עבור לתוכן
 • חדשות

  איך לצאת ברווח מה־Operation החדש ב-CSGO (לטווח קצר)

  כסף על צלחת של כסף? כמה קשה להרוויח דרך הבאטל פאס?

   לפני כ־חודש, יצא במשחק "CSGO" באטל פאס חדש שעולה 50 ש"ח, הרבה אנשים רוצים לקנות אותו ולצאת ממנו ברווח. ב־Operation הקודם כמעט והיה בלתי אפשרי לצאת במינוס והרוב היו יוצאים ברווח גם אם הייתם חסרי מזל ולא השגתם דרופ טוב. לפני שמתחילים חשוב לדעת שאנחנו נסתמך על שלושה כללים חשובים:

  1. אנחנו לא אנשים בעלי מזל רב אשר כל תיבה ראשונה שלהם הם פותחים סכין או כפפות.

  2. את המאה כוכבים שאיתם אנחנו נפתח את כל התיבות אנחנו לא נקבל ישר על ההתחלה ונצטרך להשיג אותם עם הזמן ורק לקראת השבוע ה-16 אנחנו נסיים להשיג את כולם.

  3. אנחנו נסתמך על העלייה והירידה במחירים שהיו בבאטל פאס הקודם (Shattered web) וגם על זה שככל הנראה המחירים עם הזמן הולכים ליפול.

  קודם כל נדבר על איך לצאת ברווח מהבאטל פאס החדש מבלי להשקיע במשחק לאורך זמן, בחלק השני נדבר על איך יהיה נכון להשקיע במשחק לאורך זמן ומה צריך לפתוח כדי שעם הזמן כשהסקינים יתחילו להיעלם הם יתחילו לגדול במחיר.

  קודם כל נתחיל עם ה־Collections. הקייסים האלו בעלי נשקים שיכולים להגיע גם עד מחירים של עשרות אלפי שקלים ואולי אף יותר, למרות זאת להשיג שם סקין ששווה הרבה כסף זה מאוד קשה וגם המחיר של הקייס עומד על ארבעה כוכבים שזה נחשב להרבה. רוב הדברים שיצאו לכם מהקייס הזה יהיו שווים פחות מעשר אגורות אז ישר נחסיר את זה מרשימת ההשקעה לרווח ישיר וגם רווח לאורך זמן. כמו כן יש לנו את הגרפיטי שעולה כוכה אחד לקייס אבל הקהילה לא ממש אהבה אותם והמחיר שלהם מאוד נמוך ולא שווה את ההשקעה.
  הבא בתור הינו קייס ה‏־Operation, שעומד על מחיר של שני כוכבים, אם אתם רוצים לצאת ברווח וודאי אז אפשר להתחיל ישר לקנות את הקייס ולמכור אותו בשוק של סטים תמורת 2.93 ש"ח, נכפיל כמות זו פי חמישים ויצא 146.5 ש"ח ועם העמלות של סטים שכרגע הם 5% יצא לנו בערך כ-138 ש"ח רווח אבל צריך גם לקחת בחשבון שהמחירים עם הזמן יפלו אז ישר נחסיר 20 ש"ח בגלל שהקייסים נופלים בצורה איטית אך הדרגתית במחיר וכך יוצא לנו 118 ש"ח שמתוכם קיבלנו 68 ש"ח רווח וודאי (המחיר של הקייסים יכול להשתנות לטובה ולרעה אז תמיד תכוונו למחיר דומה), זה רווח מאוד טוב למרות שאז אתה לא תקבל את הכיף שבלפתוח תיבות אבל אם אתה קונה את ה-Operation בשביל הרווח אז זה שווה את המאמץ.
  image.png.7324d0dd36f4d8d6020dbf158343a8a2.png

