עבור לתוכן
 • גיימינג

  פטנט Steam שנחשף יאפשר למשתמשים לשחק משחקים בזמן שהם מורידים!

  משתמשי Steam עומדים לקבל שדרוג!

  פטנט שהוגש במרץ 2020 על ידי "Valve", שנחשף לאחרונה על ידי יוצר "SteamDB", "פאבל ג'ונדיק בטוויטר", מראה כי "Valve" מחפשת ליישם מערכת המאפשרת למשתמש "Steam" לשחק משחק כשהוא מוריד עם מה שהחברה מכנה "משחק מיידי".

  הפטנט נותן את היכולת ל־"Steam" לעקוב אחר פעולות קריאה של קובץ הפעלה של כל משחק, "Steam" תשתמש בנתונים אלה כדי לצייר מפה דיגיטלית כדי לתת עדיפות לקבצי משחק ספציפיים במהלך תהליך ההורדה, ותאפשר לשחקן להתחיל לשחק את המשחק ללא צורך בהורדה כדי לסיים.

  בתיאוריה, פירוש הדבר שתוכל להפעיל את "Death loop" מייד עם רכישתו. "Steam" תמשוך את הקבצים הנכונים ממספר לקוחות שיורידו כמה שיותר מהמשחק כדי להתחיל לשחק, ובתקווה, בהתאם לחיבור האינטרנט שלך, ללא הפרעה.
  image.png.0e31126a62149b7c86c43c8df42f4c19.png

  יתרון נוסף בטכנולוגיה זו היא פינוי מקום על ידי שימוש בנתוני משחק מבלי להתעסק עם תקינות המשחק ותאורטית תפחית את החביון תוך כדי משחק.

  אם אתה משתמש ב-"Origin" ,"Battle.net" או בקונסולה עדכנית, כנראה שאתה מכיר את הרעיון של משחקים בזמן הורדתם. עם זאת, נראה כי הפטנט של "Valve" עשוי להיות חלק יותר. לא רק להגביל אותך לשלב הדרכה או פשוט להשאיר בתפריט הראשי של המשחק, שהוא לא ממש 'משחק בזמן שאתה מוריד', אלא יותר 'מחכה' בתפריט של משחק כפי שהוא מוריד.

  מכיוון שמדובר רק בהגשת פטנטים, אין לדעת אם או אפילו מתי משחק מיידי יראה אור יום. אבל בהכרת" Valve", זה כנראה יגיע בעדכון הפתעה של Steam.

  CrazyMelon

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...