עבור לתוכן
 • גיימינג

  Sid Meier's Civilization VI יוצאת בעדכון האחרון לכולם

  Sid Meier's Civilization VI מסיימת את חבילת ההרחבה New Frontier Pass!

  ראשית, המפתחים הוסיפו 2 מפות חדשות שהן: מפת הים התיכון ומפת העולם בגודל ענק. בנוסף במשחק חיזקו את הבינה המלאכותית שתוכל להילחם באופן יותר טוב במים זאת אומרת שתצרכו לחשוב יותר על אילו ספינות אתם תרצו ליצור במהלך המשחק שלכם. במהלך העדכון המפתחים הוסיפו שלוש דמויות חדשות לכל האימפריות המשחק, כמו שורת חיל רגלי (חיל רגלי בין המאה ה18 עד תחילת המאה ה20) אנשי משמר (חיל רגלי של ימי הבייניים) ואת הטרבושה (Trebuchet).

   

  חוץ מזה נעשה שינוי לרוב האימפריות במשחק לדוגמה: ספרד יכולה ליצור צי ספינות החל מהשיפור האזרחי מרקנטיליזם וגם היא מקבל עוד זהב ונקודות יצור ואמונה על נתיבי סחר. יתר על כך נתיבי סחר בין יבשות שונות מספקות יותר זהב ונקודות יצור וגם אם הבזמן כיבוש או התישבות על ישבת אחרת אתם תקבלו בנאי חינם. חוץ מספרד הקמר קיבלו עדכון המביא להם נקודות דת פר כמות האנשים החיים באימפריה שלהם ובונוס של נקודות שמחה לעיר עם אמת מים. החוות של הקמר מספקות עוד אוכל אם הם נמצאות ליד אמת מים או עוד נקודות דת אם הם ליד אזור קדוש. האזור הקדוש מקבל בונוס של נקודות אמונה ובתים נוספים אם הוא ליד נהר. בנוסף לכל העדכונים האלו תקבלו נקודות אוכל על כל נקודת בונוס של אמונה שתקבלו מהאזור הקדוש.

   כאשר תשחקו עם סין שתסיימו לבנות פלא בניה אתם תקבלו אאוריקה מדעית ואזרחית מאותה התקופה של פלא הבניה. האימפריה המאפוצית מביאה לערים עם שליט בונוס של נקודות תרבות ויצור וגם אחוז עליה בדרגות גבוה יותר של יחידות המיוצרות בעיר. הבונוסים האלה גדלים כאשר הערים הם לא נוצרו על ידי האימפריה המאפוצית . בנוסף כל עיר הנמצאת במרחק של 9 אזורים מהשליט תקבל בונוס של נקודות נאמנות לעיר. יתר על כך הבונוס שלהם על ערים עם נאמנות נמוכה עכשיו פועלת גם על ערים חופשיות וגם על אימפריות בתור זהב, ואפילו אימפריות בתור זהב מאבדות יותר נקודות נאמנות כאשר הם מאבדים יחידות. קנדה קיבלה בונוס גדול למכרות מנסרות עצים ומחנות שנמצאים בתוך אזור טונדרה. היחידה המיוחדת של קנדה בשם המאונטי יותר זולה לבנות, יותר חזקה וגם יכולה ליצור 2 פארקים לאומיים. מה אתם חושבים על העדכון הזה? כתבו לנו בתגובות!!

  • אהבתי 1
  RedScarf

  תחביבים: תכנות, לשחק במשחקי מחשב, לדבר בדיסקורד, כתיבה ועוד.
  המוטו שלי לחיים: Appear weak when you are strong, and strong when you are weak.

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...