עבור לתוכן
 • חדשות

  קומיקס חדש של Overwatch חושף כמה דברים שלא ידענו לפני

  האם מוד PVE הולך לצאת לOverwatch?

  כבר ביום שני (3.4) קיבלנו טיזר קטן בטוויטר של Overwatch מעורפל מאוד וחסר פרטים חוץ ממעט כיתוב עליו.

  "ארכיון המשימות של אוברווטץ'

  קובץ 00382 - המרד בKing's Row

  נכנס לתיעוד מלפני 7 שנים

  סיווג בטחוני דרוש: חסוי

  הסרת הסודיות -אפריל 11"

   

  כל מה שאפשר לראות מהציוץ הזה זה דיבור קטן על מרד שנמצא בKing's Row (לונדון) בלי לדעת מדי מי נגד מי בסיפור הזה ומה הגורם.

  בנוסף למה שכתוב נוספו תמונות רקע שעוזרות לא מעט בפרשנות לאותו הציוץ.

  התמונה היחידה שכרגע כדאי להתמקד בה היא התמונה האדומה משמאל (התמונה הזו) שכתוב בה "רישום רובוטים חובה" על רקע אדום בצבעים מדכאים שמזכירים לא מעט תקופות רעות בחיינו של בני האדם מהקטע של הרישום על לצבעים המוזרים שמופיעים בדגל הזה אבל בכל זאת חיכינו לעוד טיזר שיצא.

   

  חיכינו קצת זמן וביום רביעי יצא קומיקס חדש בשם Uprising (מרד), הקומיקס ככל הנראה מצוי בקשר ישיר עם הציוץ ומכאן אפשר להסיק שהתקופה שבה התרחש הקומיקס היא לפני 7 שנים, לפני שOverwatch התפרקו (לצפייה בקומיקס).

   

  בתחילת הקומיקס אנחנו רואים את מקקרי (חבר בארגון) מסייר בלונדון ומאחוריו אורב לו אומניק (רובוט) שמנסה להרוג אותו, הוא משיב מלחמה ואז עוברים למטה הארגון שמשם הם רואים את האירוע.

  במטה הארגון יושבים ג'ק מוריסון (ידוע כיום כSolider: 76), גבריאל רייאס (ידוע כיום כReaper) ואנה אמארי (Ana) ששם אנה וג'ק נוזפים בגבריאל שנתן למקקרי לפעול שם למרות שאסור לארגון לפעול באיזור בעוד שגבריאל ממציא שהוא "יצא לחופשה", הם דנים עוד קצת על מחתרת ששמה Null Sector, שלפי איך שזה נשמע היא מורכבת מאומניקים שבאו לעשות טרור והם אחראים על המרד.

   

  הדיבור ממשיך והם מדברים קצת על איך שהבריטים מתייחסים לאומניקים עד שעולה התמונה הזו:

  m3CPTkA.jpg

  בתמונה הזו רואים אומניקים מובלים ע"י חיילים לשער מעבר (טרנזיט) למקום לא ידוע כרגע שזה כבר הדבר השני שמזכיר תקופה חשוכה בהיסטוריה ודיבור על העובדה שאולי יש הגיון במחתרת הזו והמרד בהתחשב בהתייחסות המכפישה של הבריטים אליהם.

   

  מכאן הקומיקס ממשיך ורואים דמות בOverwatch ששמה טרייסר והיא מנסה לשכנע את ג'ק לפעול בלונדון (כיוון שהממשלה לא מתירה להם להיכנס לשם).

  טרייסר בתקופה הזו חדשה בארגון ולכן היא מתנהגת שונה ומתייחסים אליה שונה מאשר בקומיקסים בתקופה היותר עדכנית של אוברוואטץ'.

  בסוף הקומיקס כנראה שג'ק הסכים להפר פקודה ורק מספר מצומצם של חברים בארגון יוצאים ללונדון.

   

  בסופו של דבר נראה שהכל מוביל לאותו מקום, מוד PVE (שחקנים נגד אויבים ממוחשבים) שיצא לOverwarch נגד האומניקים שיהיה דומה כנראה למה שהיה בהלוואין.

  נראה שהמפתחים אכן הקשיבו לשחקנים שכבר לא מעט זמן מבקשים אירועים במשחק שקשורים למשחק עצמו ולא רק לאירועים שקשורים לעולם האמיתי (כריסמס, השנה החדשה הסינית וכו'), שזה דבר טוב שעדיין הם מקבלים ומקשיבים לפידבק מהשחקנים.

   

  מה אתם חושבים על הקומיקס?

  מה הציפיות\המחשבות שלכם על מה שהולך להתווסף למשחק?

  רישמו בתגובות!

   

  ב11 באפריל יחשף העדכון.

  MitMan

  תחביבים: משחקי MOBA וeSports
  המוטו שלי לחיים: אם החיים נותנים לך לימונים, אתה שיכור.

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...