עבור לתוכן
 • גיימינג

  המשחק Halo Infinite והבעיות שמגיעות איתו

  גם Halo נפלו בנקודה הזאת...

  המשחק Halo Infinite זמין כבר כמה שבועות וכבר זכה להמון שבחים מהצד של הגיימרים. למרות זאת, יש גם קבוצה שהתאכזבה מה־"Battle Pass" במשחק. מה שהרגיז את הגיימרים לגבי ה־"Battle Pass" היא היכולת להתקדם ב־"Battle Pass" רק על ידי השלמת אתגרים. המשחק דורש מהשחקנים לבצע משימות כדי לקבל XP והם לפעמים כל כך ספציפיות שאפילו השחקנים שיושבים על המשימה שעות לא יצליחו לעשות אותה. כרגע, לוקח המון זמן כדי להרוויח XP ונראה ש־"343 Industries" עובדים כרגע על דבר שיתקן את בעיה זו והמפתח אישר לאחרונה חדשות שישמחו את רוב השחקנים ובכך גם אפשר להבין שעוד מעט ימצאו פתרון. לכן אפשר כבר להתחיל להתכונן ליהנות ובו זמנית לנסות לקבל הכי הרבה XP.

  image.png.ff42a9297958726247d785f6a112506f.png

  מנהל הקהילות "John Junyszek" פרסם ב־Twitter שהשחקנים יקבלו בונוס XP עבור כל ה־6 המשחקים הראשונים של אותו יום, השחקנים יקבלו 300 XP למשחק הראשון ו-200 למשחק השני והשלישי. לגבי שלושת המשחקים האחרים, כל משחק יהיה בונוס של 100 XP ולאחר ששת משחקים כל השחקנים יקבלו 50 XP הרגילים. בנוסף, "John Junyszek" הדליק ניצוץ של ציפיה אצל השחקנים בכך שהבטיח ש־"343 Industries" עובדת על שינוי גדול, אבל צריך יותר זמן. בעבר החברה "343 Industries" הוסיפה אתגר יומי של 50 XP עבור כל משחק שבוצעו בו שינויים באתגרים השבועיים והכפלת משך הזמן של הדאבל XP.

  https://twitter.com/Unyshek/status/1465550995627249677
   

  שחקנים שמצפים לשחק בקמפיין של Halo Infinite צריכים לשים לב שספוילרים מתחילים להופיע ברשתות החברתיות. קטעים חדשים מהקמפיין פורסמו כבר בתחילת החודש וכבר אפשר להגיד שמעניין לראות איך זה יסתדר מול קמפיינים אחרים של Halo כאשר Halo Infinite יושק בחודש הבא.

  ELIAV2652

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...