עבור לתוכן
 • PC

  המשחק "Valorant" מכריז על הדמות ה־18

  חברת "Riot Games" הכריזו על הדמות החדשה "Neon"

  מפתחת המשחקים "Riot Games" פיתחה את המשחק המצליח "Valorant" וחשפה בזמן האחרון את הדמות החדשה בשם "Neon". כפי ששמה מרמז, לדמות יש כוחות הפועלים על חשמל וההתמקדות העיקרית שלהם היא במהירותה. הדמות נחשפה על ידי סרטון, ובסרטון נראה כי "Neon" היא אישה צעירה ומחושמלת אשר שואפת להיות אחת מהסוכנים הכי טובים במשחק "Valorant". בסרטון היא מקשיבה למוזיקה ושרה עם מברשת השיניים שלה, חלל המגורים שלה צבוע במגוון צבעים בוהקים. הוא מכיל בין היתר חישוק, כדור כדורסל וצמחים.

  בסרטון "Riot Games" חשפו מספר קטעים בהם אפשר לראות את הכוחות והיכולות של הדמות במשחק. ניתן לראות כי "Neon" יכולה לרוץ מהר מהרגיל ובנוסף לכך להחליק, כמו כן יש לה יכולת נוספת בה היא יוצרת שני קירות לשני צדדיה וכל יריב שינסה להתקרב לקירות יפגע, הקירות יוצרים לה מסלול בו היא יכולה לרוץ וללכת בבטחה. במכה המיוחדת שלה אפשר לראות שהיא יורה חשמל מהאצבעות שלה, החשמל מוריד חיים ופוגע ביריבים. הסוכנת "Neon" תהיה סוכנת מספר שמונה עשרה, והאישה השמינית אשר נוספה לדמויות במשחק.

  הסוכנת החדשה צפויה לצאת ביחד עם העונה החדשה אשר צפויה להתחיל ב־12 בינואר, בנוסף לדמות עם העונה צפויים לצאת עוד מספר שינויים ושדרוגים אחרים, יתר על כך הבאטל פאס החדש עומד לצאת. נראה כי המשחק "Valorant" רק ממשיך ומתפתח עם שדרוגים חדשים, תוכן חדש ודרכים יצירתיות של "Riot Games" בשביל להגדיל את ההכנסות. השחקנים מתרגשים לקראת הדמות והעונה החדשה אך הם שואלים את עצמם, האם המשחק "Valorant" ימשיך לגדול ולהפתיע בענק.

  BenZZZ

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...