עבור לתוכן
 • חדשות

  Overwatch מכריזים מלחמה על תוכנות הצד השלישי

  אם אתם משתמשים בתוכנות האלו כדאי לכם להיזהר

  תוכנות צד שלישי הן תוכנות חיצוניות למשחק ומתחלקות לכמה סוגים, חלקן מאפשרות יתרון על היריבים "ההוגנים" בצורות של עזרה בשיפור הכיוון של המשתמש, מסירת מידע על הימצאותם של היריבים וכו', אך חלקן האחר דווקא מסייעות למשתמש בכל מה שמדובר בניתוח אסטרטגיות ומשחק כדי לאפשר לשחקנים חלשים לעלות ברמה בדרכים הוגנות (זהה לשימוש במאמן). עם זאת, בליזארד (Blizzard) הודיעו נכון להיום שהם מגבילים ומזהירים מפני כל שימוש בתוכנות צד שלישי אלו ללא קשר לאופן השימוש בהן.

   

  נשים דגש על שתי תוכנות הצד השלישי המפורסמות ביותר כשמדובר באוברוואץ' (Overwatch): יש את Pursuit שלאחר המשחק מראה לשחקן ניתוח מלא של אופן המשחק ונותן טיפים לשיפור השחקן ויש את Visor שהולכת על חבל דק הרבה יותר ומסייעת בטיפים וניתוח של המשחק תוך כדי המשחק עצמו מציגה את ההערות. 

   

  בפוסט בפורום הרשמי של המשחק, מנהל הקהילה טום פאוורס הגיב לטענות: "לאחרונה חקרנו תוכנות צד שלישי שעוצבו לצורך שימוש תוך כדי המשחק והיינו רוצים לחדד אילו מהתוכנות האלו אסורות לשימוש במשחק" פאוורס מוסיף "לצורך ההבהרה, כל תוכנת צד שלישי הפוגעת ביושר התחרותי במשחק אינה מורשית. לדוגמה, תוכנת צד שלישי המציעה למשתמשים מידע כמו מיקום האויב, שימוש האויב ביכולות שלו או מידע על מצב האולטימייט שלהם יוצרת משחק לא שווה לכל שחקן אחר במשחק".

   

  בהמשך פאוורס מוסיף על החשיבות שלהם בשמירה על היושר התחרותי במשחק ושהם מתכוונים להשעות שחקנים שיעברו על החוקים של המשחק.

  אינני בעד שימוש בתוכנות צד שלישי אך אני בעד ההבדלה, תוכנות צד שלישי לניתוח משחקים ונתינת טיפים לשחקנים החלו להתקיים כשעוד הגיימינג התחרותי היה בחיתוליו, עקב תוכנות אלו זכו שחקנים רבים להגביר את היכולת שלהם במשחק וככה סייעו לרמת המשחק הכוללת (שכמובן עוזר גם למפתחים בכמה אופנים).

   

  נשאיר את זה לכם, מה אתם חושבים על הצעד של בליזארד? מוצדק? ספרו בתגובות!

  MitMan

  תחביבים: משחקי MOBA וeSports
  המוטו שלי לחיים: אם החיים נותנים לך לימונים, אתה שיכור.

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  שוב 

  זה למה זה המשחק אהוב עלי בכל הזמנים כי לא רק שהמשחק עצמו כיף ואיכותית אלה גם דואג השחקנים ההוגנים אשר שמתלוננים על שימוש בתוכנות צד שלישי יהנו גם הם מהגנה

  שתף תוכן זה


  קישור לתוכן
  שתף באתרים אחרים

  צודקים לגמרי, זה צ'יטים לכל דבר לדעתי.

  לא תחרותי במיוחד להשתמש בתוכנות האלה

  שתף תוכן זה


  קישור לתוכן
  שתף באתרים אחרים


  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...