עבור לתוכן
 • גיימינג

  Apex Legends - כל מה שצריך לדעת על עונה 8!

  יותר ממוזמנים לקפוץ לשחק!

  Apex Legends מגיע עם עונה חדשה, מפה שחוזרת עם שינויים רבים, דמות חדשה, ועוד! 

  הגיבור החדש בשם Fuse הוא הגיבור השש עשרה של המשחק. פיוז גדל בשכונת פשע ובילדותו פיוז מצא עם חברתו רימון מוזהב ובעזרת הרימון פיוז יצר לעצמו שם גדול בקרבות האיגרוף שבהםהוא השתתף. לאחר תקופה פיוז נבחר להשתתף במשחקי ה־Apex. חברתו הוויתקה לא העריכה זו ולקחה את הרימון וזרקה על פיוז. בשל הפיצוץ פיוז איבד את היד שלו ומסיבה זו הוא עם יד רובוטית.

  ה־Passive שלו הוא Grenadier. שהוא גורם לכך שפיוז יכול לזרוק רימונים למרחק גדול ומדיוק יותר. בנוסף היכולת הזאת מאפשרת לפיוז להחזיק יותר רימונים.

  ה־Tactical שלו הוא Knuckle Cluster שהוא נותן לפיוז לזרוק צביר פצצות שמושפעות אחת עם השניה.

  ה‏‏־Ultimate שלו הוא The Motherlode מהלך זה גורם לפיוז לזרוק טיל שמתפוצץ ושורף את הסביבה.

  השינוי במפה של העונה היא שיפור של המפה הישנה "King's Caynon". המפה קיבלה עיצוב יותר הרוס הרוס משעבר, בגלל שספינתו של Fuse התרסקה במשחקי ה־Apex. המפה קיבלה מקום באזור צפון מערב בשם "Crash Site" עקב חוסר הצניחה בעבר ליד האזורים הצפון מערביים במפה, נוספו מגדלי תצפית, ואפילו מתקנים חדשים שיעניקו פרסים שווים לשחקנים שמוכנים לזרוק על עצמם רימון, כן כן, זה רוב מה שתצטרכו בשביל להיכנס. דגש על רוב. גם המפה "Olympus" הולכת להיות זמינה לכולם ככה שאם לא אהבתם את King's Caynon, אתם יכולים לנסות שוב ב־"Olympus"

  נשק חדש הנוסף למשחק ושמו 30-30 Repeater, זהו נשק הדומה לרובה צייד. הנשק מתחיל עם 8 כדורים במחסנית ועולה ככל שהרמה גדלה. רובה זה הוא נטען וכך ככל שאתם תכוונו יותר זמן עד הטעינה תהיה גבוה יותר כך גם החיים שהוא יוריד יהיו גבוהים יותר. יריה לראש בטעינה מלאה מורידה 100 חיים ויריה לגוף מורידה 57 חיים ללא טעינה בכלל יריה לראש מורידה  74 חיים, ויריה לגוף מורידה 42 חיים. ניתן לשים לרובה את כל הכוונות שמתאימות לצלף. הטעינה של הרובה היא איטית מאוד כך שכדאי לחשוב פעמיים לפני שטוענים. טווח היריה של הגובה זהה לטווח של ה־G7 Scout. כרגיל הבאטל פאס החדש של העונה יהיה מלא בסקינים ודברים מיוחדים שגם האנשים שלא קנו יוכלו להשיג ציוד. יתר על כך ב9 במרץ יהיה ניתן לשחק באייפקס עם הקונסולה "Nintendo Switch".  העונה החדשה זמינה כבר עכשיו, אז למה אתם מחכים? 

   

  RedScarf

  תחביבים: תכנות, לשחק במשחקי מחשב, לדבר בדיסקורד, כתיבה ועוד.
  המוטו שלי לחיים: Appear weak when you are strong, and strong when you are weak.

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...