עבור לתוכן
 • חדשות

  מיינקון 2020: העדכון הבא של מיינקראפט הוא הגדול בהיסטוריית המשחק

  העדכון שנחשף במיינקון יוסיף למשחק מערות וצוקים, במה שיהיה העדכון הגדול בהיסטוריית המשחק.

  מיינקון 2020 הביא לשחקנים של מיינקראפט את העדכון הכי גדול שהיה במיינקראפט (כותרת משנה)

   

  במהלך מיינקון 2020, שהתרחש בתאריך ה-3 באוקטובר. הוצג אחד העדכונים הכי גדולים שאי פעם היו למיינקראפט. המפתחים של מיינקראפט הופיעו בלייב והתחילו אותו במשפט "זהו העדכון שכולכם חיכיתם לו, והעדכון הכי גדול שיצא למיינקראפט", והם בהחלט צודקים צוות הפיתוח הציג לנו את עדכון הצוקים והמערות, עדכון לו שחקנים חיכו המוו זמן. ונראה שההמתנה הייתה לגמרי מוצדקת. 


  Goats.png.96c7eb99d1e4ee27516aea17bbb585b8.png

   

  החלק הראשון של העדכון הוא הצוקים, השינויים שנערכו בצוקים כוללים: הרחבת שטחי הביומה (אזור), הגדלת מספרי ההרים באזור, עמקים עם נראות אמיתית יותר, הוספת עיזים לאזור וכו'. בנוסף לכל זה הוסיפו בלוק חדש שעשוי משלג, שברגע שהשחקן ידרוך עליו יפול מיד לבור באדמה או מערה.


  Caves.png.2117ba90abe4eb7354f48da603836a9a.png

   

  השינויים הגדולים שנעשו במערות הן הרחבת שטחי המערות לגדלים נרחבים יותר, והוספת מקורות מים גדולים לשטחי המערה. בנוסף קיבלנו שלוש ביומות חדשות באזורי המערות, ה-Lush Caves ,Dripstone Caves, וה-Dungeons(צינוק). אזור הצינוק יכלול יצור חדש בשם Warden שיגור בצינוק ולא יראה שום דבר אלא רק ישמע, ולכן התנועה שלו תתבצע רק על ידי יכולת השמיעה שלו. הביומה השנייה היא ה-Lush Caves, הביומה הזו היא מערה בעלת צמחים מרובים, ויצורים חדשים בשם Axolotls, היצורים האלו יחיו במקורות מים באזור הביומה ויעזרו לשחקן לתקוף אויבים ימיים באזורים שונים בעולם. הביומה האחרונה היא ביומת ה- Dripstone Caves, הביומה היא בעצם מערת נטיפים גדולה, שכאשר תלכו שם תוכלו לראות נטיפים גדולים על הרצפה והתקרה. בנוסף לכל הביומות השונות במהלך השהות שלכם במערות תוכלו לראות כוך סגלגל באדמה שבו יהיו מספר גבישים, מהגבישים האלו תוכלו ליצור טלסקופ. שייתן לכם זווית יותר נוחה של מקומות מסוימים בעולם. עם כל השינויים הללו יגיע חומר אחרון שנקרא Copper (נחושת) החומר הזה יהיה ניתן לחציבה, ואם תשימו בלוקים שלו ככל שיעבור הזמן החומר יחליד ויהפוך לצבע כחול טורקיז יפה.

   


  העדכון ישוחרר במהלך 2021 ויתווספו אליו עוד דברים מעבר למה שצוין כאן, את כלל השינויים ניתן למצוא בסרטון המצורף מעלה.
  אז מה אתם חושבים על העדכון? תוספות רצויות? תספרו לנו בתגובות למטה!

   

  ספיר אברהמי

  תחביבים: גיימינג, המסך הקטן והגדול והנחיית פודקאסט ההיאבקות "יאללה מכות"
  המוטו שלי לחיים: We must revolve around all life, not just the sun and ourselves.

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...