עבור לתוכן
 • גיימינג

  הכירו את המשחק "The Darkest Tales - Into the Nightmare"!

  משחק מצמרר במיוחד מגיע ל־"Steam"

  הרשו לנו להכיר לכם את המשחק "The Darkest Tales - Into the Nightmare", הצטרפו לדוב צעצוע בשם "Teddy" ולפיה העוזרת שלו "Lighty" למסע מסוכן דרך ממלכת הסיוטים בתוך אגדות ילדים מעוותות כדי להציל את "Alicia" (הבעלים של "Teddy"). מי עוד יילחם על חייה של הילדה, אם לא הצעצוע האהוב עליה ביותר.
  image.png.be8f1b55421d2dcbb35e2c30d880af95.png

  "The Darkest Tales - Into the Nightmare" כרגע נמצא בגרסת ה־Beta, בה תוכלו לשחק בשני הפרקים הראשונים במסע של "Teddy" ו-"Lighty" ברחבי העולם המוכר אך המעוות. האם אתה מוכן לעזוב את קופסת הצעצועים הישנה והמאובקת שלך וסוף סוף לקחת על עצמך אתגר אמיתי? האם יש לך את מה שנדרש כדי לפרוץ, לחתוך ולעבור דרך אדמות עוינות עם מלכודות קטלניות ומפלצות צמאות דם? אם כן, הפוך את הדף ושקע בסיפורי האפלה.

  היזכרו בדמויות מוכרות מסיפורי ילדותכם לפני השינה, אבל אל תצפו לאף חיבוק ונשיקה. הזאבים מחפשים דם, גבעול השעועית הגדול מלא חרקים וצמחים טורפים, וכיפה אדומה... ובכן, אולי היא פשוט תחצה אתכם לשניים, כל זה ואף גרוע יותר, מחכים לכם במשחק.

  image.png.1af05e703440781ba05892d0b2889abe.png

  במשחק תשחקו את הדוב ותלחמו בשדים בעזרת מספריים קסומות, ככל שתתקדמו במשחק תוכלו לשדרג את הדוב שלכם לכל מיני יכולות התקפה שונות. הסיפור מעניין וחווית המשחק לא פחות טובה, אך אל תתנו לנראות המשחק להטעות אתכם, המשחק אינו מיועד לילדים קטנים ואפילו עלול להפחיד אותם. המשחק עדיין בפיתוח אך תוכלו לשחק בגרסה הראשונה שלו כבר עכשיו בחינם ב־"Steam". המשחק המלא מתוכנן לצאת ב-2022.

  CrazyMelon

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...