עבור לתוכן
 • גיימינג

  כל מה שיש לדעת על המשחק Marvel's Midnight Suns

  המשחק Marvel's Midnight Suns מגיע אלינו!

  המשחק "Marvel's Midnight Suns" הוא Role Play טקטי שפותח על ידי "Firaxis Games" בשיתוף פעולה עם "Marvel Games". הוא יכלול דמויות קומיקס ממספר נכסי מארוול, כגון "Midnight Sons", "Avengers", "XMen" ו- "Runaways". אתם תוכלו ליצור גיבור על משלכם בשם "The Hunter" עם מבחר של למעלה מ-40 כוחות שונים.
  unknown.png

  במשחק תשחקו את "The Hunter" גיבור על  הניתן להתאמה אישית הנוצר במיוחד למשחק "Marvel's Midnight Suns" בשיתוף פעולה עם מארוול קומיקס. יחד עם זאת תוכלו לשלוט בקרבות עד שלושה שחקנים ביניהם Doctor Strange, Wolverine, Captain America, Iron Man, Magik ,Ghost Rider, ו־Nico Minoru. הגיבור "The Hunter" יכול להיות נקבה או זכר ומותאם אישית לשחקן. תוכלו גם לבחור את יכולות השחקן "The Hunter" יש לכם בחירה של מעל 40 יכולות שונות.
  unknown.png

  הקרב יהיה מבוסס על תורות בדומה לסדרת "XCOM" של "Firaxis Games" אך בין משימות לחימה אתם תנהלו את בסיס הפעולה שניתן לשדרוג שלהם בשם "The Abbey", שבו הם יכולים להסתובב גם בגוף שלישי כדי לחקור את השטח ולתקשר עם גיבורים אחרים. אלמנטים של Role Play כגון אינטראקציה עם גיבורים אחרים ישפיעו על המשחק ועל יכולות הגיבורים.

  unknown.png

  תקציר המשחק: לאחר מאות שנים של שינה "Lilith Mother of Demons" קמה לתחייה על ידי "Hydra" באמצעות טוויסט של קסם אפל ומדעים. "Lilith" לא עוצרת בשום דבר כדי להשלים נבואה עתיקה ולהחזיר את אדונה המרושע "Chthon". נדחף אל הסף, הנוקמים מחפשים נואשות גיבורים להילחם באש הגיהינום ונעזרים ב- "Magik" "Blade" "Nico Minoru" "Midnight Suns" ו- "Ghost Rider" גיבורים צעירים בעלי כוחות המשורשים עמוק בטבע, שנוצרו כדי למנוע את עצם הנבואה שאותה "Lilith" שואפת להגשים. יחד איתם קם לתחייה לוחם קדום "The Hunter", הילד העזוב של "Lilith" והגיבור היחיד שידוע שאי פעם הביס אותה. מול בעלי ברית שנפלו וגורל העולם על כף המאזניים, יהיה עליכם להחזיק מעמד מול החושך! "Midnight Suns" מבוססת על סדרת הקומיקס משנות התשעים "Rise of the Midnight Sons" שראתה את שיתוף הפעולה של הנוקמים עם גיבורים שונים אחרים של מארוול קומיקס, כגון "Ghost Riders" שונים, אך לא תהיה חידוש מדויק של האירועים באותה סדרה. המשחק יכלול 13 גיבורים שונים, כולל "The Hunter".

  CrazyMelon

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...