עבור לתוכן
 • גיימינג

  המשחק "It Takes Two", זכה בתואר משחק השנה בתחרות פרסי המשחקים לשנת 2021

  משחק השנה שישבור את הרשת

  משחק השנה "It Takes Two" הוא משחק העוסק בהרפתקאות ואקשן. המשחק פותח על ידי החברה- "Hazelisht Studios" ושוחרר עבור מספר פלטפורמות, כגון PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ו- Xbox Series X/S. המשחק זכה בטקס פרסי המשחק שנערך בתאריך ה־9.12.21, לקבלת התואר הנכבד התמודדו עימו עוד חמישה משחקים חדשים שיצאו השנה. לדוגמה "Deathloop", "Resident Evil Village", "Psychonauts 2", "Metroid Dread", "Rachet & Clank: Rift Apart".

   

   

  למשחק "It Takes Two" יש ייחוד בניגוד למשחקים אחרים, המשחק משוחק על ידי שני שחקנים שעומדים להתגרש בקרוב ושמותיהם הם- "Cody", "May". שתי הדמויות הן זוג הורים ויש להן בת, בתם לא מרוצה מתהליך הגירושין הקרבים, כתוצאה מכך היא מחליטה להפוך אותם לבובות בעזרתו של ד"ר חכים ("Dr. Hakim"). ד"ר חכים הוא למעשה ספר מדבר שבמקצועו הוא מדען מהולל, הד"ר הוא ספר חכם ומבין בנושא של מניעת התאבדות ובמערכות יחסים. במהלך המשחק ישנה סדרה של יצירות תפאורה דרמטיות אשר כולן מצריכות שיתוף פעולה של שני השחקנים . במאי אולפני "Hazelight"- ג'וסף פארס ("Josef Fares") היה כל כך בטוח במשחק שפיתח, בכך שהוא הבטיח לכל שחקן שישתעמם מהמשחק פרס כספי בסך 1000$.


  image.thumb.png.45d5e86720f94c02bc119bb01a054a50.png

   

  בביקורת המשחק החדש, הכתבת "Rachel Watts" תיארה את המשחק כמשחק מעולה של הרפתקאות ושיתוף פעולה, לפי טענתה המשחק הוא משחק פחות רציני לרוב שחקנים ובכך זה החיסרון היחידי שלו. בנוסף, לזכייתו של המשחק בתואר הנחשק-" הוא גם זכה בתואר- "משחק המשפחה הטוב ביותר". בתחרות על התואר הנכסף המשחק התחרה מול ארבעה משחקים מבית (Nintendo). בזמן שהמשחק- "Deathloop" החמיץ את הזכייה בפרסי המשחקים "כמשחק השנה", הוא זכה בפרסים מסוימים בתערוכת הפרסים של ג'וף קיגלי (Geoff Keighley's), שהם: צורת הבימוי של המשחק הטובה ביותר והמשחק בעל האומנות הטובה ביותר. ישנה עובדה מעניינת- אף אחד משאר המועמדים לפרס המשחק הטוב ביותר לא קיבל שום פרס בנושא אחר חוץ מהמשחק- "Metroid Dread" שזכה בפרס "משחק הרפתקאות הפעולה הטובה ביותר".

  itamar12343

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...