עבור לתוכן
 • חדשות

  בקרוב, גיבור חדש יגיע ל- Overwatch

  ב- 19.3, הגיבור החדש יגיע לשרתים הרשמיים של המשחק!

  לפני מספר שבועות, Blizzard, מפתחת המשחק הודיעה על גיבור חדש שהולך להצטרף לשורת הגיבורים של המשחק. מאז הכרזה זו, הגיבור הצטרף לשרת הבדיקה של החברה. אתמול, הודיעה החברה בחשבון הטוויטר של המשחק כי הגיבור הולך לצאת באופן רשמי ב19.3.

   

   

  שמו של הגיבור הוא Baptiste והוא הולך להצטרף לגיבורי ה- "Support" בתור חובש קרבי(Combat Medic). כמו לכל גיבור במשחק גם ל- Baptiste סיפור משלו. הגיבור עבר ייסורים קשים ולאחר מכן החליט לעזור ולעשות שינוי בעולם והצטרף לגיבורי ה- "OverWatch" בתור הגיבור השלושים.

   

  הגיבור משתמש בנשק "Biotic Launcher". נשק זה הוא Burst SMG עם הדף נמוך והשתלטות פשוטה. בנוסף, הוא מוריד 25 חיים בכל כדור ובמחסניתו 45 כדורים.

   

   

   

  אפשרות נוספת היא לירות פצצות חיים על ידי לחיצה על המקש הימני בעכבר. לפצצות החיים שטח השפעה קצר ולכן צריך לכוות קרוב לחברי הקבוצה. הפצצות מעלות 65 חיים כל פצצה ויש 10 פצצות במחסנית. מחסנית זו היא מחסנית שונה מהמחסנית הרגילה אך כאשר מחליפים מחסנית(Reload) זה מחליף את שתי המחסניות.

   

   

   

   

  לגיבור שתי יכולות: Regenerative Burst ו- Immortality fields. היכולת הראשונה מעלה 150 חיים במשך שש שניות. יכולת זו מעלה חיים לגיבור ולחברי הקבוצה הקרובים אליו, כשהגיבור מתרחק מחברי הקבוצה זה מפסיק להעלות להם את החיים אך אם יתקרב לחברי קבוצה אחרים לא יעלה להם את החיים גם כן. ליכולת זו 15 שניות טעינה.

   

   

   

  היכולת השניה משגרת רחפן הניתן להריסה על ידי האויבים. רחפן זה בונה מגן ברדיוס של שמונה מטרים. במידה וחברי הקבוצה נכנסים למגן זה החיים שלהם לא יורדים מתחת ל- 40. במידה וחייהם נמצאים מתחת לארבעים לפני הכניסה למגן החיים יעלו חזרה ולא ירדו יותר. הרחפן פועל 8 שניות לפני התפוצצות עצמית(או פחות במידה ואויב יפוצץ אותו ידנית) וליכולת 20 שניות טעינה.

   

   

   

  היכולת המיוחדת(Ultimate) היא ה- Amplification Matrix. יכולת זו מייצרת קיר שקוף שכל הדברים העוברים דרכו מכפילים את ערכם. כלומר, כל במידה וכדור עובר דרך הקיר הוא מוריד פי שתיים חיים, דבר זה חוזר גם לגבי דברים הקשורים להעלאת חיים(פצצות חיים וכדומה). גודל הקיר הוא בערך בגודל הקיר של Mei ותוכלת החיים שלו היא שמונה שניות.

   

   

   

   כבר עכשיו ניתן לשחק Baptiste בשרת ה- PTR. לשרתים הרשמיים הדמות תגיע ב19.3

  מה דעתכם על הדמות? נשמח לשמוע בתגובות!

  • אהבתי 2
  Steve

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  ממש אהבתי את האשכול

  שחקתי עם הדמות היא ממש נוכה למשחק ומשתלבת יפה באוברווץ ממליץ לנסות אותה

  שתף תוכן זה


  קישור לתוכן
  שתף באתרים אחרים

  לפני 3 שעות fishy_man אמר:

  ממש אהבתי את האשכול

  שחקתי עם הדמות היא ממש נוכה למשחק ומשתלבת יפה באוברווץ ממליץ לנסות אותה

  נוחה*

   

  ואוה הרבה זמן לא שיחקתי אובראץ, אקפוץ לביקור לנסות את הדמות החדשה.

  תודה על הפרסום!

   

  שתף תוכן זה


  קישור לתוכן
  שתף באתרים אחרים

  הדמות ממש מגניבה, אבל היא לא תחייה את המשחק למה שהוא היה ב 2016

  שתף תוכן זה


  קישור לתוכן
  שתף באתרים אחרים  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...