עבור לתוכן
 • גיימינג

  Sid Meier's Civilization VI מוסיפה את פורטוגל ואפילו זומבים למשחק!

  העדכון שמוסיף אימפריה, מוד, ודרכים חדשות לשחק את המשחק!!

  Sid Meier's Civilization VI ממשיכה בחבילת ההרחבות שלה בשם New Frontier Pass ומוסיפה מוד חדש של זומבים, מבני פלא וגם היא מוסיפה את האימפריה פורטוגל.

  פורטוגל היא האימפריה החדשה שנוספה אל המשחק. פורטוגל מובלת על ידי ג'או השלישי (João III) מלך פורטוגל במהלך המאה ה־16. המלך היה ידוע בשיטות הכיבוש שלו בעזרת מסחר בניגוד למלחמה עם נשק.

  היכולת המיוחדת של פורטוגל היא הבית ההודי (Casa Da Índia) היכולת הזאת משפרת את הרווחים שמקבלים מנתיבי מסחר בין לאומיים, אבל יכולת זאת מונעת ממכם לעשות מסחר עם ערים של מדינות אחרות כאשר הן לא נמצאות על חוף הים, או שאין להם נמל בעיר. בנוסף יכולת זאת מוסיפה לסוחרים מראה למרחק רב יותר על מים, ואת היכולת לרדת למים ישר אחרי שמשיגים את הסוחרים.

  הדמות המיוחדת של פורטוגל היא ה־Nau שזאת ספינה מלחמה מתווך קרוב המחליפה את ה־Caravel. הספינה מתחילה עם רמה נוספת לשדרוג הספינה ישירות וצורכת פחות כסף לתחזוק מהספינה שהיא מחליפה. 
  יתר על כך יש לספינה יכולת לבנות פעמיים את ה־Feitorias. המבנה הזה הוא מביא זהב ונקודות יצור לנתיבי מסחר עם העיר שבתוכה המבנה נמצא. המבנה חייב להיות ליד משאב בונוס או משאב פאר. המבנה המיוחד של פורטוגל הוא בית הספר לניווט המחליף את האוניברסיטה במשחק. בית הספר מעלה את יכולת היצור ב־25% למען בניית ספינות, בנוסף המבנה מגדיל את נקודות המדע בעיר, על פי מספר האזורים הימיים והאגמים הנמצאים בעיר. יתר על פי כן המבנה מספק נקודות לאדמירלים אגדיים במשחק. היכולת המיוחדת של ג'או השלישי היא "Porta do cerco" המביאה לכל הספינות מראה יותר טוב. היכולת הזאת גם מוסיפה נתיב מסחר כל פעם שאתם פוגשים אימפריה אחרת. בנוסף היכולת הזאת גורמת לכך שפורטוגל מקבלת גובולות פתוחים בכל הערים הנמצאות במשחק. image.thumb.png.af67d8557d2bd1abd969473d13912625.png

  חוץ מהאימפריה הפורטוגזית נוספו למשחק 2 מבני פלא. המבנה הראשון נקרא Torre De Belem מבנה זה היה אזור המפגש של המלוכה הפורטוגזית. במשחק זה המבנה מביא זהב ונקודות לאדמירלים אגדיים. בנוסף מבנה זה מוסיף זהב לכל משאב פלא, וגם מביא זהב נוסף על כך נתיב מסחר שהמדינה מיצרת. מתי שמייצרים את המבנה הוא מספק לכל עיר הנמצאת ביבשת אחרת מבנה חינם. המבנה השני שנוסף הוא Etemenaki מביא נקודות מדע כל תור, וגם נקודות מדע ויצור על כל ביצה ומישורים שהוצפו על ידי נהר. חוץ מהמבנים החדשים נוספה מפה חדשה בשם WetLands כפי שנקראת המפה היא מלאה בביצות. כך המפה משפיעה על שיטות המשחק, לדוגמה: ביצות גורמות לדמויות לזוז לאט יותר כך שדמויות עם טווח רחוק יכולות להשפיע יותר על המשחק.
  image.png.1ad39b924d9c03c58a7aabe97c2e8b14.png

  למשחק נוסף מצב בשם Zombie Defense במצב זה לכל דמות שמתה בקרב יכולה להפוך לזומבי. זומבים תוקפים כל דמות שהיא לא זומבי ומתי שהם הורגים דמות שהיא לא זומבי היא תהפוך גם לזומבי. כדי לנצח את הזומבים השחקן יכול לשים מלכודות בתוך השטח שלהם או באזור נטרלי שהם הורגים את הזומבי בנוסף הזומבים לא יכולים להרוס את המלכודות. יתר על כך ניתן ליצור בעזרת תוכניות בעיר הנותנות לשלוט זמנית על הזומבים הנמצאים בעיר. לסוכנים החשאיים יש יכולת נוספת הנקראת Zombie Defence יכולת זאת מזמנת זומבים על העיר של האויב הנבחרת.
  image.png.b6292be3782a2028e7e92d4bd857fe7c.png

   עדכון זה מוסיף למשחק תוכן חדש ומעניין ואני מאוד ממליץ לכם לנסות את המשחק הזה. מה אתם חושבים על העדכון? כתבו לנו בתגובות!!

  RedScarf

  תחביבים: תכנות, לשחק במשחקי מחשב, לדבר בדיסקורד, כתיבה ועוד.
  המוטו שלי לחיים: Appear weak when you are strong, and strong when you are weak.

  הודעה פרטית כתבות שכתבתי

  עדיין לא נוספו תגובות.  התחבר או הרשם על מנת להגיב.

  עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

  צור חשבון

  צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

  רישום חשבון חדש

  התחבר

  משתמש קיים? התחבר.

  התחבר עכשיו
×
×
 • צור חדש...