עבור לתוכן
 • גיימינג

  המשחק החדש של "Sonic" שישבור את הרשת

  המשחק החדש של "Sonic" שיפתיע אתכם!

  בתאריך 10.12.21 יצא לאור הטריילר למשחק "Sonic Frontiers". הטריילר מתחיל כשרואים את "Sonic" רץ ביער כאשר שמאחוריו יש עשן רב שרודף אחריו, לפתע יוצאים מהעשן טילים גדולים. לאחר מכן "Sonic" שומע קול בין העצים שנשמע כמו "miles prower" הידוע בכינויו "tails". דמות זאת מוכרת בתור חברו הטוב של "Sonic" . הדמות אומרת ל-"Sonic" לבוא לכיוונו, מיד לאחר האמירה "Sonic" רץ לכיוון הקול ששמע. תוך כדי שרודפים מאחוריו טילים מתפוצצים שמוציאים עשן סגול. כשהעשן הסגול פוגע ב"Sonic" הוא מתחיל לרוץ במהירות רבה תוך כדי שמאחוריו יוצא אפקט תכלת גדול. מיד אחר כך הוא מגיע לצוק יפה ומלא דשא ששם הוא נדהם מהמראה. לאחר מכן אנו רואים חלקים גדולים מהעולם בו "Sonic" נמצא. העולם של "Sonic Frontiers" מכיל יער ענקי ,מבנים משונים ,מפלים ,גשרים ועוד מקומות חדשים ולא ידועים. אחרי פירוט המקומות החדשים במשחק, "Sonic" רואה מגדל גבוה שאפשר לראות ברקע של חלקים אחרים בטריילר, לפי הטריילר ניתן להניח כי המגדל יקח חלק חשוב במשחק החדש. לאחר מכן אנו יכולים לראות את "Sonic" רץ ואז צל ענקי מכסה אותו מקרני השמש, לאחר מכן אנו מגלים מידע נוסף על המשחק. 

  המשחק החדש עומד להיות בסגנון "open world" בדומה למשחק "The legend of zelda breath of the wild". האוהדים חושבים שלרעיון זה יש פוטנציאל רב, מכיוון ש"Sonic" רץ כל כך מהר, ויכולת זאת תתרום להנאה רבה של השחקנים במיוחד במשחק "open world". המשחק החדש נראה מאוד מרשים בזכות המקומות הגדולים והיפים. תוכלו לשחק את המשחק בכמה מכשירים כגון Playstation 4, Playstation 5, Xbox series X|S, Xbox one, nintendo switch, PC. המשחק יצא בתקופת החגים בשנת 2022. בתור מעריץ גדול של סדרת משחקי "Sonic the hedgehog" אני מצפה שהמשחק הזה יגיע רחוק.

  GenJox

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  שונתה תמונה לסליידר בדף הבית לhttps://www.yourgame.co.il/uploads/monthly_2021_12/sonic.jpg.12f4db8cebb8300d56aa0fbba2ed1b0f.jpg

  שתף תוכן זה


  קישור לתוכן
  שתף באתרים אחרים  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...