עבור לתוכן
 • PlayStation

  המשחקים שבאו לרומם את רוחם של שחקני ה־PS5!

  משחקי הדור הבא כבר בדרך! ויש למה לצפות!

  לפי דיווח שהתגלה לאחרונה, אולפני פלייסטיישן עובדים על כ־25 משחקים בלעדיים לקונסולת ה־PS5 החדשה. בעקבות המגפה העולמית תהליך ההפצה של הקונסולה השתבש והתגלה מחסור גדול במלאי. אך הבעיה הזאת לא מתכוונת לעכב את פלייסטיישן והם ממהרים להוציא משחקים בלעדיים ל־PS5!

  סוני (מפתחת פלייסטיישן) עובדת ללא הפסקה, במטרה ליצור שיפור ניכר מהדור הקודם. הדיווח הזה הגיע מידי הרמן הולסט (ראש אולפני פלייסטיישן).
  חשוב לציין שמשחקים אלו מפותחים רק על ידי פלייסטיישן וסביר להניח שיש עוד חברות שבימים אלו עובדות על משחקים אחרים לקונסולה, לדוגמה לאחרונה, המשחק "Returnal" יצא לפלייסטיישן 5, על ידי מפתח עצמאי. וכמו המשחק הזה יש עוד רבים שעדיין לא הוכרזו בצורה רשמית, כך שיש למה לחכות.image.png.c75e5916af691429e31af39b7ec7deff.png
  בנוסף על כך, הוא ממשיך ואומר, שהמשחקים יהיו מגוונים, עם נושאים חדשים ומיוחדים. חלק מהמשחקים יהיו ממוקדים ועיקריים, וחלקם יהיו פחות בולטים. כמו כן הוא אומר שחלק מהמשחקים יהיו משחקי המשך של סדרות משחקים שכבר קיימות בפלייסטיישן. יתר על כך הוא מוסיף, שכמחצית מהמשחקים האלו יהיו IP) IP הוא פרוטוקול אינטרנטי, המאפשר העברת מידע בין מכשירים ברשת) חדשים לגמרי. 
  כל זה נראה, כעתיד יפה ומוצלח לקונסולת הפלייסטיישן 5, ולאנשים שמחזיקים בקונסולה יש ממה להתרגש. וגם למי שעדיין לא, יש לי בשורה משמחת, בימים אלו סוני עובדת קשה כדי להתגבר על המחסור, כך שאולי לכולם בקרוב תהיה הזכות לשחק בקונסולת הדור הבא.

  • אהבתי 1
  BenZZZ

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...