עבור לתוכן
 • חדשות

  Star Wars: Squadrons - משחק לטייסים אמיתיים

  המשחק החדש ביקום Star Wars הוא גרסת המותג המפורסם לסימולטור הטיסה של מיקרוסופט.


  המשחק Star Wars: Squadrons הוכרז ב־15 ביוני והולך להיות משחק טיסת ה־FPS הראשון שיצא לסדרת המשחקים והסרטים, Star Wars. בכתבה נעבור על כל המידע שצריך לדעת לגבי המשחק החדש, כדי שתדעו אם כדאי לכם להתחיל להתאמן לקורס הטיס.  

  מה הוא Star Wars: Squadrons?
  Star Wars: Squadrons הוא משחק FPS טיסה ומלחמות חלל.  למשחק יש קמפיין יחיד, מודים למולטיפלייר, קוסטומזציה לחללית שלך, לדמות ולתא הטייס של החללית. 

  מתי Star Wars: Squadrons משתחרר?
  המשחק ישוחרר ב־2 באוקטובר וניתן להזמין אותו כבר עכשיו. 

  מחיר ופלטפורמות המשחק

  PlayStation 4, Xbox One, והמחשב האישי. 
  מחיר המשחק יעמוד על כ־50 דולרים או 169 שקלים.

  מה תהיה התקופה של  Star Wars: Squadrons בתקופה של מלחמת הכוכבים? 
  כוכב המוות השני נהרס, קרב  אנדור נגמר, והגלקסיה מחפשת סדר חדש. המשחק לוקח חלק בזמן שלאחר נפילת האימפריה ולפני הסדר הראשון 

  המודים במולטיפלייר
   Dogfight Mode: מוד 5v5 עם Respawns, Weapon Loadouts, וספירת הריגות על מנת לקבוע מי היא הקבוצה המנצחת 
  Fleet Battles: המוד יתחיל בכך שהשחקן והקבוצה שלו חושבים על אסטרטגיה ומבינים מה אתם רוצים לעשות. ברגע שהחלטתם אתם יוצאים מהאנגר ונכנסים למלחמה. הראשון שהורס את ה־Flagship 
  (כמו Star Destoryer) מנצח. זה לא הולך להיות קל, לחללית ההיא יש מערכות הגנה, מגנים, ועוד הרבה דברים על מנת להפוך את ההרס של החללית לבלתי אפשרי. אתם תצטרכו להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי. 
  - את המוד Fleet Battles אפשר לשחק לבד/עם חברים נגד A.I. 

  Star-Wars-Squadrons-cockpit-gameplay.thumb.jpg.ae4949bc356b15741a460a4dc82e70c5.jpg


  מפות המשחק
  EA הכריזה על כ־6 מפות. .Gas Giant Of Yavin Prime, Shattered Moon Of Galitan, Icy Rng Of Essles,  Nadiri Dockyards,  Sissubo, Zavian Abyss המפות האלו הולכות להיות בחלל וטרם ברור אם יהיה אזור מנוחה לשלבי הביניים במשחק. השחקן אמנם לא יצטרך לדאוג מהתרסקות ברצפה אבל אסטרואידים, חלקי חלליות הרוסות, והריסות אחרות הן עדיין בעיה. 

  על מה הקמפיין של המשחק יספר?
  אין הרבה מידע לגבי הסיפור. מה שידוע בינתיים הוא שהעלילה תעסוק בכך שהרפובליקה החדשה עובדת על פרויקט סודי בשם "Starhawk project". האימפריה שמעה כמה שמועות לגבי זה ושולחת צוות לבדוק את הנושא. 

  כמי תשחקו? 
  תשחקו גם כטייסים באימפריה וגם ברפובליקה החדשה. תוכלו לעצב את הדמות שלכם ולא יהיו שפות חייזריות. אותו דבר קשור גם לקמפיין היחיד. 

  חלליות
  אתם תוכלו לבחור במגוון חלליות שונות, במידה ותרצו תוכלו להחליף ביניהן במהלך המשחק בכל רגע שתרצו. אתם תשחקו בתוך החללית מ-FPS או במקרה שלנו FPP. המטוסים שתוכלו לשחק הם:
  X-Wing: חללית קרב, הכיתה הכי מומלצת לפי דעתי. ה-X ווינג היא מאוד מאוזנת בכוח ובנשקים שלה. 
  A-Wing: חללית מאוד קטנה ומהירה, החללית היא מכיתת ה־Interceptor והיא נועדה על מנת למצוא מטרות ולהיות מהירה מספיק בשביל להיכנס לחללים קטנים במהירות. 
  U-Wing: חללי שהופיעה ב־Rogue One. היא מכיתת ה־Support ונועדה לשמור את מי שבטוחה בטוח ומוגן. החללית הולכת להיות טנק רציני. 
   Y-Wing : הבומבר הידוע, חללית עם יכולות התקפיות רבות כגון טילים וארטילריה על מנת לגרום לנזק גדול. 

  באימפריה אתם תוכלו לשחק עם החלליות הבאות: 
  TIE Fighter: ה־X-Wing של האימפריה. 
  TIE Interceptor: ה־A-Wing של האימפריה
  TIE Reaper: המעבורת של האימפריה, או ה־U-Wing אם תרצו לקרוא לה ככה. 
  TIE Bomber: ה־Y-Wing של האימפריה. 

  בכל חללית יהיו שלושה כפתורים: העלאת מנועים, העלאת כוח אש, העלאת מגנים. שלושת הכפתורים האלו ישפיעו על הביצועים של אותו הרכיב. לכל כפתור יש 10 רמות, השחקן יתחיל עם 5 בכל אחד מהכפתורים, ואם השחקן מעלה לאחד הוא צריך להוריד לאחר. לדוגמה, במידה ואויב רודף אחר השחקן ונמצא על זנבו, הוא יוכל להעלות את המגנים ל-10 ולהוריד כוח אש, או להעלות כוח מנועים ולהוריד מהכוח אש. וכשהשחקן הוא הרודף לדוגמה, להוריד מהמגנים אך להעלות בכוח האש. זה מה שיחזיק את רוב המשחק. דרך תא הטייס תוכלו לראות את כל החללית שלכם, המקומות שנפגעו ועוד. 
     Crossplay & VR
  יהיה ניתן לשחק בקרוס-פליי דרך כל הקונסולות, ובנוסף תוכלו לשחק ב־VR דרך PS4 והמחשב האישי. אתם תשחקו גם נגד שחקנים שהם לא משחקים דרך VR. קרוס-פליי יעבוד גם שם. 
   

  STARWARS.png

  STARWARS-SHIP.png

  Liel442

  תחביבים: אין.. זאת הסיבה שאני בצוות
  המוטו שלי לחיים: אל תלמדו מ"מוטו" של אנשים אחרים חוץ מעצמכם

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...