עבור לתוכן
 • גיימינג

  העונה החדשה של Call of Duty: Warzone עם מפה חדשה, גליצים, ושילוב בין 2 משחקי COD!

  העונה החדשה כבר כאן עם עדכון שמשנה את המשחק לגמרי!

  העונה השביעית של ווארזון (Warzone) העניקה למשחק צורה חדשה, קרוב ל־30 נשקים חדשים, ואפילו מפה חדשה! השם של העונה שונה לעונה 1 במקום 7 בגלל שהעונה השביעית של ווארזון משתלבת עם העונה הראשונה של Call of Duty: Black Ops Cold War. אבל לא רק העונות משתלבות, נראה ששני המשחקים קיבלו שידוך. כל מה שהיה ב־Cold War שהיה אפשר להביא גם לווארזון עכשיו שם. 

  המפה (Verdansk) לא הולכת להיות בודדה יותר, כאשר המפה "Rebirth Island" מצטרפת. האומנם, Rebirth Island היא לא מה שציפינו. המפה הרבה יותר קטנה
  מ־Verdansk. (בגודל של Airport) ויכולה להכיל רק 45 שחקנים. המפה עובדת בצורה הרבה יותר שונה בנוסף לגודל שלה, חוקי המשחק שונים. כשאתם הורגים מישהו ב־Rebirth Island אתם תקבלו "Hunt Feedback". כאשר תמותו, במקום ללכת לגולאג תקבלו טיימר שחברי הקבוצה יצטרכו לשרוד בו על מנת שתחזרו. אם בטיימר כתוב 15 שניות, לאחר 15 שניות שלפחות חבר קבוצה אחד נשאר חיי אתם תחזרו למשחק. וכמובן שזה אומר שאין גולאג. את המפה "Rebirth Island" תוכלו לשחק רק בשלשות במוד "Resurgence Trios". 

  Rebirth Island היא כמובן לא היחידה שהתווספה למשחק, עם השילוב בין Cold War ל־Warzone כל הנשקים שהיו ב־Cold War התווספו גם לווארזון. ו2 נשקים חדשים נוספו ל MW כחלק מהעדכון. סכום הנשקים מגיע ל־30 נשקים חדשים שהתווספו, ש2 מהם חדשים לגמרי כמו הMac-10 וה־Groza AR שנמצאים בבאטל פאס של העונה בווארזון. 

  במפה (Verdansk) נוספו שינויים קטנים, ב־Airport בונקר חדש התווסף למשחק, הבונקר לא דורש קוד והוא הבונקר הכי גדול במפה. בנוסף לבונקר ה־Gulag השתנה לגמרי וקיבל עיצוב נושא של קולנוע. וה־juggernaut הוסר מהמשחק לאחר שהיו איתו הרבה בעיות, אבל הוא לא היחיד שעשה בעיות. ברצון להחליף את ה־juggernaut במשהו הגיוני, מפתחי המשחק החליטו לשים את נשקו של ה־juggernaut  על כל מסוק במשחק, מה שגרם להרבה בעיות. הנשק עצמו היה דרך מעולה להשיג הריגות בתחילת המשחק, לקרוע אנשים מהשמיים. אבל מה שבאמת הפתיע את מפתחי המשחק היה השימוש האחר שעשו למסוק.
  image.png.67a21ebe9ec098b876135c028502a9de.png
  השימוש שנתנו למסוק היה כל כך נוראי שמפתחי המשחק היו חייבים לשנות בחזרה את עיצוב המסוק. בעזרת החלפת מקומות מהירה וכמה חברים (אפילו לבד) יכולת להיות בלתי נראה בווארזון. עמיד בפני כדורים, ואנשים. יכולתם להיות בלתי נראים, אבל יכולתם לראות אנשים ויכולתם גם לירות בהם. זה היה מגעיל, לקח לגליץ הזה שבוע לצאת מהמשחק והנשק של ה־juggernaut הוסר מהמשחק, אבל עדיין בקבצים. אולי נראה משהו דומה בעתיד. 

  בגלל העדכון הגדול הזה המולטיפלייר של Cold War יהיה חינמי לשיחוק עד ל־24 בדצמבר, ובכללי Cold war בהנחה של 33% עד ל־15 בינואר, ובשביל אווירת החג תוכלו לשחק ב־Nuke Town בגרסת חג המולד, ואפילו לקבל טעימה מהילדות של הרבה מאיתנו (BO2) ולשחק במפה "Raid". שתהיה זמינה ב־Cold War. אבל Raid היא לא המפה היחידה שמגיעה למשחק. גם The Pines הצטרפה לחגיגת המפות החדשות. גם מודים שלא ציפינו יכנסו לעונה, החדשה. כמו Gunfight 2v2, Prop Hunt. שאפשר לשחק בהם כבר עכשיו. 
  image.png.f1275a01252cdce2c507a385b95fe070.png

  הייתם רוצים לראות אותנו מבקרים את Cold War? כתבו לנו בתגובות!

  Liel442

  תחביבים: אין.. זאת הסיבה שאני בצוות
  המוטו שלי לחיים: אל תלמדו מ"מוטו" של אנשים אחרים חוץ מעצמכם

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...