עבור לתוכן
 • גיימינג

  התביעה החדשה נגד חברת Electronic Arts

  עוד תביעה בדרכה ל־EA, והפעם נושא חדש!

  לפני כשבוע וחצי הוגשה תביעה נגד חברת Electronic Arts , בתביעה הוזכר שימוש בפרויקט טכנולוגי של חברת EA והוא "Dynamic Difficulty Adjustment"  פרויקט זה נעשה כדי לתת יתרון או חסרון לשחקן, אבל רואים את השימוש בזה בעיקר במצבים של חיסרון כדי לגרום לשחקן לבזבז כסף על המשחק. במשחקים כמו FIFA Ultimate Team אפשר לראות זאת בתור חסרון כי זה גורם לשחקים לקנות חבילות בשביל לשפר את ההרכב שלהם.

  נאמר על ידי התובעים כי "מערכת זו מחלישה את השחקנים, וגורמת לשחקנים להרגיש חלשים ולא להראות את יכולותיהם האמיתיות" אז ברור לנו שהם מונעים מאיתנו להשתמש ביכולות האמיתיות שלנו, וזה גורם לבזבוז כסף כי אם אנחנו לא מספיק טובים אנחנו ננסה לעלות את הרמה של הקבוצה ולקנות יותר חבילות. 
  image.png.1378a7ab0b1425e5a009f1131f74fbb3.png
   

  מעגל זה חזר על עצמו המון פעמים, EA הרוויחו ואנו השחקנים נפגענו על ידי רכישת חבילות, קוינס, נשקים, וכל משחק ומה  שהוא מאפשר לקנות בו. זה בא לידי ביטוי בעיקר במשחק FIFA שפרויקט זה החליש שחקנים בשביל לגרום לשחקנים לקנות עוד יותר ולהשיג שחקנים יותר טובים, בשביל ההרכב שלהם במקום להראות את היכולות האמיתיות של השחקן  או לפחות כך נאמר בתביעה. כעת EA אומרים שהתבטלה התביעה והתובעים הורידו את טענותיהם לאחר שדיברו עם המהנדסים ובנוסף קיבלו מידע מפורט.

  כפי שהם ציינו טכנולוגיה זו לא שומשה במשחקים FIFA, Madden או NHL ולא ישתמשו בה.  עם זאת, הם אמרו  "שהם לא ישתמשו בדבר זה כדי לגרום ליתרון או לחסרון"  אז כנראה שהתובעים טעו ו־EA כן נותנת לשחקנים להוציא את הפוטנציאל שיש בהם, אבל תביעה זו לא הייתה הראשונה, תמיד היו חשדות בנוגע לביצועי השחקן אבל EA, תמיד הכחישו זאת.

  ELIAV2652

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...