  הבאים ברשימה הם המדבקות, הקייס כמו במקרה של הגרפיטי עולה גם כוכב אחד וזאת אומרת שנוכל לפתוח מאה כאלו. ניקח עכשיו לדוגמה את המקרה הכי חריג והבלתי אפשר ונגיד שקיבלתם את המדבקה הכי זולה 100 פעמים שמחירה עומד על כ-0.35 ש"ח נכון לתאריך ה-1.1.2020 זאת אומרת שאתם מקבלים 35 ש"ח שזה עדיין לא מספיק אך כבר לא הפסד גדול וחשוב לזכור שמקרה כזה אינו אפשרי, קשה מאוד להגיד באיזה רווח תצאו אם תפתחו את הקייסים של המדבקות אך אפשר להגיד בוודאות שתצאו ברווח כולשהו למרות שהוא יכול להיות קטן.
  יש גם את הקייס של המדבקות החדשות, שהעיצוב שלהם חדש וקשה מאוד להגיד אם האנשים יאהבו אותו בעתיד אבל המחיר של המדבקה הכי זולה עומד על כ-0.38 ש"ח שזה אומר במקרה הכי חריג והבלתי אפשרי שתקבלו 38 ש"ח. מדבקות כאלו יש שני סוגים, זהב ורגיל. כמובן שהזהב עולה יותר אבל גם נדיר יותר, אם תפתחו מאה כאלה כמעט בטוח שתקבלו לפחות עשר מזהב ואולי אף יותר. יש גם תגים לשחקנים (Patches) המחיר של התג הנמוך ביותר עומד על כ-0.74 ש"ח אבל גם המחיר של הקייס הוא שני כוכבים.
  נגיד וקיבלתם את התג הכי גרוע חמישים פעמים (כפי שכבר הזכרנו זה בלתי אפשרי) אז תקבל 37 ש"ח ועם כל העמלות של סטים אתם תקבלו משהו כמו 33 ש"ח, זה עדיין לא רווח אבל חשוב לזכור שאם תפתחו את הקייס הזה תצאו או ברווח קטן או שתחזירו את הכסף על הבאטל פאס. בגלל שזה הפעם הראשונה שמוסיפים תגים לבאטל פאס אז אי אפשר לדעת מה יקרה למחיר שלהם בטווח הרחוק אבל בנתיים נראה שהם שומרים על המחיר שלהם בצורה דיי קבועה.

  image.png.a022d49d827adc60f8959a226ffed452.png
   

  האחרונים שנשארו לנו הם ה־Agents, יש חמישה סוגים שלהם, הכי זול בחמישה כוכבים, השני הכי זול בשבעה כוכבים, האמצעי בעשרה כוכבים ויש עוד שניים שעולים עשרים וחמישה כוכבים אבל בשביל הראשון הכי זול תקבלו חבילה שיכולה להכיל אחד מתוך ארבעה Agents ובשני הכי זול אפשר להשיג רק את Ava. נתחיל ב־Agents הכי זולים שעולים חמישה כוכבים, הכי זול עולה כ־1.97 ש"ח ואם במקרה הכי גרוע נקבל רק אותו מה שכנראה לא יקרה נצא בסך של 49.25 ש"ח ועם כל העמלות וההורדת מחירים נצא בסך של 42 ש"ח בערך. יוצא שדווקא כדי להשקיע כסף בחמישה כוכבים בלל שמצב הכי גרוע תגיע ל־50 ש"ח וזה יהיה בערך העלת של הבאטל פאס אז נצא בערך באפס רווח ובאפס הפסד.
  כמו כן יש את ה־Agents שעולים שבעה כוכבים, הסקין הכי זול מביניהם 4.10 ש"ח זאת אומרת שאם נפתח את הקייס הזה הכי הרבה פעמים שנוכל (14 פעמים) ונקבל את הסקין הכי זול (הסיכויים ממש קטנים) נקבל כ־57.4 ש"ח ועם כל העמלות וההורדת המחירים נצא בערך עם 52 ש"ח מה שרווח ממש קטן אבל עדיין רווח. ה־Agents הבאים עולים עשרה כוכבים וזאת אומרת שנוכל לפתוח עשר פעמים את הקייס, הסקין הכי זול עולה כ־2.92 ש"ח ואם נקבל את זה עשר פעמים (הסיכויים לזה עדיין נמוכים) נקבל 29.2 ש"ח ועם כל העמלות וההורדת מחירים נקבל כ-25 ש"ח.

  חשוב להזכיר שה־Agent הכי יקר עולה 28.10 ש"ח וכנראה שתקבלו אותו פעם אחת. אחרי זה באים ה־Agents הכי יקרים שעולים 25 כוכבים, אתם תצאו ברווח וודאי גם אם תקבלו את הסקין הכי זול שמחירו נכון לעכשיו עומד על 18.80 ש"ח וזאת אומרת שאם תקבלו אותו כל הזמן אז תקבלו 75.2 ש"ח ועם כל העמלות וההורדת מחירים תקבלו 65 ש"ח וזה 15 ש"ח רווח. כמו כן יש גם את Ava שעולה 25 כוכבים ומחירה עומד בשוק של סטים על כ־24.4 ש"ח ואם אתם רוצים לצאת ברווח מבטח אז אתם תקבלו 97.5 ש"ח ועם כל העמלות וההורדת מחירים יצא כ־88 ש"ח וזאת אומרת רווח של 33 ש"ח.
   

  בכתבה זו קראתם על איך לצאת ברווח בטווח הקצר ובחלק השני נדבר איך להשקיע את הכסף בצורה הנכונה לטווח הארוך ולצאת ברווח בעתיד בצורה הרבה יותר גדולה מאשר עכשיו.

  • אהבתי 1
  s1ms1m

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...