עבור לתוכן
 • PlayStation

  שיתוף הפעולה שכולנו מחכים לו מתחיל לתפוס תאוצה!

  שיתוף הפעולה שיפתור את כל בעיות התקשורת בפלייסטיישן!

  מאז יציאת ה־"PlayStation" הראשון בשנת 1994, צרכנים אשר רצו לקנות את הקונסולה נאלצו להתמודד עם דילמה רצינית לפני רכישתה. כבר זמן מה שלשחקני ה־"PlayStation" לא הייתה דרך ליצור עם שחקני מחשב אינטראקציה בעזרת הקונסולה, ולהפך. אבל לפי ההצהרה שחברת "Sony" פרסמה, יכול להיות שבעיה זו תיפתר בעתיד.
  discord_playstation_partner-1024x576_800x450.jpg.d6913d0cd5c4f24ad466a1e259040eb0.jpg

  לפי חברת "PlayStation", ממש ברגעים אלו, מתרחש שיתוף פעולה עם "Discord" במטרה להביא את התוכנה הפופולארית אל הקונסולה האחרונה של החברה, ובהמשך הדרך גם אל שאר הקונסולות הצפויות להופיע בעתיד. אך בשלב זה ידוע לנו מעט מאוד, והדבר היחיד שידוע לנו בוודאות הוא ששתי החברות עובדות קשה בשביל לגרום לשיתוף פעולה זה לעבוד, ויש להן סיבה טובה. במקרה ששיתוף פעולה זה יצליח, החברות צפויות להניב רווחים נאים, עקב כמות השחקנים המחפשים את הפתרון שהחברות יספקו. למרות שכרגע אנו לא סגורים באיזו דרך דיסקורד יופץ אל ה-"PlayStation".
  בנוסף, כחלק משיתוף הפעולה החדש, חברת "Sony" משקיעה כמות כסף שהשתיקה יפה לה בחברת "Discord". אפשר להניח שההשקעה מהווה מהלך אסטרטגי בתוכניות של "Sony", במטרה למנוע מ־"Microsoft" לקנות את החברה, וכך לסכל את האפשרות שהתוכנה תעבור אל ידיה של הקונסולה המתחרה הגדולה ביותר שלהם, "Xbox".

  מידע יותר מפורט על שיתוף הפעולה בין "Discord" ל-"Sony" צפוי להגיע לקראת תחילת שנת 2022. עד אז נוכל רק לנחש מה עומד לקרות בהמשך הדרך של היוצרות הגדולות ביחד.

  • אהבתי 1
  Time

  תחביבים: נגינה בפסנתר, כתיבה, רובוטיקה וליקוק לאנשי צוות נבחרים. בנוסף אני מבלה הרבה זמן בדיסקורד, כי אין לי חיים (:
  המוטו שלי לחיים: אין דבר העומד בפני הרצון, אבל אם יש רצון וזה לא עומד ?

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...