עבור לתוכן
  • גיימינג

    "אבירי מסגד אל-אקצא": המשחק המדאיג ששוחרר ב־Steam

    משחק מזעזע חושים מגיע ל־"Steam"

    בשנים האחרונות אנו עדים למקרי אנטישמיות מזעזעים ברחבי העולם. ברשת TikTok לדוגמא ישנם סרטונים רבים שבהם מתעללים באנשים יהודים רק בגלל שהם יהודים. היום נראה שהאנטישמיות עולה שלב ומגיעה גם למשחקי המחשב, עולם שעד עכשיו היינו בטוחים שחסין לתקלות אלה, במיוחד כשזה מגיע ממפתחי המשחקים.

    אם גלשתם בזמן האחרון באינטרנט וודאי שמעתם על המשחק "אבירי מסגד אל אקצא", במשחק תשחקו אסיר פלסטיני ותצטרכו להרוג את חיילי צה"ל כדי לשחרר את "פלסטין". מפתח המשחק הוא בן של לוחם ארגון פת"ח (התנועה לשחרור פלסטין), והוא טוען שהמשחק "אינו משחק אנטישמי". הכתבה על המשחק הזה אינה המלצה למשחק אלא מטרתה היא להעלות את המודעות בנוגע למקרים כאלה של גזענות ואנטישמיות, אפילו בעולם משחקי המחשב.

    image.png.58d7f63e3d45e915ac063bdf8a68c185.png

    גולשים ישראלים רבים ובניהם אלירן בן יאיר, טיקטוקר ואושיית רשת שמפרסם סרטוני הסברה אודות המשחק והבהיר כי המשחק מסית לאלימות כנגד אזרחים ישראלים. בסרטון שהעלה לרשת Instagram, הוא מסביר כיצד גם ניתן לדווח על המשחק במטרה להוריד אותו מ-"steam". כמובן אנו חייבים לציין, כתבה זאת הינה כתבת תוכן, ואינה תומכת בשום צד בסכסוך הפוליטי. לא בשם האתר, ולא בשם צוות הכתבים.

     

     

    CrazyMelon

    תחביבים:
    המוטו שלי לחיים:

    הודעה פרטית כתבות שכתבתי    התחבר או הרשם על מנת להגיב.

    עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

    צור חשבון

    צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

    רישום חשבון חדש

    התחבר

    משתמש קיים? התחבר.

    התחבר עכשיו
×
×
  • צור חדש...