בזירה האמריקאית אך בכל המדובר בתחרויות הבינלאומיות כן נראית אכזבה רבה.

   

  השנה הקבוצות שהצליחו להעפיל מהאיזור לאליפות העולם הצליחו להדיח את הקודמות ונתנו לנו סוף סוף לראות פרצופים חדשים בזירה הזו, עם Team Liquid במקום הראשון והיא תרשום את ההופעה הראשונה שלה בטורניר לאחר שהתגברה על הטיטאניות האחרות במגרש הביתי. אם תשאלו את האמריקאים, התקווה תלויה דווקא ב-Team Liquid שהסגל בהחלט נמנה מהטובים ביותר באיזור, גם Cloud9 היא קבוצה ששווה לצפות בה, לאחר ששוב מגיעה לאליפות העולם במקום השלישי בצפון אמריקה אבל היא תמיד מוכיחה שיש למה לצפות. לבסוף יש את הקבוצה החדשה 100Thieves שחלק מהסגל כבר רגיל לזירות הגבוהות וחלקם יסתגלו מהר וייתכן שיהוו הפתעה בטורניר.

   

  עוד קבוצה זוהרת אבל מאיזור קטן יותר הם Flash Wolves שכבר מספר פעמים הצליחו להוכיח את עצמם ואת שייכותם לפסגה והראו במספר טורנירים במהלך השנה שהם לא קבוצה שמתכוונת לוותר בקלות.

   

  יחד עם האירוע המיוחד, יצא גם אירוע בתוך המשחק עם הרבה מאוד משימות שיאפשר לכם להשיג פרסים מיוחדים לאירוע הזה בלבד, אלה שרוצים כמה שיותר פרסים גם יכולים לקנות את הWorlds Pass שיאפשר לכם להשיג עוד יותר נקודות ופרסים.

   

  גם השיר הרשמי של האירוע שנראה כדבר שהמעריצים מחכים אליו כל שנה יצא בסגנון אלקטרוני קצבי:

   

  • אהבתי 1
  MitMan

  תחביבים: משחקי MOBA וeSports
  המוטו שלי לחיים: אם החיים נותנים לך לימונים, אתה שיכור.

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  כתבה מעולה, רק שאלה רשמת שלושה אירועים גדולים של ליג, הכוונה לWORLDS, MSI ו?

  שתף תוכן זה


  קישור לתוכן
  שתף באתרים אחרים

  לפני 3 שעות eliyaex אמר:

  כתבה מעולה, רק שאלה רשמת שלושה אירועים גדולים של ליג, הכוונה לWORLDS, MSI ו?

  Rift Rivals ?

  שתף תוכן זה


  קישור לתוכן
  שתף באתרים אחרים  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...