עבור לתוכן
 • חדשות

  האירוע "Chaos Theory Collection" כבר כאן, והביא איתו שינויים רבים ל־Apex Legends!

  רענון למשחק, ואפילו כמה שינויים שחיכינו להם!

  בעדכון שהתרחש היום המשחק "Apex Legends" קיבל המון שינויים , אחד מהם הוא כניסתו לנינטנדו, ב־9 במרץ (היום) 2021 Apex Legends הולך להיות זמין ב־Crossplay עם שחקני Switch. המשחק הולך להיות חינמי ובגלל שהמשחק משתגר כמה שבועות אחרי תחילת העונה, שחקני הסוויץ יקבלו 30 רמות חינמיות של באטל פאס. בנוסף לזה כל מי שישחק באייפקס דרך סוויץ בזמן עונה 8 (עד ל־4 במאי) יוכל לקבל סקין חינמי ל־Pathfinder! 
  image.png.657125a3d43097ea61306c89bda99d6b.png

  סוף סוף! Caustic מקבל אזור משלו במפה. איפה שעמדה "Water Treatment" בעבר, בקרוב "Caustic Treatment" תבנה על מנת למנוע מהדלק שנשפך באזור Crash Site להגיע לים. ל־"Caustic Treatment" הולך להיות משימה מיוחדת, קטלנית אפשר לקרוא לה. השחקנים יוכלו לגשת ל4 פריטים נדירים לזמן מאוד מוגבל, ככה שאין הרבה זמן לחשוב. עם כמה שעצוב להגיד את זה, Mirage Voyage הולכת להעלם מהמפה. לפי Mirage "הגז הרעיל שמגיע מ־Caustic Treatment באמת הורס את ה־vibe" מה שנשמע הגיוני, האם נראה את Mirage Voyage חוזרת למפה? התשובה כרגע לא ברורה, אבל יש למה לצפות. 
  image.png.5c62cd01c98b2e95e0e155a7fd7aadba.png

  רציתם מוד חדש? Ring Fury הולכת להיות פלייליסט חדשה שתצטרף למודים שיהיה ניתן לשחק. למוד יהיו חוקי BR רגילים לגמרי, חוץ מהטבעת של ה־Safe zone. שהיא מקבלת שינוי. במקום גז רגיל שמתפשט בצורה נורמלית, נקבל תוספת, Ring Flares. אזורי האש האלו מתפשטים לאזורים הבטוחים. כל פעם שה־Safe zone ישתנה, יהיה סיכוי שתראו עוד Ring Flare במפה, ככה שיש לכם פחות אזורים ללכת אליהם, וה־Ring Flare שנוצרה רק מתרחבת עם הזמן! המשחקים אמורים להיות הרבה יותר מהירים כתוצאה מכך, ואיתם גם מגיע שדרוג קטן למשחק. 

  הפריט "Heat Shields" הולך להיות המגן שיגן עליכם בתוך אזורי ה־Ring Flares? נראה שה־Heat Shields הולכים להגן עליכם מפני ה־Ring Flares והגז עצמו. לפריט עצמו יש מקום יחודי משלו ב־inventory שיהיה "Survival Slot” במקום הזה יוכלו להיות רק המגנים האלו, ותוכלו לאחסן 2 בלבד. ה־Heat Shields הולכים להביא לכם שימוש מהיר ב־Healing Items (כ־50 אחוז יותר מהר) ו־Revives מהירים יותר ב25 אחוזים. אולי המגנים האלו יוכלו לשמש אתכם גם בקרבות, עם היעילויות האלו. 
  image.png.b875563b58c015227c513241c0f38c62.png
   

  שינויים שחיכנו להם מגיעים, כמו הוספת No-Fill למשחקים! על מנת שתוכלו לבדוק דברים ולעשות את מה שאתם רוצים בלי לפגוע בחבריכם שרוצים לשחק ולנצח, אתם תוכלו להתרכז במשימות, חקירת המשחק, ועוד המון דברים בעזרת האופציה הזאת. בנוסף לכך תוכלו לאתגר את עצמכם בכך שתנסו לשחק לבד נגד קבוצות. עוד שינויים הם לדמויות. 

  Caustic קיבל Nerf מאוד גדול, ה־Nox Gas Grenade שלו דורש שלושה וחצי דקות להיטען במקום 2.5
  וה־Nox Gas מוריד רק 5 דאמג לשניה בגז, במקום לעלות ב־6 כל פעם (6, 12, 18...) 


  ל־Pathfinder ירד היכולת "Low Profile". לכל מי שלא ידע Low Profile זאת יכולת שגורמת לדמות להיות יותר קשה לפגיעה, אבל הדאמג שמגיע לדמות עולה ב־5 אחוז. (המון) לפי המפתחים ל־Pathfinder יש Hitbox גדול מאוד, ובגלל אחוזי הנצחונות הנמוכים שלו, החליטו לשפר אותו קצת. בכל זאת, לגרום לזה שיהיה יותר קשה לפגוע בו עם Hitbox גדול לא באמת משנה הרבה. 
  ל־Gibraltar הורידו את השימוש המהיר של Healing Items בתוך המגן שלו (Dome of Protection). 
  ל־Horizon העלו את הזמן שלוקח ליכולת "Black Hole" להיטען מ־2 דקות ל3 דקות. 

  וגם לנשקים הביאו שינויים, רובם קטנים, אבל כל כדור שפוגע הוא כדור חשוב. 
  הכוונות של הנשקים הנדירים Gold AR&LMG שונו לכוונות מסוג 2x 
  הוסיפו כדור אחד למחסנית של Wingman, ובכל רמה של מחסנית עולה עוד כדור.
  ל־Hemlok העלו את הרדיוס של ה־hip-fire. לפי המפתחים לנשק היה hip-fire מאוד קל לשימוש, וכנשק שאמור לשמש ל־medium range, מרחקים קרובים לא אמורים להיות העדפה אצל השחקן הממוצע עם הנשק הזה. 

  האיוונט! הדבר שמניע את כל העדכון הזה, הולך להיות זמין בקרוב מאוד (9 במרץ) עם משימות שצריך לעשות על מנת לקבל סקינים לנשקים כמו Kraber או EVA-8 
  תוכלו להרוויח 1000 נקודות כל יום, והנקודות האלו באות גם לבאטל פאס, ככה שזה זמן מעולה לשחק! עם 24 סקינים לנשקים ודמויות, תוכלו לפתוח 24 תיבות שבכל אחת יהיה פריט מהאיוונט, ועוד פריטים אחרים. במידה ותקבלו את כל 24 הסקינים, תוכלו לקבל את הBangalore. 
  image.png.12c5429ea84ab3a7c67ba7b25ce091bf.png

  Liel442

  תחביבים: אין.. זאת הסיבה שאני בצוות
  המוטו שלי לחיים: אל תלמדו מ"מוטו" של אנשים אחרים חוץ מעצמכם

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...