עבור לתוכן
 • גיימינג

  סדרת המשחקים Halo MCC מגיעה אלינו בחינם!

  סדרת משחקים שווה במיוחד!

  לקראת סוף השבוע חברת המשחקים "343 industries" החליטו לפנק אותנו בסדרת המשחקים המוצלחת שלהם, Halo MCC. סדרת המשחקים כוללת את המשחקים הבאים, "Halo Reach ,"Halo Combat Evolved" ,"Halo 2" ,"Halo 3" ,"Halo 3" ,"ODST ו־"Halo 4". כל המשחקים האלו מתחברים ויוצרים סיפור מאוד מעניין, במשחק אחד אתם נמצאים על כוכב לכת שהותקף ואתם צריכים להעביר חבילה לספינת חלל שתיקח את החבילה למקום בטוח, במשחק אחר אתם צריכים לעצור צבא של חייזרים מלחדור לכדור הארץ. את המשחק אפשר לשחק לבד ואפשר גם לשחק ב־Mode ה־"Co-Op" עם חברים. עם כ־700 הישגים שאפשר להשיג, המשחק הזה אף פעם לא יגרום לכם להשתעמם. 

  כל משחק מתוך המשחקים המוצעים מציע־Multiplayer. לכל משחק יש 6 סוגי משחקים (1V1 ,2V2 ועוד..) ולכל משחק כזה יש את המודים המיוחדים שלו (מלחמות צלפים, Free For All ועוד...) ולא מעט מפות.

  למשחקי ה־Multiplayer יש גם את הליגה הגבוהה יותר, ליגת ה‏־"Competitive", ה־"Competitive" נמדד על ידי רמות, ובמוד זה משחקים האנשים הטובים במשחק, לכל משחק "Competitive" יש את הייחודיות שלו. למשחקי ה־Multiplayer יש גם את עולם ה־"Forge" שלהם, בעולם הזה אתם השחקנים משחקים ללא ה־Anti Cheat של המשחק ואתם יכולים ליצור עולמות שלמים על ידי מודים מיוחדים, עד היום שחקנים מכל העולם יוצרים משחקי Multiplayer מבוססים מודים. בנוסף לכל זה מצטרפים גם 2 מודים שנכנסים לקטגוריה של ה‏־Multiplayer, שם המוד הוא "FireFight", במוד זה אתם קבוצה של 4 או 2 שחקנים אשר צריכים להתמודד נגד גלי אויבים הולכים וחוזרים. 

  כדי להוסיף למשחק החברה הוציאה משהו שנקראה "XP" ו־"Leveling System". זה עובד על ידי הרווחת "XP" ממשחקי Multiplayer ו־"Firefight", אפשר גם להשיג "XP" ממשימות צדדיות שאפשר ולממש במשחקים בכל סוגי המודים.
  מהרמות והמשימות משיגים נקודות שאותם אפשר לממש ב־8 קטגוריות שונות של מוצרי "יופי" לדמויות.

  David1

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...