עבור לתוכן
 • חדשות

  כל מה שידוע לנו על Fallout 76

  במה Fallout 76 שונה מהמשחקים הקודמים בסדרה?

  לפני כמה ימים נחשף בכנס E3 המשחק החדש ביותר בסדרת משחקיי פולאאוט, מכיוון שהמשחק עדיין בשלביי פיתוח לא פרסמו יותר מדי מידע עליו, אך כן ידוע שפולאאוט 76 (fallout 76) יהיה שונה מקודמיו, הוא יהיה משחק המולטיפלייר הראשון בסדרה (וניסיון ראשון של החברה במשחק אונליין). כתוצאה מכך המשחק עומד לעבור שינויים רבים מבחינת המשחקיות, הסיפור והמפה.

   

  הסיפור

  מבחינה עלילתית פולאאוט 76 הוא הראשון בסדרה. כספת מספר 76 (vault 76) הייתה כספת בקרה (ביחס לכל שאר הכספות שבכל אחת מהן בוצעוניסויים שונים) ולכן היא נפתחה רק 20 שנה לאחר שפצצות האטום נפלו. השחקנים ישחקו את דיירי הכספת שמהשנייה שנולדו בציפייה ובהתרגשות ליום היציאה וההתיישבות מחדש על פניי הקרקע.

  בגלל שהמשחק ממוקם כזה מוקדם ביחס לנפילת הפצצות, רמת הרדיואקטיביות היא בשיאה ולכן נוכל לראות מוטציות הרבה יותר מוגזמות (ומפחידות) מכל שאר המשחקים בסדרה, ממפלצות בשר ללא ראש לעצלנים ענקיים עם פיטריות על הגב.

   

  Fallout76_E3_Megasloth-compressor.thumb.jpg.481cfb95fc6e37a2cfac37a4501cc3b7.jpg

   

  המפה

  המפה ב76 גדולה מתמיד, המפתחים טוענים שהמפה גדלה פי 4 מהמשחק הקודם כדי שתהיה מותאמת לכמות השחקנים שגדלה, בכל שרת ישחקו רק עשרות אנשים בניגוד לשאר משחקים דומים שבהם נמצאים בשרת אחד מאות עד אלפי אנשים שונים. המפתחים טוענים כי זאת במטרה לא לדחוס את השחקנים ולהפוך את החוויה של למצוא שחקן אחר לחוויה נדירה שמרגשת את השחקן.

  המפה ממוקמת באיזור וירג'יניה המערבית ותהיה מחולקת ל6 אזורים שונים, הם יהיו שונים גם במראם וגם ברמת הקושי שלהם, עדיין לא ידוע על השמות המדוייקים של כל האזורים אך ניתן לראות מראיונות עם המפתחים על שלושה אזורים שונים. יער שופע צימחייה ירוקה, ביצה מלאה עצים מוטנטים אדומים, ואזור המלא באבקה לבנה שהתפזרה לכל מקום ממפעלים שנחרבו. בנוסף למקומות פיקטיביים במפה יופיעו גם מקומות מוכרים בוירג'יניה המערבית שעליהם עדיין לא ידועים פרטים.

  30454

  lavan-compressor.thumb.png.258a35a3853a979afc7ece79beec2a8b.png

   

  המשחקיות

  בגלל שהמפתחים רצו שהחוויה של מציאת בניי אדם על המפה תהיה חוויה מרגשת שמעלה את רמת הסקרנות של השחקן בפולאאוט 76 לא יהיו בכלל NPCS בני אדם ולכן אם השחקן ירצה לקנות פריטים הם יאלצו לבצע את העסקה עם שחקנים אחרים במפה שמוכרים את אותו מצרך.

  המשחק יכלול מערכת PVP (שחקן נגד שחקן) כך שאי אפשר לסמוך על אף בן אדם וצריך להיות פיקח בכל סיטואציה. בשביל לאזן את המערכת הזאת שחקנים שרוצחים הרבה בני אדם יהפכו למבוקשים. מידע נוסף על מערכת זו יפורסם בהמשך.

  מערכת היריות תשאר מאוד דומה למשחק הקודם, חוץ ממערכת הV.A.T.S שכבר לא תעצור את הזמן, שינוי זה יוביל לקרבות מהירים יותר ומעניינים יותר.

  לאחר סוף המשחק נפתחת לשחקנים אפשרות חדשה שעליה יתבסס המשחק, פצצות אטום, על המפה מפוזרים מספר כורים גרעניים שבהם נמצאות פצצות אטום הדרוכות להפעלתו של השחקן.

  כדיי לשגר פצצות אלה השחקנים יצטרכו להסתובב במפה ולפתור חידות שיובילו אותם לאותיות שונות המרכיבות קודים גרעיניים. הפצצות יהפכו את החלק של המפה בו הן נחתו לאיזור ברמה גבוהה שבו ניתן לקבל את הלוט הטוב ביותר במשחק.

   

  שחקנים שהזמינו את המשחק מראש יקבלו את המשחק מוקדם בצורת BETA בכדי לבדוק את רמת העומס של השרתים.

  אנחנו נקבל עוד אינפורמציה לקראת תאריך היציאה של המשחק ב14 לנובמבר אבל עד אז נשאר רק לחכות ולראות לאן ההסטייל החדש הזה יקח את הסדרה.

  ת�צ�ת ת��נ� ע��ר �fallout 76 nukes��

  מה אתם חושבים על הרעיון של המשחק?, האם שיחקתם במשחקים הקודמים? נשמח לשמוע בתגובות!

  • אהבתי 2
  Rainer

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...