עבור לתוכן
 • שמועות

  צוות הפיתוח לשעבר של Mass Effect חוזר ל־Bioware?

  החלק האחרון של סדרת Mass Effect יקבל את צוות הפיתוח הישן והטוב.

  מנהל הפרויקט אישר ופרסם בטוויטר שקבוצת מפתחים מ־Mass Effect יעבדו על הפרק האחרון של הסדרה של הפרויקט של Bioware. המפתחים שישתתפו ויחזרו לפרויקט הגדול הזה הם Dusty Everman, Parish Ley, Brendon Holmes ו־Derek Watts. לכל אחד מהם היה תפקיד גדול וחשוב. Derek Watts היה המנהל האמנותי, Dusty Everman היה המעצב של הסדרה, Parish Ley היה הבמאי ו־Brendon Holmes בעל ניסיון בכל ארבעת משחקי ה־ Mass Effect. כולם שיחקו תפקיד מאוד חשוב בצוות הפיתוח של Mass Effect.

  עם עזיבתם של כמה חברי צוות היה פחד לגבי מה יקרה לעתיד של Mass Effect לאן הסדרה תגיע. היו הרבה רעיונות והתלהבות אבל גם פחד למעטים שחשבו שהסדרה סיימת את דרכה. BioWare צריכה לעבוד קשה כדי להוריד את הדעות האלה מהראשם של האנשים.

  השחקנים קיבלו את החדשות האלו בזכות הטריילר שפורסם ובזכותו הבינו גם למה לצפות מהסדרה החדשה. בטריילר גם ראינו את הכותרת “Mass Effect Will Continue” שרומז לנו שהם עובדים על משהו. אפשר כבר לדעת מה מחכה לנו בזכות העבר של הסדרה. מנהל הפרויקט ידע מה אנחנו מרגישים ופרסם לנו רמזים בטוויטר שלו כמו "אנחנו יודעים מה המשמעות של הסדרה בשבילך" BioWare מודעת למשמעות של הפרק האחרון בשבילנו ונראה שהיא מוכנה לשים הרבה כסף על מנת לסיים את הסדרה כראוי. 


  מה אתם חושבים? כתבו לנו בתגובות

  ELIAV2652

  תחביבים:
  המוטו שלי לחיים:

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...